Радостина• 23 января в 12:10
Ипотека
Удавалось ли кому-то в последнее время купить квартиру в ипотеку? Не Е-оселя, а обычная вторичка. Я так понимаю шансов почти 0, если планируешь недорогую однушку в Киеве? Все же хотят сразу и наличкой.
Айпишница• 23 января в 13:45
Ответ дляРадостина
Цікавтеся десь в іншому місці. Чи ви одна з тих самих жлобів, що продають квартиру, щоб в Польщі купити? Проте взагалі не цікаво...
бажати вам вдалої купівлі квартири не буду)
Радостина
• 23 января в 13:49
Ответ дляАйпишница
Від тебе і не просили. Нічого сказати по темі, просто йди мимо.
Мядуза аля моргонер• 23 января в 13:59
Ответ дляЦідило правди
Вам дали совет по теме - копить дальше. Ипотеку брать, когда есть 70-80% суммы, выгодное предложение и вы попадаете под какую-то из льготных программ
Ми брали взагалі без першого внеску всю суму в кредит ще в 2006, одну ЗП на кредит віддавали, а на одну жили. Виплатили за 10 років, ні разу не пошкодували про покупку, бо жили б весь той час на зйомі і просто платили чужому дяді у карман за те, що ніколи б не стало нашим.
Цідило правди• 23 января в 14:00
Ответ дляРадостина
Что за молодая программа?
Льготная там есть несколько для учителей, военных, медиков
Цідило правди• 23 января в 14:01
Ответ дляМядуза аля моргонер
А представьте что вы бы взяли в в 2009 на те же 10 лет в валюте.
Все очень от тайминга зависит, сейчас Дио вообще не имеет смысла в грн
Мядуза аля моргонер• 23 января в 14:04
Ответ дляЦідило правди
Ми і взяли в валюті і нічого, пережили і в гривню перевели, про покупку не пошкодували, про кредит в доларах, шкодували, але самі обирали валюту.
Цідило правди• 23 января в 14:07
Ответ дляМядуза аля моргонер
Потому что у вас основное было выплачено, если бы у вас практически вся сумма выросла бы в 3-4 рада вы бы жалели
Мядуза аля моргонер• 23 января в 14:08
Ответ дляЦідило правди
Ви ж не знаєте було воно виплачене чи ні, це тільки ваші припущення. Основне ми погашали вже в гривні після 2012 року, коли стали краще заробляти.
Цідило правди• 23 января в 14:09
Ответ дляМядуза аля моргонер
Знаю, потому что вы считаете это выгодным, значит ваша основная сумма не выросла в 3-4 раза в 2014, а выросла небольшая часть)
А ещё сильно росло жилье в тот момент
Мядуза аля моргонер• 23 января в 14:14
Ответ дляЦідило правди
А ещё сильно росло жилье в тот момент
У мене сестра зараз виплачує іпотеку, взяла 2 роки назад і теж задоволена і не шкодує, тому що ціни на житло в нашому регіоні росли і ростуть і поки назбираєш, то треба буде ще одне життя, щоб назбирати. А жити потрібно тут і зараз.
Цідило правди• 23 января в 15:27
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я собирала, и очень рада что не влезла в ипотеку в 21))
Мядуза аля моргонер• 23 января в 15:28
Ответ дляЦідило правди
Кожному своє, я якби не влізла в іпотеку, то досі жила б на зйомі.
Цідило правди• 23 января в 15:28
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не факт, если бы собирала в валюте могли бы спокойно жилье купить в моменты спада
Мядуза аля моргонер• 23 января в 15:29
Ответ дляЦідило правди
Ні, я знаю точно, не купила б, бо всю ЗП я б точно не відкладала, а платіж по кредиту хочеш не хочеш, треба платити.
Цідило правди• 23 января в 15:30
Ответ дляМядуза аля моргонер
То есть вопрос в дисциплине?
Мядуза аля моргонер• 23 января в 15:30
Ответ дляЦідило правди
То есть вопрос в дисциплине?
Питання в тому, що не всі можуть щомісяця відкладати по 500 доларів, коли ЗП 700 і ціни на нерухомість як і курс ростуть.
Цідило правди• 23 января в 15:34
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не совсем так, квадратный метр жилья в Киеве в 2009 стоял около 2000 дол.
Я покупала жилье в 18 с ценой в 850 дол за квадрат. И в 21 за 1400 за квадрат (и ещё думала ипотеку брать по льготной программе на жилье больше).
Так что цены не всегда росту, часто они и снижаются, и в ди момента очень неплохо иметь кеш, а не долговые обязательства
Мядуза аля моргонер• 23 января в 15:51
Ответ дляЦідило правди
Кеш можна мати, якщо жити на вулиці мабуть, бо без іпотеки в мене було 2 варіанта або зйом, який коштував відсотків 70 мого платежу по кредиту, ну або на смітнику, якщо безкоштовно. Тому я обрала платити кредит за своє житло, а не знімати за 300 доларів чуже і відкладати 100 доларів собі, думаю мені років 100 треба було б щоб жити на зйомі і збирати на своє. Я обрала жити в своєму. І не знаю як в Києві, але в Полтаві квартири ніколи не були дешевими, тільки дорожчають з кожним роком.
Мая твая не панимать• 23 января в 15:55
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну звичайно куди там києву до Полтави. Скоро в Києві будуть взагалі безкоштовно роздавати аби тільки жили і платили комуналку...
Мядуза аля моргонер• 23 января в 15:57
Ответ дляМая твая не панимать
До чого тут це, я купувала у 2006 в Полтаві по 600 доларів квадрат, зараз дешевше ніж по 800-900 немає, тому ціни в нас не падають. То нам куди до столиці, ми ж провінція, село.
Мая твая не панимать• 23 января в 16:01
Ответ дляМядуза аля моргонер
З ваших слів виходить навпаки ... Київ село , Полтава центр і там все тільки дорожчає! В Києві новобудова голі стіни від 1200$ і до....
Цідило правди• 23 января в 16:02
Ответ дляМядуза аля моргонер
Посмотрите статику, падение в 10 и 18 было по всей Украине
Цідило правди• 23 января в 16:04
Ответ дляМядуза аля моргонер
Около 1000€ в Полтаве была в 2009 году по статистики