Пиона• 23 января 2025

Виходить, що мого 18 річного сина-інваліда дитинства можуть мобілізувати?

Розповідаю ситуацію, яка склалася. У мене двоє 18 річних синів. Один здоровий, інший інвалід дитинства по слуху. Глухий на одне вухо. В минулому році проходили комісію, щоб стати на облік і отримати приписне. Той, що здоровий без проблем усе пройшов, отримав приписне. З іншим нас більше ніж пів року маринували. І так і не видали приписне. Відправляли його медичну картку на комісію. Тепер перед Новим роком подзвонили, сказали прийти забрати картку і написати заяву на отримання військово облікового документу. Що проходити знов комісію не треба. Після того як син прийшов, йому сказали що згідно нового закону він військовозобовʼязаний, а не призовник, тому ось тобі на направлення на ВЛК! А там написано: «у завʼязку з мобілізацією». Правда за це направлення син ніде не підписувався. Я у шоковому стані, усе кидаю і їду в ТЦК, проходжу туди. До мене вийшов майор і сказав, що видати війсково обліковий документ не має права, бо син обмежено придатний, а згідно нового закону такі юнаки повинні пройти до 6 лютого пере комісію інакше штраф 17000 грн. Ситуація така, що виникла юридична колізія. Раніше, усіх обмежено придатних переносили одразу в війсково зобовʼязані і видавали військовий квиток, вони не проходили строкову службу. Але зараз військовий стан, тому таких юридично можуть мобілізувати. Виходить, що здорові юнаки в категорії призовників і можуть спокійно гуляти до 25, а діти інваліди, інші обмежено придатні повинні йти воювати? Щоб виправити це, у жовтні був проголосований закон про заборону мобілізації обмежено придатних 18-25. Його відправили на підпис президенту. І ось наш «чудовий» президент уже 3 місяці його не підписує!!! Це що виходить, інвалідів не шкода??!Та й з інвалідністю цікаво виходить. До 18 років у нього вона була. Зараз треба проходити по новому. Ще ніхто нічого не знає. Наш лікар сурдолог поки не розібралась у цій системі. Заставити її розбиратися швидше я не можу. А це все час і нерви. Слава Богу вже запрацювали відстрочки онлайн. То отримав як студент. Але це до 7.02. Хто знає як далі буде?? Якщо не складно, підпишіть будь ласка петицію щоб президент нарешті знайшов 5 хвилин свого дорогоцінного часу і підписав нарешті цей закон! https://petition.president.gov.ua/petition/238414
Vlada-Maria• 23 января 2025
Ответ дляПиона
Я їхала на авто, мельком побачила. Якщо зустріну особисто, обов’язково спитаю.
кожен раз на авто проїжджаєте?
kseniya123• 23 января 2025
Ответ дляПиона
Окрім того, якщо служити мають всі, то чому мої сусіди - він військовий і вона теж, з початку повномасштабного вторгнення ні разу не були на фронті? То бачу як мультиварку з Нової пошти тягнуть, то на самокаті з дитиною. Він уже ширший ніж довший! А Ви готові відправити на фронт 18 річного інваліда!
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 23 января 2025
Ответ дляПиона
Удалено администрацией...
Я перечитала. Да, все прилетело бумерангом. Не следовало топить за продолжение войны. Это автоматически равно мобилизация. Вот теперь и на вами повис, как Домоклов меч этот вопрос
LudaSHS• 23 января 2025
Автор скачать бланк з інету
Він там є, новий треба.

Ось швидко знайшла інфу п ст
Направити в Тцк, самому в Цнапі, поштою пакет
SantaMonika• 23 января 2025
Ответ дляtanya_217
Знайомий без 1 нирки з зайвою вагою в початковоб стадією діабету оформив 3 групу інвалідності
Спокійно оформили без зайвих питань у свого сімейного
То питань зайвих і не має, коли озвучена ціна питань 🤓
шура• 23 января 2025
Я щось не зрозуміла... якщо хлопець 17 р у вересні 2024 отримав приписне з висновком ВЛК по 3 статтям : ’ придатний для тилових частин, зв´язку, ТЦК і тп’ , йому теж до 6.02.25 треба повторно ВЛК проходити?
Унция яда• 23 января 2025
Бабы в теме просто озверели. Пиндец.
По теме: ищите срочно юриста, максимально берите всевозможные нужные и не нужные довидки и справки, получайте приписное, военник и все что дают, что позволит полностью списаться и не экономьте на решении этого вопроса, мой вам совет.
автор Пиона • 23 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Автор скачать бланк з інету
Він там є, новий треба.

Ось швидко знайшла інфу п ст
Дякую, він уже отримав онлайн відстрочку як студент. Нікуди ходити не довелося.
likarka• 23 января 2025
Ответ дляПиона
Нам теж так казали, але це пастка. Там по новій постанові усі різко придатні. Почитайте.Повна Глухота сина на одне вухо - це придатний.
Автор, глухота то придатний сто раз в них буде
В мого гемофілія і то хочуть зробити придатним!
LudaSHS• 23 января 2025
Ответ дляПиона
Тобто ваша тема не про те, що призов маячить. Йому не маячить.
А узагальнена, щодо колізії закону про ’ обмежено придатних’ до 25 р, що ч законодавстві є це?
Там зміни ось прийняли, про влк, відміна школярам влк.
автор Пиона • 23 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Ну так, ви праві, як студенту не маячить. Це дійсно більш глобальне узагальнене питання. Бо якби не був студентом, уже б могли мобілізувати. Але якщо раптом не здасть сесію чи ще щось, то він військовозобовʼязаний по цьому закону.
LudaSHS• 23 января 2025
Ответ дляПиона
До речі в резерві онлайн не тільки студенти, а і батьки 3 х дітей, ще особи з інвалідністю у кого є пенсійне, все онлайн. Недавно ще читала що є зміни, і тепер не треба категоріям кожні 3 міс оновлювати це.
автор Пиона • 23 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Так, добре що хоч зробили можливість отримати онлайн. Бо в ТЦК не хотіли нічого давати, одразу на ВЛК.
LudaSHS• 23 января 2025
Ответ дляПиона
Цей закон підвис і не підписаний?
автор Пиона • 23 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Цей закон підвис і не підписаний?
Так! Про цей закон мова! Уявляєте? Уже три місяці і ніяк не підпише!
Шеллар• 23 января 2025
А я рада такій ситуації - пам´ятаю в попередніх темах автор голосно кричала про повернення в Україну, про взяття Курська і що кацапи кінчаються. Ну на вашого сина орків явно може ще вистачити не хвилюйтесь.
Коли стосується власного сина, що не так вже весело гасла в Інтернеті писати і бути ура-патріоткою? Наше влк з тцк чудодійне - всі годні.
Argesha• 23 января 2025
Ответ дляПиона
Ми повернулися. На те були обставини. І це було рішення синів, вчитися в Україні.
А-а-а-а.
Ну то люди мають розуміти наслідки своїх дій.
Argesha• 23 января 2025
Ответ дляПиона
Ви вважаєте це нормально? Мабуть тому ще в 2015 році вийшла нова постанова, що глухота на одне вухо це вже не інвалід. Бо АтО почалося. Державі не вигідно мабуть стало.
Це ваш вибір - повернутися туди, де ненормально.
Argesha• 23 января 2025
Ответ дляМалинка Алинка
я вважаю, що якщо, ті хто мають проблеми з здоров’ям (при чому більша половина отримала їх на фронті) скажуть, що вони не можуть воювати, то ми програємо.
не треба розказувати про хворі, вуха-нирки-ноги.
треба бути або фронтом, або тилом.
і до слова , я волонтер. в моїй команді кілька хлопців - діабетик з інсуліном і шунтами в серці, астматик жосткий і тд. так, вони не фронт, але вони надійний тил.
Удалено администрацией...
Argesha• 23 января 2025
Ответ дляПиона
Так, тому й повернулися. Путлєру таки не по зубам Україна виявилася.
А, он воно як)
Ну но не плачте тепер, якщо оце ’не по зубам’ виявиться за рахунок вашої родини.
автор Пиона • 23 января 2025
Ответ дляШеллар
Так, я радію за взяття Суджі і Курської області. І кацапи дійсно кінчаються, інакше б корейців не запрошували. Радію, що війна повернулася до них додому. А чому Ви радієте? У мого сина відстрочка як у студента. Але це ненормально, коли 18 річні обмежено придатні виявляються військовозобовʼязаними.
автор Пиона • 23 января 2025
Ответ дляArgesha
А, он воно як)
Я не плачу. Не діждетесь.
Argesha• 23 января 2025
Ответ дляПиона
Я не плачу. Не діждетесь.
А, тобто тема про радість? То ок, рада й за вас, і за синів)
Оксана-28de• 23 января 2025
Ответ дляVesy
Автор, простите конечно, но вы так радовались возвращению, всем советовали возвращаться… Сюр какой-то
Дарма ви смієтесь, зараз закордоном кажуть ставати на облік також , а завтра погонять додому!
Vesy• 23 января 2025
Ответ дляОксана-28de
Это в какой стране такое?
Оксана-28de• 23 января 2025
Ответ дляКиев_Елена
Вот в том то и дело) такие «бравые патриотки» кричат громче всех как воюют другие. А как делом показать, так «спасите-помогите». Она же хочет жить в этой стране, и чтоб жили ее дети тут, вернулась с детьми из заграницы. Дети подросли, они мужчины уже по закону, так пусть и отвоевывают территории. Это же логично. У них был выбор, они вернулись и сделали свой выбор.
Печально что многие выбор сделали не жить в Украине, но их не выпускают и заставляют воевать. Это трагедия на самом деле
Вони не призовні до 25р, про що ви говорите?
Оксана-28de• 23 января 2025
То виходить, що мені не варто робити сина обмежено придатним з кіфозом, бо ще гірше буде!
автор Пиона • 23 января 2025
Ответ дляОксана-28de
Тільки якщо здорові. Якщо обмежено придатні то автоматом військовозобовʼязані.
автор Пиона • 23 января 2025
Ответ дляОксана-28de
Виходить що так. Краще бути придатним, тоді просто приписне і все.
Оксана-28de• 23 января 2025
Ответ дляlikarka
В нас така сама ситуація
Сказали -після 18ти ЛКК і зніметесь з обліку
В сина інвалідність теж! В сенсі: зніметесь з обліку?