Манула• 22 января 2025

Трамп закликав рфію якнайшвидше закінчити війну

Трамп закликав рф завершити війну, погрожуючи в іншому випадку ввести нові санкції та мита на весь російський експорт до США
Настав час «укласти угоду». Більше не повинно бути втрачено жодного життя – Трамп

Війна може завершитися легким і важким шляхами, для США наразі легкий шлях — пріоритетний. Прийшов час укласти угоду

▪️Він не має на меті нашкодити росії та "любить російський народ";
▪️Я збираюся зробити росії, чия економіка зазнає краху, і президенту путіну дуже велику послугу. Домовтеся зараз і припиніть цю безглузду війну. Далі буде тільки гірше.
автор Манула • 22 января 2025
Чекаємо чим відповість рфія ...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 января 2025
не нужно угрожать, нужно делать))
LudaSHS• 22 января 2025
Тільки но прочитала
Там кров з носу текст, цифри з нулями знову.
Але хай санкціі робить!
annac• 22 января 2025
Может ему уже кто-то скажет, что в среди этих миллионов погибших людалеко не только россиянцы были
КокоСина• 22 января 2025
Ответ дляМанула
Чекаємо чим відповість рфія ...
Ви самі переклади його слова чи читаєте те що по інтернету гуляє?
LudaSHS• 22 января 2025
Ответ дляМанула
Чекаємо чим відповість рфія ...
Ракетним, дроновим обстрілом України
автор Манула • 22 января 2025
Ответ дляКокоСина
З інтернету
Seehund• 22 января 2025
Последнее китайское предупреждение рашке.) Думала Трамп умнее.)
автор Манула • 22 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Ракетним, дроновим обстрілом України
угу
LudaSHS• 22 января 2025
Ответ дляSeehund
Не
Ще буде спічі
Imagine Dragons• 22 января 2025
Ну шо за н@хуй, чесно. Що значить Росія допомогла перемогти у другій світовій? Інших народів там не було? Ну вже б совок назвав, чого саме рашка? Це ж як вони вже насадили повсюду перекручену історію, свої наративи
LudaSHS• 22 января 2025
Спеціалісти по трампу треба, вчора писали що він каже все бо йому принесли бумаги, розвідка тирипири
На рахунок 60 мл😳
І друге, про крах економіки рф теж каже вже другий раз.
LudaSHS• 22 января 2025
Ответ дляImagine Dragons
А в Сша вважають що 2 світову виграли Сша саме, всіх спасли
Не коаліція
Nadiaaaa• 22 января 2025
раша відповість, що це Україна не хоче домовлятись)) чомусь не хоче віддати чотири області....
LudaSHS• 22 января 2025
Ответ дляNadiaaaa
Трамп сказав, що Україна хоче деал, сделку
А по путіну він не знає
чаревна• 22 января 2025
Ответ дляМанула
Чекаємо чим відповість рфія ...
Как минимум пьяный медведев первый что то пизд.ет ( сорри за мат)
Николь1986• 22 января 2025
Ответ дляМанула
Чекаємо чим відповість рфія ...
Шахеды уже полетели. А там и ту не за горами. Плевать дед хотел на того Трампа.
LudaSHS• 22 января 2025
Прикольно що він каже про санкціі по товарообороту з рашкою, а його мізер там же ж.

«Робіть це по-хорошому, бо буде по-поганому», — Трамп.

Ндасс
автор Манула • 22 января 2025
Ответ дляНиколь1986
У нас вже тривога ...
Николь1986• 22 января 2025
Ответ дляМанула
У нас вже тривога ...
Днепр?
автор Манула • 22 января 2025
Ответ дляНиколь1986
Днепр?
так
чаревна• 22 января 2025
Главное, чтоб наши что то не вычудили
LudaSHS• 22 января 2025
Якщо трамп реально думає що саме це рецепт , то він буде дуже розчарований, якщо він по всьому так поверхнево, хм.
Witty• 22 января 2025
Ответ дляМанула
Чекаємо чим відповість рфія ...
’Ми теж дуже хочемо миру, тому дайте нам для захисту від фашистів донецьку, луганську, херсонську, запорізьку та дніпропетровську області і хай в України зі зброї буде лише каміння й палиці, щоб не нападали ці любителі війни’.
Ви чогось іншого чекаєте?
чаревна• 22 января 2025
Ответ дляWitty
Ви чогось іншого чекаєте?
А вы хотите продолжать воевать?
Ограничатся оккупированными территориями, ну и курскую придётся вернуть
LudaSHS• 22 января 2025
Ответ длячаревна
Скворєшнік витягнуть?
автор Манула • 22 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Ага, спостерігаю за прогнозом Портнікова
Witty• 22 января 2025
Ответ длячаревна
А вы хотите продолжать воевать?
Чего хочет Украина ее никто не спрашивает. Тем более чего хочу лично я. Путину окончание войны совсем не нужно. Именно потому он требует больше, чем Украина в принципе способна уступить. Если б предложили мир по линии разграничения и этим ограничились, то этот мир уже давно бы был подписан, поверьте
LudaSHS• 22 января 2025
Ответ дляМанула
Тим, що по його думці, Трамп провалить перші спроби, путін відмовиться чи відморозиться ?
автор Манула • 22 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Скворєшнік витягнуть?
Щось давно не лякали своїм х**шніком