Нічого вдягти• 23 января в 13:50
Може хтось підкаже планування для квартири?
Доброго дня. Скоро здається квартира, планування можна поміняти під себе. Евродвушка, 3 вікна. Нас трое.
Один варіант є, може у когось схоже планування, на що звернути увагу, що змінити.
Дякую!
Нічого вдягти
• 23 января в 14:37
Ответ дляЗвоночек
Можна ліжко інакше трохи поставити, зробивши нішу
Там 2,40, ще стіна, хоча повинно влізти. Але є вже над чим подумати!
Дякую дівчата, бо сама на це взагалі не звернула увагу!
Звоночек• 23 января в 14:53
Ответ дляНічого вдягти
Ще звертайте увагу на батареї, на скільки вони виступають з-під підвіконня і чи буде у вас тюль, штори - щоб вони не торкались батареї.
А взагалі я вам дуже раджу замовити дизайн-проект. Дизайнер врахує всі відстані до см.
Хочу в БАНю• 23 января в 14:53
Ответ дляЗвоночек
Вже точно було таке планування. Може пошукайте по ключовому слову перепланування.
Я б зробила більше місць для зберігання.
Балкон би утеплила, зробила теплу підлогу.
Красиво, только шкафы купе делать прийдется, это очень дешевит интерьер.
Хочу в БАНю• 23 января в 14:54
Ответ дляЗвоночек
+ к цене потолка, + к отделке, штукатурке +++
Звоночек• 23 января в 14:55
Ответ дляХочу в БАНю
Чому купе? Можна все продумати, щоб двері нормально відкривались, наприклад, в спальні, де приліжкова тумба.
Хочу в БАНю• 23 января в 14:58
Ответ дляЗвоночек
5-6 дверей делать? Это только в распиле и кромке 25 к из дешевых материалов, без ручек, петель и сборки.
Звоночек• 23 января в 14:58
Ответ дляХочу в БАНю
Але і +++ до зручності підходу до ліжка. Хай вже автор вирішує, що підійде по бюджету.
Перепланування таких невеликих просторів у щось справді функціональне завжди коштує дорожче, бо всі меблі треба замовляти індивідуально, використовувати кожну нішу і виступ.
Звоночек• 23 января в 15:01
Ответ дляХочу в БАНю
І що?)) Ну, можна готову шафу купити і туди поставити аби як.
Купе з розсувними при такому дефіциті місця - дурня. І не фукнціонально
Хочу в БАНю• 23 января в 15:01
Продумывайте сразу мебель, подсветки, розетки, технику, вентиляцию, каких это все реальных размеров и цен. Какие люстры и шторы будут, нужны ли закладные если натяжной потолок. Магистрали кондиционеров если есть готовые места на фасаде под кондиционеры. Потому что нарисовать можно все что угодно, а в реале приходится выбирть из того что есть.
Нічого вдягти
• 23 января в 15:02
Ответ дляЗвоночек
Та мабуть звернуся, щось багато нюансів…
Звоночек• 23 января в 15:05
Ответ дляНічого вдягти
В таких невеличких просторах їх завжди багато.
Нічого вдягти
• 23 января в 15:05
Ответ дляХочу в БАНю
А чому дешевить? Сховати все можна, люблю до стелі шафи)
Хочу в БАНю• 23 января в 15:06
Ответ дляНічого вдягти
Ну типа не модно давно. Но в 40 метрах это логичней чем распашные.
Нічого вдягти
• 23 января в 15:07
Ответ дляХочу в БАНю
На лоджию сильно не рассчитывайте, там будет +10 в такую погоду.
Думала теплу підлогу закласти, я вже живу у квартирі цього забудовника, тепло, опалення практично не вмикаю
Точная копия плова• 23 января в 15:08
Тот загашник,который Вы выделяет под детскую- делайте своей комнатой. Взрослым нужна только кровать и шкаф. А ребенку и место для стола, и для игр.
Хочу в БАНю• 23 января в 15:08
Ответ дляНічого вдягти
Вот специально отнесла термометр на подобную лоджию)
Теплый пол сейчас очень дорого, не включаю в этом году.
Нічого вдягти
• 23 января в 15:10
Ответ дляХочу в БАНю
Там вже є розводка єлектрики, так що тут треба повозитися. Магістралі знаю, зараз відкриті, то не дуже подобається мені(((
Так, згодна. В реалі буде щось середнє мабуть. Там ще де дитяча, є кладова. Але ту типу купили, я замовила в середині будинку. От якщо б ту бічну перекупити, можна було б доробити дитячу за рахунок 3х квадратів кладової…
Хочу в БАНю• 23 января в 15:11
Ответ дляНічого вдягти
Вы стены сносить собираетесь, всю електрику прийдется переделать.
Нічого вдягти
• 23 января в 15:11
Ответ дляТочная копия плова
А тут вище переробили дівчата, більше простору у дитячій виходить. А у нас краще разом з кухнею кімнату робити.
Нічого вдягти
• 23 января в 15:12
Ответ дляХочу в БАНю
Да? Багато жере? Я ще бачила квадрат підлоги на стіні, де рушники, ось думала зробити, щоб рушникомушарку не ставити громіздку
Хочу в БАНю• 23 января в 15:13
Ответ дляНічого вдягти
Много. Лучше полотенцесушитель, т.к. вы на стене так не развесите и они будут преть.
Нічого вдягти
• 23 января в 15:13
Ответ дляХочу в БАНю
По єлектриці розводку дадуть при прийнятті квартири, тому пока я не взмозі до дизайнера звернутися. Є дані тільки з сайту, так нічого не зробити. Але завдяки вам вже зʼявилися питання, розуміння що справді потрібне)
Точная копия плова• 23 января в 15:14
Ответ дляНічого вдягти
Там окно больше, больше света. Это зрение школьника.
Нічого вдягти
• 23 января в 15:14
Ответ дляХочу в БАНю
Где будут кондиционеры?
Думала один, або у дорослій, щоб йшов потік до кузні, або у кухні лівіше вікна
Нічого вдягти
• 23 января в 15:15
Ответ дляЗвоночек
Мені подобаються купе((( як би не виглядали, то буду такі робити.
Нічого вдягти
• 23 января в 15:16
Ответ дляХочу в БАНю
Да? А мені на моду однаково, шо зручно мені, то в буде)))
Нічого вдягти
• 23 января в 15:18
Ответ дляТочная копия плова
Зараз стіл у кімнаті але щ гарною лампою, то думаю переживе) дитяча навпроти кухні якось не те
Звоночек• 23 января в 15:21
Ответ дляНічого вдягти
Вони крадуть 10-15 см глибини. Враховуйте