Нервогенератор• 22 января 2025
Дівчата як розробити палец після перелому
Не згинаєтьсЯ
Королева Сарказма• 22 января 2025
Вас на фізкультуру не записали,чи що?
Там масаж,і спеціальні вправи.Болить,але потроху треба розробляти
Мира всем• 22 января 2025
Через не можу треба згинати. Кожну вільну хвилину потроху. Я після ДТП пів року була в гіпсах. Руку розробила сама. Бо боялась реабілітації.
Нервогенератор
• 22 января 2025
Ответ дляМира всем
Скільки часу
Пупуговка• 22 января 2025
Ответ дляНервогенератор
В мене фаланга була зломанв
найдите рядом физ. кабинет - амплипульс, всегда помогало. я прошлом проф. спортсмен.
Вельшановна• 22 января 2025
Вы меня пугаете, у меня сейчас сломана средняя фаланга на мизинце
Оно что ещё надо разрабатывать и будет болеть? Я думала гипс сниму и всё ок будет
Мушля з Криму• 22 января 2025
Ответ дляНервогенератор
В мене фаланга була зломанв
Період реабілітації завжди в 2 рази довший за період імобілізаціі. Тобто якщо 3 тижні був гіпс, то 6 тижнів на те, щоб відновити рухи в повному обсязі. Запишіться на ЛФК, нехай вам покажуть комплекс вправ і поступово збільшуйте обʼєм рухів.
Хлопаю ресницами• 22 января 2025
После перелома пальца на руке я разрабатывала дома. Врач советовал: набрать теплой воды, взять мочалку, и потихоньку в воде сжимать мочалку. Так понемногу несколько раз в день
Помаранчова душа• 22 января 2025
Вмикаємо ютуб, реабілітація пальців рук після перелому, і працюємо. Кривимося, плачемо, стогнемо, але крутимо, сгинаємо, працюємо. Але кращі результати з реабілітологом.
Хлопаю ресницами• 22 января 2025
Ответ дляВельшановна
Будет болеть и будет больно сгибать. Это нормально
Мушля з Криму• 22 января 2025
Ответ дляПупуговка
Зараз більшість фізіотерапевтичних відділень позакривали, є тільки в тих ЛПУ, де підписан пакет реабілітації. На мій погляд це злочин закривати фізіопроцедури, вони реально ефективні і часто замінюють ліки
Пупуговка• 22 января 2025
Ответ дляМушля з Криму
странно, у меня рядом физкультурный диспансер, народ туда ходит - все работает.
Вельшановна• 22 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Кошмар((((
Мушля з Криму• 22 января 2025
Ответ дляПупуговка
Значить в них підписан з НСЗУ пакет реабілітації. А в більшості поліклінік ці кабінети позакривали
Пупуговка• 22 января 2025
Ответ дляМушля з Криму
понятно. Тогда всем советую старенький витафон. Тоже проверенно на своих травмах.
Нервогенератор
• 22 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Я лікоть місяць розробляла.Стопу трохи менше.Палець неділі дві
В мене перелом фаланги буа
Нервогенератор
• 22 января 2025
Ответ дляВельшановна
У мене відкоитий перелом був,я два місяці зі спицею ходила,зняли вчора,а палец не згинається,я в ахері