Нічого вдягти• 23 января 2025
Може хтось підкаже планування для квартири?
Доброго дня. Скоро здається квартира, планування можна поміняти під себе. Евродвушка, 3 вікна. Нас трое.
Один варіант є, може у когось схоже планування, на що звернути увагу, що змінити.
Дякую!
Звоночек• 23 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
А чому дешевить? Сховати все можна, люблю до стелі шафи)
Так до стелі можна і розпашні робити
Звоночек• 23 января 2025
Ответ дляТочная копия плова
Тот загашник,который Вы выделяет под детскую- делайте своей комнатой. Взрослым нужна только кровать и шкаф. А ребенку и место для стола, и для игр.
Там завузько для двоспального ліжка
Нічого вдягти
• 23 января 2025
Ответ дляЗвоночек
Так до стелі можна і розпашні робити
У меня зараз є і такі і такі, купе зручніший.
Нічого вдягти
• 23 января 2025
Ответ дляЗвоночек
Вони крадуть 10-15 см глибини. Враховуйте
Не помітила що крадуть. Може ми про щось різне думаємо?
Звоночек• 23 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
Да? Багато жере? Я ще бачила квадрат підлоги на стіні, де рушники, ось думала зробити, щоб рушникомушарку не ставити громіздку
Дивилась вже багато румтурів, де така стіна - люди не задоволені. Погано сушить. Ну і трусішки-носочки не розвішаєш
Звоночек• 23 января 2025
Ответ дляТочная копия плова
Там окно больше, больше света. Это зрение школьника.
Ну, наприклад, моєму школяреві те вікно взагалі без різниці. Навіть якщо вдень пише, то з настільною лампою
Звоночек• 23 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
Я про розсувні системи, а не розпашні дверки. Щоб нормально вішати одяг дорослої людини, треба глибина шафи 60 см. Ну, мінімум 55, але 60 краще. А ще плюс розсувна система 15 см. І вже 75 см глибина. А в розпашних так і буде 60-62 см.
Нічого вдягти
• 23 января 2025
Ответ дляЗвоночек
Єх, а я так хотіла….
Звоночек• 23 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
Єх, а я так хотіла….
Ну, можете робити, наприклад у спальні, щоб не видумувати нічого у вузлі шафа-приліжкова тумба.
Ой, я дуиала, це ви про розсувні двері в шафах бідкаєтесь)
Нічого вдягти
• 23 января 2025
Ответ дляЗвоночек
А в мене може і вікна не розкрити, якщо я уходячи не відкрила….
Нічого вдягти
• 23 января 2025
Ответ дляЗвоночек
А, зрозуміла! А можна просто шафу зробити шириною 60 см, а в глибину яку хочеш. Вже дивилася ці моменти
ИМХОля• 24 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
Так, я зберігла. Мені теж більше сподобався! Більша дитяча, мені кухня більше треба)
во всех вариантах мне не нравится расположение детской кровати - слишком много, по периметру, ’контакта’ с внешними стенами(. Что там за тех. помещение снизу..
Нічого вдягти
• 24 января 2025
Ответ дляИМХОля
Знизу то кладова у підʼїзді. З ліжком треба щось думати ще, хочу ширше.