Курочка• 23 января 2025
Як ви думаєте, чому ми можемо повчитися у європейців, а чому вони у нас?
Курочка
• 23 января 2025
Мені теж подобається європейська розслабленість, стиль життя, без гонитви за брендами і статусом ( можливо вони колись це теж переживали).
Разом з тим, ми більш гостинні, більш варіативні, але разом з тим більш консервативні в хорошому плані, на мою думку.
Тишком нишком• 23 января 2025
Нам варто повчитись:
Любові до тварин
Розумінню що не породисті собаки можуть бути домашніми ( в Польші їх дуже багато і я в захваті)
Не залежати від чужої думки на рахунок своєї зовнішності.
Не зациклюватись на речах і гаджетах
Європейцям у нас слід повчитись
Сервісу в усіх сферах. Від бʼюті до медицини.
Навчитись так смачно готувати як це роблять в Україні
Любові до тварин
Не зациклюватись на речах і гаджетах
Європейцям у нас слід повчитись
Марафетчица• 23 января 2025
От у нас нормальні діти, класні виховані діти, які знають свої кордони , поважають старших , мають координацію у суспільстві, вміють дорогу переходити. Я мігрант уже 10 років, але кращих дітей не зустрічала
Карпатський грибар• 23 января 2025
Перше, що спало на думку:
за оцінками ВСІХ зарубіжних туристів, кращого ніж українські Карпати, нічого нема. Карпати дикі, а в Німеччині, Словаччині зі стежки крок уліво, управо - вже браконьєр.
Так і треба жити своїм життям.
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Спокою, терпіння, врівноваженості
Для цього життя повинно бути спокійним
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляТишком нишком
Нам варто повчитись:
Любові до тварин
Не зациклюватись на речах і гаджетах
Європейцям у нас слід повчитись
Любові до тварин
Не зациклюватись на речах і гаджетах
Європейцям у нас слід повчитись
То ковідні песики) люди брали їх щоб виходити на вулицю,у Англії те саме,в ковід стало багато собак,гімна по коліно всюди)))
Пописанная парта• 23 января 2025
Ответ дляФорс мажор
Для цього життя повинно бути спокійним
Воно таким і є
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Воно таким і є
Де в Україні спокійне життя? Коли воно було?
Пописанная парта• 23 января 2025
Ответ дляФорс мажор
Тема ж не про українців, в Європі - спокійне
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляМарафетчица
В Україні в сім´ї головні дорослі, в Європі діти мають такі ж права або більше. З дітьми ходять по ресторанам, літають з народження у подорожі і тільки у нас ’куди ти прешся з малою дитиною у літак’
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Я в курсі що в Європі спокійні люди бо там спокійне життя,тому логічно написала коментар про Україну,бо в Україні спокійного життя не було і немає і ми не можемо цього навчитися.
Пописанная парта• 23 января 2025
Ответ дляФорс мажор
Можемо, якщо не жити в Україні
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляКурочка
У них інша гонитва - освіта, житло, подорожі, в Англії полюбляють вихваляти своєю освітою і освітою дітей,хто в який віддав модний садок чи приватну школу, всі гоняться за тим щоб переїхати у фенсі район,щоб жити не у флеті,а у будинку. Тому,у них свої приколи.
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Можемо, якщо не жити в Україні
Ну,знаєте, переїхати в майже 40 з малою дитиною в чужу країну і почати нове життя той ще стресс.
Пописанная парта• 23 января 2025
Ответ дляФорс мажор
Стрес лише в перші місяці
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Стрес лише в перші місяці
Я виїхала на початку,стресс тільки збільшується
Просериарила молодость• 23 января 2025
Першим треба навчитися не дурити їнших людей, закони мають діяти для всіх однаково.. якщо вкрав, дав хабар.. штраф.. але без поборення корупції це тільки слова. Не всі мають закінчувати університети щоб мати гарну зарплатню( немає бути що всі з класу хотять бути юристами і лікарями, комусь підійде і електриком, і сантехніком тощо). В нас менталітет видно у відповідях на форумах.. «пофіг на всіх один/одна я знаю які ви дурні».. сильно багато від срср ментального гімна донесено на наступні покоління. Менше щоб крали і думали яку країну треба лишити дітям і онукам.. а не Я і пофіг на все їнше😢
Пописанная парта• 23 января 2025
Ответ дляФорс мажор
Якось він у вас надто затягнувся
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Якось він у вас надто затягнувся
Тому що прийшов час думати про документи і житло,пенсію,майбутнє дитини.
Марафетчица• 23 января 2025
Ответ дляФорс мажор
Мій чоловік європеєць , маю двоє дітей. Впевнено можу сказати , що виховання дітей в Україні на значно вищому рівні ( якщо не рахувати останні відео з Білої Церкви)
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляМарафетчица
Я з вами не згодна,українські діти навіть у порівнянні з польськими голосні і дикуваті. А британських із садка вчать цьому сорі. Ніколи українська дитина не вибачалася якщо когось зачепить випадково,жодного разу не бачила.
Пописанная парта• 23 января 2025
Ответ дляФорс мажор
3 роки більш, ніж достатньо , щоб про це подумати
Форс мажор• 23 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Перший рік я була вагітна, потім дитина була мала, потім переїзд в іншу країну і скоро,скоріше за все,знову переїзд. Ні,не достатньо.
Ванна Тазиковна• 24 января 2025
Ответ дляФорс мажор
Ноомальні орієнтири, мені підходить 👍
Тишком нишком• 24 января 2025
Ответ дляФорс мажор
Ну не знаю) виглядають ті песики доглянутими і щасливими)
Форс мажор• 24 января 2025
Ответ дляТишком нишком
Чого вони мають погано виглядати? Просто,якби не ковід,вони б так і були у притулках.