Нічого вдягти• 23 января в 13:50
Може хтось підкаже планування для квартири?
Доброго дня. Скоро здається квартира, планування можна поміняти під себе. Евродвушка, 3 вікна. Нас трое.
Один варіант є, може у когось схоже планування, на що звернути увагу, що змінити.
Дякую!
Нічого вдягти
• 23 января в 13:53
Що тут не враховано - буде душова кабіна, поруч колонна пралка та сушка.
У кухні зліва диван обовʼязково)
Играю у края• 23 января в 14:03
Я бы сделала вход в комнату верхнюю, в низу, что бы не бегать так далеко из комнаты в комнату. Что бы входы в комнату были рядом.
Нічого вдягти
• 23 января в 14:08
Ответ дляЗвоночек
Ви вже створювали тему з цим плануванням? Там наче були ще варіанти
Ні, вперше.
Нічого вдягти
• 23 января в 14:09
Ответ дляИграю у края
Треба подумати. Тоді шафу треба перенесити
Хочу в БАНю• 23 января в 14:11
Какой диван на 9 м. кухне? Зачем?
3 - это 2 взрослых и ребенок? Тогда делайте 2 спальни. В детской шкаф и стол поменять местами, посмотреть чтобы кровать 2,1-2,15 влезла
Нічого вдягти
• 23 января в 14:12
Ответ дляХочу в БАНю
Какой диван на 9 м. кухне? Зачем?
Мені треба тада диванчик)
Играю у края• 23 января в 14:14
Ответ дляНічого вдягти
Мені треба тада диванчик)
А где там будет диван? В осной стороны кухня с другой стол и двери.
Хочу в БАНю• 23 января в 14:15
Ответ дляНічого вдягти
Мені треба тада диванчик)
Вам треба спуститься на землю. В реальных габаритных размерах все рисовать. Где холодильник?
Хочу в БАНю• 23 января в 14:16
И я бы делала душ вместо ванной. Кто в наших условиях реально набирает ванну?
Нічого вдягти
• 23 января в 14:17
Ответ дляХочу в БАНю
Так, буде душова кабіна) бо дуже хочу колонну пралку-сушку
Звоночек• 23 января в 14:17
Ответ дляНічого вдягти
Ні, вперше.
Вже точно було таке планування. Може пошукайте по ключовому слову перепланування.
Я б зробила більше місць для зберігання.
Балкон би утеплила, зробила теплу підлогу.
Нічого вдягти
• 23 января в 14:18
Ответ дляХочу в БАНю
З кухнею треба на місці вже рішати. Там багато чого треба, це вже малювати треба з кухонщиком.
Нічого вдягти
• 23 января в 14:19
Ответ дляХочу в БАНю
А нік то який у вас… нашо хамити🤦♀️
Хочу в БАНю• 23 января в 14:22
Ответ дляНічого вдягти
А нік то який у вас… нашо хамити🤦♀️
В чем хамство? Вы рисуете кровать 1,8. У вас там ребенок до 10 лет будет спать?
Нічого вдягти
• 23 января в 14:24
Ответ дляЗвоночек
То лоджія, вона вже утеплена і засклена. А ось дитяча виходить більша, мені дуже подобається. Дякую.
Нічого вдягти
• 23 января в 14:25
Ответ дляБабуся Бетман
Это новострой? без ремонта от застройщика?
Новобудова, чистове є, розводка світла, стяжка, більше нічого.
Нічого вдягти
• 23 января в 14:25
Ответ дляХочу в БАНю
Это однушка. Зачем вы называете ее евродвушкой?
Бо так називає забудовник.
Бабуся Бетман• 23 января в 14:27
Ответ дляНічого вдягти
А все переделки, мебель, будет делать хозяин квартиры или вы?
Нічого вдягти
• 23 января в 14:27
Ответ дляХочу в БАНю
Ну буде довша трохи. 1.90.
Нічого вдягти
• 23 января в 14:28
Ответ дляБабуся Бетман
Я власниця, я буду)
Бабуся Бетман• 23 января в 14:29
Ответ дляНічого вдягти
Я власниця, я буду)
Ааааа) я не так поняла, думала сдается квартира))) А то сдача застройщиком вам. Поняла.
Сільський ансамбль• 23 января в 14:30
Я би ліжко дитяче поперек ставила, а стіл обличчям до вікна. Так можна ліжко більшого розміру поставити. Ну і щоб в ноги не дуло взимку
Нічого вдягти
• 23 января в 14:31
Ответ дляБабуся Бетман
Так) Тому вже продумаю варіанти)
Нічого вдягти
• 23 января в 14:32
Ответ дляСільський ансамбль
Дякую, треба цє переробити.
Бабуся Бетман• 23 января в 14:33
Ответ дляНічого вдягти
Так) Тому вже продумаю варіанти)
Вариант что скинули, с пометками красным, интереснее чем ваш.
Звоночек• 23 января в 14:33
Ответ дляНічого вдягти
Можна ліжко інакше трохи поставити, зробивши нішу
Нічого вдягти
• 23 января в 14:34
Ответ дляБабуся Бетман
Так, я зберігла. Мені теж більше сподобався! Більша дитяча, мені кухня більше треба)