Оченьценная• Изменено 23 января 2025
15 тисяч, це найменша зп в Україні?
Честно, не чула ні від кого таких зп. 15 ,16 це найменше , у доньки друзів зараз така, бо неповний день і вона після навчання. Інших таких не знаю. Я звичайна жінка, с чоловіком живемо и працюємо. Дохід у нас нормальний, але не Трамповский . Так чого тут деякі ниють, як в Україні тяжко и нищета? Я говорю про зп на повну ставку. І не про пенсії, звісно пенсіі можуть бути 14 , 10 тис, навіть 7, 8
Засомневаю• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
У нас невеликий бізнес с чоловіком
То до чого тут зарплати, якщо у вас бізнес?
Чучело-Мяучело• 23 января 2025
Ответ дляФорсия
Знаете ли вы бедную жизнь, полную лишений? 🥲
Аж на сльозу пробило.
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляОтжигающая
Я люблю свою роботу, дійсно люблю. І у нас група з дітками з особливими освітніми потребами. Не у всіх батьків є кошти, щоб таких діток до приватних садочків водити. Та і я маю час на своїх дітей, час швидко летить.
І я не нию, авторка просто цікавиться низькими заробітними платами.
А як дітей кормете, у вас зп ж просто сльози
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляЖена брата Админа
0 - в конверті, вона звичайний робочий оператор(не пк)
Вірю , вірю
Чучело-Мяучело• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Треба знати як крутитись и не рахувати чужі гроші. Гроші працьовитих людей
Блаблабла.
Ви навіть у ставках податків плутаєтеся, вам до реального бізнесу як до неба рачки.
Засомневаю• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Я живу під Києвом. И буваю часто в Києві. Раніше жиди с чоловіком в І,Ф
Поїдьте в райцентр або невелике містечко, село Чернігівської, сумської області
Там мінімалка за щастя. Бо хоч якась робота
Вапщета• 23 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Удалено администрацией...
Сто відсотків.
каламутять воду
Запасная спина• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Ага, і ще 40 тис в конверті
Ви носите конверти в Водоканал?
Отжигающая• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Чому в юриспруденцію не йдете? Чи погано вчились ? Не розумієте нічого в цій сфері,?
А який у вас бізнес? У якій сфері? ФОП якої групи? Ми усі йдемо до вас) Хоча… Ви токсична
Я краще з дітками
Винник• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Ага, і ще 40 тис в конверті
Коммунальные предприятия, даже на хоз расчете, не могут платить в конверте, нет у них неучтенки.
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляЗасомневаю
Тому що , у мене куча знайомих получают зп.и мені обридла ложь, що в Україні все погано и салі зп. Досить
СкумбріяП8• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
У нас невеликий бізнес с чоловіком
Так что вы сравниваете тогда?
Вапщета• 23 января 2025
Ответ дляЗапасная спина
Ви носите конверти в Водоканал?
там зранку черга, як у МСЕК, всі в водоканал стоять з конвертами, чи ви не бачили?
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Блаблабла.
Вам так. А мені ні
У нас все тип топ
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляЗасомневаю
Там не була. Але там всі люди мають усадьби сільські и ферми маленькі
Засомневаю• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
В нас нема таких зп и податки 5, 8%
Може у вас так, ніхто ж не знає що ви там в бізнесі рахуєте
А з зарплатні так, військовий збір з січня 5%, тобто загальний податок став вище. Був 1%
Латвийские_Номера• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Фотошоп)
Для нормальної людини цей фотошоп за секунду перевіряється на офіційному сайті центру зайнятості, на відміну від ваших побрехеньок, які і є вашим ’бізнесом’ 😁
Вапщета• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Враження що у вас біла гарячка.
Запасная спина• 23 января 2025
Ответ дляФорсия
Навіщо народжувати, щоб отак знущатися
Не виправдовуюсь• 23 января 2025
У меня 10 т.грн и за январь её не будет ,плюс 2 недели на своем счёту .
Вапщета• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Всі мають ферми і усадьби? Де санітари? Тріль захворів.