Хомо_сапиенс• 23 января в 15:02

Програма відкладеного материнства, хто має досвід?

Хочу заморозити яйцеклітини, якщо вийде.
Хто робив таку процедуру, розкажіть будь ласка про ваш досвід, вартість, порекомендуйте клініку (бажано Київ).
Дуняша• 23 января в 15:06
Просто не парьтесь с тем материнством.
Захекалася читать• 23 января в 15:08
алла пугачова
Чарівне зіллячко• 23 января в 15:12
А зачем его откладывать? У вас проблема с овариальным запасом или в планах поздняя беременность?
Тут надолго• 23 января в 15:13
В Інстаграм Вікторія Юзько, це гінеколог-репродуктолог клініки репродуктивної медицини Юзько в Чернівцях, вона нещодавно робила собі цю процедуру, заморожувала свої яйцеклітини. Там в неї десь в збережених сторіс є все про це, і про гіпер стимуляцію овуляції, і про ціни, і ін. Папка має назву Кріоконсервація. Пошукайте, якщо цікаво.
Дуняша• 23 января в 15:17
Ответ дляЧарівне зіллячко
Если просто не хочется?
автор Хомо_сапиенс • 23 января в 15:27
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так, оваріальний резерв знижений для мого віку, але зараз дитину собі не можу дозволити.
автор Хомо_сапиенс • 23 января в 15:27
Ответ дляТут надолго
Дякую!
Гимли• 23 января в 15:29
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую!
Медикал Плаза Киев. Стоит 2 к долларов примерно.
Гимли• 23 января в 15:29
И за хранение потом 5к грн в год ( или около того)
автор Хомо_сапиенс • 23 января в 15:34
Ответ дляГимли
Дякую!
Гимли• 23 января в 15:37
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую!
Если будут вопросы, пишите в личку лучше
Престидижитатор• 23 января в 16:12
Вы знаете, что ЯК плохо размораживаются? Лучше морозить эмбрионы
Області пітьми• 23 января в 23:32
А Вы уверены, что яйцеклетки/эмбрионы в наших условиях, и в наших (никто ни за что не отвечает) клиниках качественно сберегут? А ведь Вы можете гипер стимуляцией последние яйцеклетки потерять
автор Хомо_сапиенс • 24 января в 00:42
Ответ дляОбласті пітьми
Я все розумію, і ризики теж.
Але і народжувати прямо зараз немає можливості.
А так буде хоча б шанс на потім.
Області пітьми• 24 января в 22:19
Ответ дляХомо_сапиенс
Я все розумію, і ризики теж.
А так буде хоча б шанс на потім.
А скільки Вам років?
автор Хомо_сапиенс • 25 января в 15:46
Ответ дляОбласті пітьми
А скільки Вам років?