Не їм після шостої• 23 января 2025
Які вистави у театрі Франка варто відвідати?
Театрали, підкажіть, там є щось достойне?
Жирафовое варьенье• 23 января 2025
Я взагалі не розумію як туди придбати ті білети (нормальні) зараз.... раніше раза 3-4 в рік там були.
Зараз перейшли на Лесі Українки
Божа кульбабка• 23 января 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Зараз перейшли на Лесі Українки
Завчасно квитки купити - нещодавно на березень зʼявилися в продажу) Але вже розмели, мабуть
Жирафовое варьенье• 23 января 2025
Ответ дляБожа кульбабка
От цей момент ’завчасно’ я ніяк зловити не можу. Весь час ’невчасно’ виходить.
Так хотіла на ’Конотопську відьму’ потрапити, що так і не потрапила
Домовенок Кузя• 24 января 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це точно, як не зайду-квитків нема, коли вони хоч зʼявляються?
Божа кульбабка• 24 января 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
На Конотопську я теж не можу купити. На решта вистав якось вдається ) Я підписана на їхню сторінку в фб. Щоразу вони пишуть, що починаються продажі на такий-то місяць. Купила на Украдене щастя й Наталку-Полтавку. Решта вже все майже бачила. На відьму, може, колись вдасться зловити )
Дівчина Бобула• 24 января 2025
А я ледь ухватила на Кайдашеву сім´ю, хоч і була колись, але ще подивлюся. У Франка дуже складно купити квитки, ажіотаж
Дівчина Бобула• 24 января 2025
Від себе рекомендую ’Сто тисяч’ з Бенюком у театрі на Подолі і ’У Києві, на Подолі, або ’Гдє ві сохнітє бєльйо’ в Колесі.
Ниф_ниф• 24 января 2025
Візит. Не знаю, чи ця вистава зараз є, була 2 роки тому, дуже сподобалася. Оригінальна постановка, цікавий сюжет і неочікуваний кінець. В головній ролі Наталія Сумська.
забиякина• 24 января 2025
Ответ дляДівчина Бобула
От через вас і нам не вистачає)))
Ходите на одну виставу двічі)))
Ниф_ниф• 24 января 2025
Шельменко денщик більш зрозуміла традиційна комедія, теж хороша вистава.
Я більше по Лесі, але і Франка чудовий театр і неймовірні актори.
Дівчина Бобула• 24 января 2025
Ответ длязабиякина
От через вас і нам не вистачає)))
Ходите на одну виставу двічі)))
Перший раз було років 18-ть тому, так що все норм, єдине, на що вдалося вихопити квитки.
забиякина• 24 января 2025
Ответ дляДівчина Бобула
І правильно…
Потрібно відпочивати.
Не розумію людей, які не люблять театр
Потрібно відпочивати.
Не розумію людей, які не люблять театр
Мне без сахара• 24 января 2025
Может что то изменилось, но я лет 10 назад перестала туда ходить, единичные спектакли были хорошие, напр Кин 4, с большинства уходила после первого акта, ужас, а не постановки. В русской драме почти так же, лучший театр у нас на левом берегу и опера. Имхо
Снегурочко• 24 января 2025
На Конотопську відьму прямо зараз можна зловити, годину тому виклали, ще не закритий продаж, там бронь на годину, якщо не викупили, вони зʼявляються в продажу
Меня много• 20 февраля 2025
Я люблю комедіі, майже всі там передивилась. Плюсую за Лола , 2 рази ходила, Легейда подобається.
На Лівому березі Корсіканка
Где ві сохните белье супер, иду на похожий Одеса, шалене кохання
На Лівому березі Корсіканка