Непогодка• 22 января 2025
Шкіра та брилі.
Ну от що його робити? Шкіра обличчя тонка і чутлива, вічно щось або вискоче, або слід після висипань залишить. А зараз ще і брилі та шкіра під підборіддям обвисати стала, носогубні повзуть…(((
Чим виправити? Хелп!
ПС вік 45, вага 56, зріст 168. Хожу посміхаюся, поки тільки це допомагає;)
Чим виправити? Хелп!
Пуки-куки• 23 января 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
поры с возрастом всегда расширяются ,если что ..чистки у же давно никто не делает.. если только показания .. а так в 45+ чистки вы серьезно??
как это никто не делает? Вы серьезно сейчас?
Гадаю_По_шнуркам• 23 января 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Дайте и мне пожалуйста комплекс упражнений!
Мы с той женщиной в тг переписывались и она мне по одному скидывала.
Но упражнения Анны Махиновой, есть в инсте
Гадаю_По_шнуркам• 23 января 2025
Ответ дляАноним Советчик
А какой у вас комплекс для осанки?
Инста Анны Махиновой
Муркошечка• 23 января 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Полімолочка утворює фібрози, не один лікар не може це виправити((
Полімолочка не філлер і не гіалуронка, як вона може утворювати фібрози ? З чого ?
Це вітамінка - колагеностимулятор !
Играю_на_кларнете• 23 января 2025
Ответ дляdiamond_shop
я рф шукала мікроголковий, не можу знайти (
Я зробила морфеус8, мені взагалі не допомогло від бриль
Муркошечка• 23 января 2025
Ответ дляВакцениро Вона
У вас один, а я стикаюсь досвідом сотень. Радієс туди ж(( з часом це просто комки білку під шкірою які мігрують((
Радієс це філлер, який не розсмоктується !
Ви зліпили усе в кучу …
Кили и Манджаро• 23 января 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Печально как-то (
Мне 50 скоро. Но такого нет. Не делаю ничего.
Так у вас зайва вага, тому так
Леди Г• 23 января 2025
Ответ дляNo problems
Я б таки схудла трохи
І рф курсом
Також нитки проармувати контур
тільки без насічок нитки
Смас допомагає не всім
Радіес це кальцинати потім назавжди тому ні.
Фігачила б рф і худла
Ще біоревіт зробила б потім
Філери ні- вони тягнуть воду
І можливо ботокс в платизму щоб не тягнуло вниз
І рф курсом
Також нитки проармувати контур
тільки без насічок нитки
Смас допомагає не всім
Фігачила б рф і худла
Ще біоревіт зробила б потім
Філери ні- вони тягнуть воду
Скільки всього, аж страшно.
Мені доки тільки біоревіталізацію робили. Косметолог каже про радіес, рф, але я боюся того всього капець. Треба щось робити, бо друга частина йде вниз і в щічках не має обʼєму вже.
Вік йде до 50 і він помітний.
Що роблять тут? В зоні?
Вік йде до 50 і він помітний.
Що роблять тут? В зоні?
Леди Г• 23 января 2025
Ответ дляДева Мария
Сложный запущенный случай . Чтобы увидеть результат , пройти кучу всего и кучу денег , очень редко такое пишу , но наверное подтяжка . Или подготовка лица к нитям , тоже дорого . Шея и птоз - хороший рф , морфиус , Альтера , только в хороших специалистов .
Нити это полимолочка?
Дева Мария• 23 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Нити это полимолочка?
Нет . Это нити ког с насечками , которые подымают жировые пакеты . Больше овал в таком состоянии ничего не подымет . Полимолочка это фигня , сработает она или нет , неизвестно . Среди моих знакомых ни у кого не видели результата . Деньги на ветер .
Бойова• 23 января 2025
Читать все нет сил. Просто надо принять, что 45 . И выглядеть на 35 уже не будете. Через 5 лет нынешние фото вам покажутся отличными
Папобус• 23 января 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
А що не так? Все правильно сказано.На фото просто жахіття для 45. - ти років.
Все не так . В тому числі і з вами якщо ви цього не розумієте 🤷♀️
Людина прийшла з проблемою, з хвилюванням про себе, з невпевненістю. Ви дійсно думаєте що почути від інших «Боже який жах! Слава Богу що в мене не так» це саме те що їй треба почути?
Самостверджуватися за рахунок інших це не норма і це не ОК.
Людина яка дійсно в мирі з собою, яка собою задоволена ніколи так не вчинить. Вона ніколи не скаже іншій людині « оце в тебе проблема. Але як добре що в мене такої нема.» Можливо у вас немає бриль та внутрішніх проблем з самооцінкою певно аж кишить коли ви не гребуєте підняти її собі за рахунок знецінення інших .
Леди Г• 23 января 2025
Ответ дляДева Мария
Звучит страшно.
Радиес туда ж? А то косметологи, либо то, либо то советуют
Чумачечая Весна• 23 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
До чого тут самоутвердились. Жінка, коли написала свої параметри, я подумала, ого яка худа, в 45, а тут пишуть :ну лишнего веса особо нет. 56 кг при 168 тут не те що зайвої ваги нема, для 45 років це недостатньо ваги. Тому і показала фото, як виглядає фігура за приблизно таких параметрів. Але я молодша, мені 42. Хотіла б я побачити тих, які пишуть, що це лишнего веса особо нет.
Достатність чи недостатність ваги визначається відносно зросту, а не віку.
Папобус• 23 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Звучит страшно.
Я робила редіес . В мене він гарно спрацював . Я задоволена . Майже зникли носогубки. У мене вони були без заломів але так наче жирові валики трохи нависали. То підтягнулось все гарно. І зʼявився помірний обʼєм на скулах. Не кричущий а такий природній, як на мою субʼєктивну думку.
Дева Мария• 23 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Звучит страшно.
Радиес никакого отношения к нитям не имеет . Радиес это филлер . Нити это нити .
Накладні мюслі• 23 января 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Спасибо)
Леди Г• 23 января 2025
Ответ дляПапобус
А було те, що кажуть в відгуках , кусками, комками внизу гульки?
фрау Гітта• 23 января 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Печально как-то (
Как не делаете? А кто вкусно кушает?
Играю_на_кларнете• 23 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Ого
Только нити? Тут и подбородок ушел
І зморшки в кутах очей. Мабуть комплексні процедури з обличчям зробили
Дева Мария• 23 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Ого
Только нити? Тут и подбородок ушел
Ну они все тянут , смотря сколько ставить и как . Конечно это временно и такого результата не будет , но это лучше , чем ложиться под нож
Папобус• 23 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Ну я робила середню третину обличчя , то ніяких кусків і комків внизу бути просто не могло , бо то інша зовсім зона .
Все рівненько в мене . Якби були якісь комки то певно б я не написала що задоволена 🤣
Я дуже прискіплива до вибору спеціаліста . Своє лице довіряю лише одному лікарю. Вона має медичну освіту значний досвід і досі постійно вчиться, часто їздить закордон на навчання, семінари, лекціі. І взагалі в неї девіз « краще зробити менше ніж переборщити».
Дева Мария• 23 января 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ботокс скорее всего , перед нитями обязательно кожу готовят , курс мезо и био процедур .
Леди Г• 23 января 2025
Ответ дляДева Мария
Под нож, то вообще аут.
Там-тарарам• 23 января 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
І віку також, це по перше, поцікавтеся.
Леди Г• 23 января 2025
Ответ дляПапобус
Це моя теж пропонує, але я поки масаж і все. Боляче?
Чумачечая Весна• 23 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
І віку також, це по перше, поцікавтеся.
Індекс маси тіла дорослої людини визначається виходячи зі зросту та ваги.
Всі інші ’формули’ - це профанація і виправдання власної ваги товстуватими тітоньками)