Язвочка• 23 января в 17:04

По відгукам тут подивилася “Спіймати Кайдаша"...

Дуже класний фільм, на одному диханні всі серії. Але я так і не зрозуміла —чия дитина в Тані? Чи може вона і сама не знала? Хтось зрозумів взагалі?))
Королева спама• 24 января в 23:08
Ответ дляКукусикиииииии
серія і тайм код скажіть?
Кінець 9 серії. І тут на Мелашку спихують, коли та вареники підла їсть, а мусора насипала і начарувала - так от ця сцена із підсипанням - за хвилину до 2-х пологів Мелашки, саме їй поробляти комусь потрібно було. Цирк. Не дочують то добрешуть.
Кукусикиииииии• 24 января в 23:16
Ответ дляКоролева спама
щось я того не бачу, кінець 9 серії, новий рік, Мотря у вікно подивилася і побачила Танюху з Артемом у новій будівлі, закотила очі і зашторила вікно. І що ця сцена означає? Що підклад Мотря зробила?))) Серьозно?)))
Може ви щось путате?
Королева спама• 24 января в 23:19
Ответ дляКукусикиииииии
Може ви щось путате?
Тут трохи не дуже видно, стоїть Мотря і поправляє коврика, була перед цим в хаті, звідки Палажка кучу дряні всякої винесла. Там де курсор видно яка серія і Мотря з Танькою бьються, а Мелашка народжує
Кукусикиииииии• 24 января в 23:23
Ответ дляКоролева спама
зараз подивилася, ну може й вона.Але думаю не в її стилі. Хоча я думаю тут акцент був на тому, що хата вікдкрита, заходи кто хоч. І до того ж, якщо вона у дворі поралася а потім пішла хату розглядать, то звідки ті булавки взяла, це ж напевно ритуал якийсь треба, а не побігти умовно з трусів дістати і розкидати їх там))
Королева спама• 24 января в 23:25
Ответ дляКукусикиииииии
Ну да, це зовсім не в стилі людини, яка заздрить і жаліє, що проворонила шанс мати те, про що мріяла. Зовсім....
Кукусикиииииии• 24 января в 23:26
Ответ дляКоролева спама
я чесно кажучи притрумуюся думки, що такі діла роблять люди за яких би ніколи не подумав)

Потриндіти то одне, а підлість зробити з пітдтишка то вже інша тема)
Королева спама• 24 января в 23:28
Ответ дляКукусикиииииии

Та тут ніби не детектив і відкрито показали. Дивно, що на цьому ще зациклюються і приплітають теорії.
автор Язвочка • 24 января в 23:31
Ответ дляКукусикиииииии
Може ви щось путате?
Так цей факт і підтвержує ще більше, що це Мотря зробила, бо ненавиділа її і заздрила
Кукусикиииииии• 24 января в 23:32
Ответ дляКоролева спама
відкрито показано, что Мотрі немає чого заздрити Тані, бо вона в батьків як сир в маслі каталася, про це й казала. А от Мелашка зроду такого життя не бачила. До того ж, одибві волосся схоже мають, яке було під килимком. Лише в тій серіі де Мелашка народжувала, у неї на голові якийсь тюрбан був, і не видно одразу що то і її волосся може бути.
Борисфенка• 25 января в 00:54
Ответ дляЯзвочка
І я так думаю, це Мотря підклад зробила
Кишмишная Мая• 26 января в 01:30
Чтоб прочитать эту темку, пришлось посмотреть сериал ))) За 3 дня на одном дыхании, просто супер. Я и ’Кайдашеву сім´ю’ обожаю, и Поймать Кайдаша очень жизненным вышел
Дрібка щастя• 26 января в 08:28
Ответ дляКишмишная Мая
Ну и какие выводы Вы сделали?