Летала_НаМетле• 23 января в 22:29
Почему наши женщины считают себя старыми уже в 35-40???
Я не о всех. Но очень многие и сужу по этому форуму!
Маю декілька думок• 23 января в 22:30
Чому ви вважаєте, що жінки вважають себе старими в 35-40років?
Руда ліса• 23 января в 22:30
А вы из тех кто считает что в 40 выглядит на 20?
Прям старой не считаю, но объективно понимаю что не молодая девушка
Маю декілька думок• 23 января в 22:31
Авторе, тут переважна більшість 40+ і мало хто вважає себе старою. І яв тому числі
Хропочка з гривкою• 23 января в 22:31
Ответ дляМизимец
Уже лет 50 никто так не считает. 21 век на дворе давно.
не смешите. Как раз наоборот
Тюрюнь_Тюнь• 23 января в 22:31
Ответ дляРуда ліса
В 40? Я объективно молодая
Молчунья• 23 января в 22:31
У меня в жизни и 5% нет из того,о чем здесь пишут. Я бы на вашем месте не сильно обращала внимание на эти бредни.
40каградусная• 23 января в 22:31
Наоборот как ни почитаешь, так выглядят на 10 лет моложе и в подростковом отделе одеваются. Страшно заходить со своей реальностью 🤣
Та легко!• 23 января в 22:32
Нет конечно же, советчица уже подтягивает новые тенденции, много первого ребенка рожают в 40+. Хорошо и правильно
Хропочка з гривкою• 23 января в 22:32
Ответ дляНа_оба_рот
Навпаки, тут інше пишуть. Так, що автор, ви напутали все.
та куча тем, мне 40 и я никому не нужна, потому что старая
Луноходик_Ик• 23 января в 22:33
Ответ дляРуда ліса
Я в 40 выглядела лет на 28, ну люди так озвучивали, по крайней мере. Эээх, где мой сороковник....
Маю декілька думок• 23 января в 22:33
Ответ дляРуда ліса
Між юна/молода дівчина та стара жінка купа часу. Якщо судити по моїх мамі та свекрусі, то старість це десь ближче до 60 років, або навіть після 60
язззззь!!!• 23 января в 22:34
Так не думала, до того моменту як почала шукати роботу. В 40+ просто не розглядають кандидатуру, людина стає неведимкою. На співбесідах не на камеру кажуть, що вас не візьмуть, по тел. коли дізнаються вік одразу кладуть слухавку, якийсь треш. За кордоном в 40, я була молодою співробітницею, а в Україні реалії працевлаштування.
Агент Пинкертона• 23 января в 22:34
Ответ дляРуда ліса
Я була сьогодні на побаченні з тіндера, з чоловіком на 2 роки молодше мене. Він запитав чи правильно указаний мій вік? Бо я дійсно виглядаю набагато молодше
До речі, він теж виглядає молодше. Змиріться, що не всі в 40 не молоді дєвушкі . Є ще молоді
Луноходик_Ик• 23 января в 22:34
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В 40? Я объективно молодая
Та, полжизни ещё у вас впереди, я в 47 замуж вышла
ДлинноНожка• 23 января в 22:35
Ответ дляМизимец
та прям, навіть тут регулярно так хтось вважає про себе.
Маю декілька думок• 23 января в 22:35
Ответ для40каградусная
Обʼєктивно десь до 35 років я виглядала значно молодше за свій вік, реально років на 7-8. Після 40 на жаль почала наздоганяти цифру в паспорті і от мені 45, фотографувалась на паспорт і картинка не радує
Невидимка Майя• 23 января в 22:35
Ответ дляязззззь!!!
Смотря какая должность
Меня в мои 42 еще вакансиями закидывают слава богу
Руда ліса• 23 января в 22:35
Ответ дляАгент Пинкертона
Ого аж на 2 года младше. Это сильно, так держать.
На_оба_рот• 23 января в 22:36
Ответ дляХропочка з гривкою
Хочуть чути, що в них ще все гаразд. Типу:’ ну напишіть же мені, що я ще супер, похваліть’)))
Злива інформації• 23 января в 22:36
Ответ дляязззззь!!!
Працюю у великій компанії. Найстаршій моїй колезі 70 з гаком. У нас ніколи не було ейджизму. Але так, у вакансіях на сайтах полюбляють вказати вікові рамки, що є порушенням