#Пойду_кгадалке• 23 января в 08:46

Упало давление после удаления зуба

Доброе утро девочки. Вчера около 16:00 удалили зуб, 6-ка нижний, плохой был корень, зуб неживой, воспаления небыло ( выяснили все после снимка) доктор назначила антибиотик, т.к нужно заживление без инфекции, для будущего импланта, амоксицилин выпила на ночь после еды.
Утром чуть не потеря сознание в ванной, еле доползла до кровати, тошнит, кружится голова, давление 78/54 пульс 105. Выпила чая, съела шоколад чуть поднялось (90/62) , первый раз удаляла зуб. У кого было такое состояние? Как долго? Спасибо всем, кто поделится личным опытом
Красота неземная• 23 января в 08:54
А рабочее какое ? Пульс высоковат
Прибираю щодня• 23 января в 08:54
можливо така реакція на анестезію....що кололи не знаєте?
Copy-Paste• 23 января в 09:02
Ви вчора після видалення їли?
автор #Пойду_кгадалке • 23 января в 09:13
Ответ дляКрасота неземная
А рабочее какое ? Пульс высоковат
110\70, мое обычное давление
автор #Пойду_кгадалке • 23 января в 09:15
Ответ дляПрибираю щодня
Незнаю, але точно щось міцне, так, можливо на анастезію….дякую. Бо відходило дуже довго, аж вухо занеміло
автор #Пойду_кгадалке • 23 января в 09:17
Ответ дляCopy-Paste
Ви вчора після видалення їли?
Одразу випила теплий капучіно, їла через 2 години, небагато 4-5 рол бо небуло апетиту, із за постійного присмака крові, потім антибіотик випила
Прибираю щодня• 23 января в 09:17
Ответ для#Пойду_кгадалке
У мене нещодавно щось схоже було, правда мені не зуб видаляли, а родимку.
Мало того що ледь не вратила свідомість прямо під час видалення, так ще й на наступний день вдома я її втратила, а потім був низький тиск два дні, сімейний і лікарі швидкої сказали, що швидше за все це від анестетика.
Леді Душка• 23 января в 09:23
Ответ для#Пойду_кгадалке
Син нещодавно пломбував зуб. У нього була така реакція на анестезію прямо під час пломбування.
автор #Пойду_кгадалке • 23 января в 09:23
Ответ дляПрибираю щодня
Жах, дякую. В мене запитали чи добре переношу, сказала що добре, новокаїн лідокаїн кололи все було нормально. Доктор сказала, що вони таким вже не користуються, тобто була якась нова, спитаю в неї яка щоб більше не робити її, мені і з лідокаїном завжди ок було
Alex_Kri• 23 января в 09:41
Ответ для#Пойду_кгадалке
Всем колют препараты артикаина.