Жирафовое варьенье• 24 февраля в 23:04
Не згинається палец після перелому, дівчата спасайте...
Ситуація жахлива ,був перелом фаланги пальця,зараз після перелому палец не згинається,хоча робила масаж і реабілітацію,може в когось було ,чим можна ще собі допомогти
Я таке знаю• 24 февраля в 23:06
В мого сина залишився кривий після складного перелому. Він категорично не хоче щось робити, бо ходив доаго з гіпсом і спицями.
Жирафовое варьенье
• 24 февраля в 23:07
Ответ дляАноним с кешбеком
а перелом сросся?
Так ,все ок,ренген робили ,
Аноним с кешбеком• 24 февраля в 23:08
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так ,все ок,ренген робили ,
а причина несгибания? на реабилитации обьясняют все механизмы...
Жирафовое варьенье
• 24 февраля в 23:08
Ответ дляЯ таке знаю
Я його рощумію ,два місяці ходила зі спицею,скажіть у сина кривий ,але згинаеться
Жирафовое варьенье
• 24 февраля в 23:09
Ответ длялюбименькая
Пробуйте розроблювати.
Місяць розроблюю.навіть на реабілітаційний масаж ходжу
Жирафовое варьенье
• 24 февраля в 23:10
Ответ дляАноним с кешбеком
Причина ,два місяці був зі спицею ,того закалценувався
язззззь!!!• 24 февраля в 23:12
Ответ дляЖирафовое варьенье
У вас, скорее всего, повреждены сухожилия. Либо в момент перелома, либо во время операции.
Аноним с кешбеком• 24 февраля в 23:12
Ответ дляЖирафовое варьенье
я не оч понимаю что это значит, но еще раз, на реабилитации вам расскажут перспективы и что делать. странно тут спрашивать...
Жирафовое варьенье
• 24 февраля в 23:14
Ответ дляязззззь!!!
Можливо,а що робити,він вже не буде згинатися
Алина-1240• 24 февраля в 23:14
Ну у меня на правой руке большой не сгибается,сухожилию кабзда.никак не мешает
Жирафовое варьенье
• 24 февраля в 23:18
Ответ дляАлина-1240
Алина-1240• 24 февраля в 23:20
Ответ дляЖирафовое варьенье
Стеклом в детстве порезалась))))никак не привыкала,не знала,что с ним не так что то,пока не заметила,что другие при письме его в суставе сгибают
Жирафовое варьенье
• 24 февраля в 23:22
Ответ дляАлина-1240
Мені так заважає що він такий,може звмкну,дякую вам
Алина-1240• 24 февраля в 23:23
Ответ дляЖирафовое варьенье
Мне кажется, у вас больше психологическое
Я таке знаю• 24 февраля в 23:35
Ответ дляЖирафовое варьенье
Як тільки зняли гіпс взагілі не міг ним шевелити, замовляла тренажер щоб розробряти, але не вирівнявся нормально.
Додекаэдр• 25 февраля в 01:31
Ответ дляЖирафовое варьенье
Спробуйте якось скласти, можливо чимось легко закріпити хворий палець із здоровим і поступово, легко і плавно починайте згинати здоровий, разом з ним згинатиметься хворий.
Загалом при реабілітації так і з руками діє - здорову піднімають із хворою.
В побуті знайдіть щось не складне - на пульверизатор натискайте легко, але збільшуючи кількість разів. З резинкою якусь вправу придумайте - для початку дуже легку резинку причепіть на хворий палець, а потім здоровою рукою тягніть за резинку.
Але розробляйте поступово, плавно і без різких рухів, бо все ж повністю зростання і кістковий мозоль протягом року формується.В мене вище ліктя був складний перолом із зміщенням, спочатку більше 3ох місяців ’лікували’ в гіпсі на спеціальній конструкції-вертольоті, потім руку з вже дистрофічними змінами таки оперували і ставили пластину.
В результаті руку довелося запускати майже з нуля - лікоть, плече і зап´ястя взагалі не працювали, а піднімалася рука всього на кілька сантиметрів.
Реабілітація була довгою, 7 місяців щодня (крім вихідних їздила до реабілітолога), потім зайиалася вдома. Пощастило, що реабілітолог був старшого віку і працював в лікарні, досвід мав великий.
Не повірите, щоб згинати лікоть я годинами катала руку на іграшковій машинці. Там будь яка не підходила, обирала з міцними колесами і такої конструкції, щоб покласти на неї зап´ястя. І безліч інших простих і навіть безглуздих вправ з міцною гімнастичною резинкою, гантелями і т.д. На 100% не розробила і рука таки трохи неповноцінна, але за словами лікарів вони навіть такого прогресу не очікували.
язззззь!!!• 25 февраля в 09:55
Ответ дляЖирафовое варьенье
Можно попробовать сделать операцию по восстановлению или пересадку.