Язвочка• 23 января в 17:04

По відгукам тут подивилася “Спіймати Кайдаша"...

Дуже класний фільм, на одному диханні всі серії. Але я так і не зрозуміла —чия дитина в Тані? Чи може вона і сама не знала? Хтось зрозумів взагалі?))
Кудесница полесья• 24 января в 20:13
Ответ дляБорисфенка
Ок, хай 120, і до Богуслава 20-30-40 км, що це міняє?
Ну Ви загнули, шо це міняє? Не пишіть недостовірних фактів, яких самі й вигадуєте
Борисфенка• 24 января в 20:14
Ответ дляКудесница полесья
Вы сериал каким место смотрели? Тетка с яйцами сдала ее,позвонив ее мужу. Дальше прошло время, следующий эпизод - работа на огороде, где Мелашку стали ценить и считать за человека (сядь, доця , відпочинь). Настроение при всем этом, видно, что у Мелашки паршивое - она пытается забыть Сашка, но и сама не может вспомнить чувства к Лаврину.
Тітка з яйцями просто повідомила, де вона є. А далі приїхав Лаврін і вона з ним поїхала додому до дітей. Своїми ногами з власної волі.
Кудесница полесья• 24 января в 20:16
Ответ дляБорисфенка
Ну, то не вигадуйте й ви, і я не буду, бо цього показано не було. Ясно, що їй та сім´я не вперлась уже після Києва і моменту щось змінити
Борисфенка• 24 января в 20:16
О, до речі, про 120 км. І Мелашка, і Лаврін, і Кайдаш вперше були у Лаврі - це їм вже по 30 років, а Кайдашу всі 60 років.
Мелашка і у Києві вперше була і може востаннє.
Кудесница полесья• 24 января в 20:18
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 24 января в 20:18
Ответ дляКудесница полесья
Чого саме не було показано, не можу зрозуміти?
Кудесница полесья• 24 января в 20:18
Ответ дляБорисфенка
Моменту, де її везуть додому
Борисфенка• 24 января в 20:19
Ответ дляКудесница полесья
Моменту, де її везуть додому
Думаєте, Лаврін накинув їй мішок на голову і викрав? То це ви ’Кавказької полонянки’ надивилися.
Кудесница полесья• 24 января в 20:20
Ответ дляБорисфенка
Цитую вас, не вигадуйте і не фантазуйте
Чорнобаївка• 24 января в 20:20
Ответ дляКудесница полесья
Кто знает, если бы та тетка не сдала ее чекнутой семейки, от которых она сбежала, то может, и стала зарабатывать. Саша с ней познакомился как раз,когда она мастер-класс давала. Или с пением бы что-то вышло. Или уехала б с тем донецким и жить начала по-другому. У вас слишком суженное мнение.
Вы их не переубедите. В селе все должны быть одинаковые. Точка. Бо ’шо люди скажуть’..
Кудесница полесья• 24 января в 20:21
Ответ дляЧорнобаївка
Я вообще а шоке с наших женщин
Борисфенка• 24 января в 20:24
Ответ дляЧорнобаївка
Бо ви інопланетянки. ’А чого Мелашка не поїхала вчитися’, ’А чого в Києві свій бізнес не почала’.
Старша дитина з 5-х у родині, ледве школу закінчила (і то не факт), рвоне світ підкоряти. Нездатна вона.
Кудесница полесья• 24 января в 20:26
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 24 января в 20:27
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
То їх справа, що вони щодо сексу вирішили, знову-ж таки ніхто не силував і не гвалтував? Отож.
Чорнобаївка• 24 января в 20:29
Ответ дляБорисфенка
Ви відфільтруйте мої повідомлення,потім відповідайте. Бо оце ваше виглядає,як ’ляп трусами об асфальт’.
Кудесница полесья• 24 января в 20:29
Ответ дляЧорнобаївка
Воно у неї завжди так виглядає...
Пишу вірші, дорого• 24 января в 21:13
Ответ дляКудесница полесья
Делаю всё сама, иногда пополам с парнем. Это имеет значение?
Для мене ні, для вас не знаю
Пишу вірші, дорого• 24 января в 21:13
Ответ дляКудесница полесья
Сочувствую дочке
Собі поспівчувайте, шановна.
Пишу вірші, дорого• 24 января в 21:15
Ответ дляКудесница полесья
У вас така бурна фантазія, ми обговорюємо сюжет фільму, а не ваші фантазії
ЖенаАйтишнеГа• 24 января в 21:17
Ответ дляКоварная Зая
Да все там неестественные и свекруха тоже. Когда начинаешь смотреть, то втягивается и вроде так и надо. Но если анализировать игра актеров ниже плинтуса
То ви таких свекрух не зустрічали.
От у мене така сама ’ неестественная’ свекруха. Як з моєї роль писали.
Пишу вірші, дорого• 24 января в 21:21
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Фу, ви переходите на особистості коли не має чого сказати? А ви щось вмієте окрім хамства?
Кудесница полесья• 24 января в 21:40
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я відповіла, як є
Пані явно не розуміє, що пише. А на особистості ви перша почали переходити
Кудесница полесья• 24 января в 21:40
Ответ дляПишу вірші, дорого
Для мене ні, для вас не знаю
Ви ж самі мене запитали
Кудесница полесья• 24 января в 21:40
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви не розумієте прочитаного??
Пишу вірші, дорого• 24 января в 21:43
Кудесніца полесья не пишіть мені, я не бачу ваші хамські відповіді. Не старайтесь я вас кинула в блок
Г@Л@В@ломка• 24 января в 21:55
Ответ дляБорисфенка
Так, це має значення. Видно неозброєним оком, що ви не в темі.
Різали хоч раз в житті півня, щоб холодець зварити? А кишки для кров´янки мили?
Це всім обов´язково треба? Ніколи нікого в житті не збираюся різати. Кров´янку також, якщо дуже захочеться куплю.

Бабусі багато помагала на городі, навіть 2 гектара буряків колись за цукор полоти. Але ніколи нікого не різала. Батьки після школи в місті залишилися.
Кудесница полесья• 24 января в 21:56
Ответ дляПишу вірші, дорого
Удалено администрацией...
Борисфенка• 24 января в 22:00
Ответ дляГ@Л@В@ломка

Це необов´язково. Але теревені про те, що Мелашка може не готувати їжу, якщо не схоче, чи піти м´яса в селі купити, просто смішать. В реальному житті все інакше.
Кудесница полесья• 24 января в 22:12
Ответ дляБорисфенка
Я вам все розписала.
Королева спама• 24 января в 23:01
Ответ дляМішечок щастя
Коли я вчилась у школі, а було це 30 років тому)) Це був найулюбленіший твір. Нам тоді ще вчитель з літератури казав. Коджна жінка з початку Меланка, потім Мотря і потім Кайдашіха. І це правильно. Тендітна Меланка вся у почуттях не пристосована до реального життя. І ій на зміну приходить спритна, напориста, хозяйновита Мотря, а потім прожив життя зі слабким чоловіком вона стає Кайдашихою. На справді це іпостасі однієї жінки. У юності, злілості і старості.
Цікаво. Деякі Мотрями відразу народжуються.