Язвочка• 23 января в 17:04

По відгукам тут подивилася “Спіймати Кайдаша"...

Дуже класний фільм, на одному диханні всі серії. Але я так і не зрозуміла —чия дитина в Тані? Чи може вона і сама не знала? Хтось зрозумів взагалі?))
Пишу вірші, дорого• 24 января в 15:44
Ответ для_Злата Ibra_
Ну таких миллионы
Саме таких ніяких як Мелашка -ні, в моєму оточенні таких не має
_Злата Ibra_• 24 января в 15:54
Ответ дляПишу вірші, дорого
А причём тут ваше окружение? В мире миллиарды людишек)
Пишу вірші, дорого• 24 января в 15:56
Ответ для_Злата Ibra_
І я і ви також відносимось до цих мільярдів, я вам просто уточнила
_Злата Ibra_• 24 января в 15:57
Ответ дляПишу вірші, дорого
Понятное дело. Я не писала, что не относимся
Луноликая Вика• 24 января в 16:06
Ответ дляВесела моль
Ну я не сильно в захваті. Серіал не поганий. Мені найбільше Мелашку шкода, так життя дитині поламали.
там у неё мамаша чокнутая, тоже с малолетства толпу детей клепала.
и дочку ребенком взамуж ’благословила’, вместо того, чтобы сказать, чтобы не повторяла её судьбу, а училась и уезжала в перспективное место.
Оля_с_киркою• 24 января в 16:25
Ответ дляЯзвочка
Сама не ожидала , думала скажут - кто отец и на этом закроется, а тут такое
Та не тупі тролі з тонометрами - вже добре
Г@Л@В@ломка• 24 января в 16:43
Ответ дляОля_с_киркою
Гм, почитайте про визнання нантх митців у побуті - Франко, Сезанн та ін. Вони практично були непристосовані до життя, досить бідні
Ван Гог також
Чорнобаївка• 24 января в 16:48
Ответ дляОля_с_киркою
Тю,знайшли кого у приклад ставити. Їсти не вміли готувати,худобу не гляділи- все,зі скали їх,як в Спарті.
Бачу_майбутнє• 24 января в 16:56
Ответ дляДрібка щастя
Не уйдя от Лаврина она не сможет изменить свою жизнь. Лаврина все устраивало. И менять он ничего не хотел. Ее - нет. Человека не изменить, если не устраивает нужно самому что-то менять. Например, не устраивает зарплата, уходить, а не выпрашивать и доказывать. Не устраивает окружение - менять его. Но не другого человека.
Можно продолжить...не устраивают дети, даже если они малолетние, бросить детей на ненавистных родичей и уйти в закат? Есть вещи от которых мы уйти, к сожалению, не можем
автор Язвочка • 24 января в 17:00
Ответ дляОля_с_киркою
Це точно)
Г@Л@В@ломка• 24 января в 17:02
Ответ дляЯзвочка
Ого тема уже второй день в топе
Может пропустила. Но раньше рашисты как правило в тему об украинских фильмах сразу прибегали и отписывались, что Спіймати кайдаша плохой фильм
автор Язвочка • 24 января в 17:03
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Та не, вроде пока не было их здесь, судя по комментам, хотя ещё не вечер 😆
Борисфенка• 24 января в 17:09
Ответ дляЯзвочка
Так класна тема! Надихнули мене ще раз передивитися серіал.
Про вік героїв. Карпо перед весіллям каже батьку ’Я на твоєму СТО 12 років гайки крутив, а ти мені грошей на весілля не даси?’. І це ще Карпо в армію встиг сходити. Тобто йому 30-31 рік.
Мотря закінчила технікум і Лаврін рік в армії відслужив, то їм обом десь по 19-20 років.
В школі Карпо 11-класник ніс на першому дзвонику Мотрю-першокласницю і впустив, різниця між ними 10 років.
А тепер про батьківство. 30-річний Карпо довго ходив до Таньки ночувати ще до приходу Лавріна з армії, і нічого не сталося. А молодий 19-річний Лаврін раз переспав, і вагітність одразу, так буває.
Потім Карпо ще років 10 з Мотрею спав, аж поки вагітність сталася.
Висновок - дитина таки Лавріна.
А, і ворожка нагадала йому троє дітей. І Мелашка це бачила чи відчувала.
Борисфенка• 24 января в 17:12
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вчора на початку теми погавкати не встигли, а зараз вже пізно, сидять в норах мовчки. І це добре.
Вони нездатні осягнути, чим саме класний серіал, і їм воно не треба.
Г@Л@В@ломка• 24 января в 17:14
Ответ дляБорисфенка
Висновок - дитина таки Лавріна.
Ви про вік все добре розписали. Але про батьківство Лавріна не згодна. Тетяна одразу знала і писала Карпу, що то його дитина. У неї і сумнівів не було
Борисфенка• 24 января в 17:18
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Не було сумнівів, бо вона з Карпом спала тридцять раз, а з Лавріном один раз. Ясно, що вона на Карпа подумала одразу.
Але Карпо старуватий, і в лікарні підтвердили, що в нього сперматозоїди слаборухливі.
А Лаврін молодий, голодний, із спермотоксикозом після армії, фертильність висока, ще Мелашці двох діток зробив дуже швидко, може також з першого разу в тій хатці Василя.
Кудесница полесья• 24 января в 17:48
Ответ дляБачу_майбутнє
Вы себя с Мелашкой ассоциируете?😄
Ну, что ж мир разнообразен, есть и такие персонажи
Не ассоциирую
Кудесница полесья• 24 января в 17:48
Ответ дляПишу вірші, дорого
Мотря по господарству пахала ( згадайте з яким натхненням у свиней чистила і співала, ну всьо, свині, Париж))), і приїхала з города всіх попорала і сіла чай пити) і їсти готувала і освіту мала, й на роботу хотіла. А в Мелашкі руки з дупи, ні приготувати ні прибрати ні дітей доглянути, тільки літати десь у хмарах
А зачем уметь все и то и третье и десятое? Чтобы что?
Кудесница полесья• 24 января в 17:51
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Судячи по вашому коментарю, світу не потрібні творчі люди) Навіщо нам театри, поети, художники) Треба що б всі добре по хазяйству поралися)
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 24 января в 17:54
Ответ дляЯ_з_Франека
16 это не ребенок уже, это молодая девушка, потом ей было 17, 18, 20 и т д. У всех действий есть последствия и нельзя делать и не нести ответственность. Мне больше всего было жаль детей да и всем остальным членам семьи всегда хреново когда один человек просто пропал и ты голову ломаешь. Мелашка вернулась и снова заняла нишу страдания - теперь у нее муж в ато, карьеры в киеве не случилось и она прониклась чувствами к тому саше с которым ее муж по разные стороны баррикад - лирическая героиня, низменные бытовые вопросы будут по прежнему решать мотря и свекровь-грымза
Почему вам постоянно жаль детей, но никак не женщину?
Она не хотела детей, ей их сделали. Свекруха хотела и не давала с ними толком нянчиться, вот пусть и смотрит за ними до конца жизни. И папаша и дедушка.
Кудесница полесья• 24 января в 17:56
Ответ дляПишу вірші, дорого
Мова йшла не про самореалізацію. Мова йшла про те чому Мотря не працювала, я відповіла не цей коментар. А Мелашка з руками з дупи. Талановиті люди талановиті у всьому. А в неї талант - під питанням, хазяйновитість - відсутня, як мати - шо попало, як жінка - хай Бог милує. І куди її талант прикинути невизнаний? Аж нікуди
А нужно обязательно чтоб были руки не из дупы, хозяйство и материнский инстинкт? Каждый человек уникален и семья не для всех
Я_з_Франека• 24 января в 18:13
Ответ дляКудесница полесья
Потому что дети маленькие и им нужна нормальная мама а не вот это ’не хотела детей’ которая хорошо умеет только грустить об упущенных возможностях.
Мішечок щастя• 24 января в 18:18
Коли я вчилась у школі, а було це 30 років тому)) Це був найулюбленіший твір. Нам тоді ще вчитель з літератури казав. Коджна жінка з початку Меланка, потім Мотря і потім Кайдашіха. І це правильно. Тендітна Меланка вся у почуттях не пристосована до реального життя. І ій на зміну приходить спритна, напориста, хозяйновита Мотря, а потім прожив життя зі слабким чоловіком вона стає Кайдашихою. На справді це іпостасі однієї жінки. У юності, злілості і старості.
Пишу вірші, дорого• 24 января в 18:20
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вона видавала бажане за дійсне. Якщо в тебе кілька партнерів, то ти не можеш бути впевнена на 100%
Кукусикиииииии• 24 января в 18:22
Ответ дляЧорнобаївка
Имел свое типа СТО-золотые руки, потом помощник депутата, для села вполне себе достижение.
какое свое?
С инструментами и гаражом бати?
Свое это когда сам арендовал, ну или сам купил инструменты. Показали что у них семейный бизнес а не свое сто)
Кукусикиииииии• 24 января в 18:23
Ответ дляКоролева спама
Там чітко показано, як Мотря рванула у двір і підкладала, поправляла коврік. Видумують вже казна що.
серія і тайм код скажіть?
Пишу вірші, дорого• 24 января в 18:24
Ответ дляКудесница полесья
Що б мати змогу себе обслужити і забезпечити, постояти за себе і своїх рідних, і не пропасти самій у вирії життя. А для чого не вміти нічого? Що б що? Сісти комусь на шию, чи в тебе слуги є, які за тебе все зроблять?
З вишневого садка• 24 января в 18:25
Я цей серіал дивилась і думала, як же добре я жила і живу
Яка гарна в мене була свекруха.
Як ми з чоловіком добре відпочивали то в Криму, то в Одесі, потім Єгипет приблизно в ті часи
Дивилась і думала, добре що там не я і що я не з села.
Пишу вірші, дорого• 24 января в 18:25
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Це ви коняка, ще й хамовита і безкультурна
Пишу вірші, дорого• 24 января в 18:26
Ответ дляКудесница полесья
Якщо не хотять дітей, то не лягають у постіль з чоловіком. Бо діти -це наслідки. Її ніхто не гвалтував