Просто болталка• 24 января 2025

Вибори в Україні тільки після війни.

Вибори в Україні відбудуться, як тільки закінчиться війна. Зробимо все відповідно до закону, - Зеленський
https://m.censor.net/ua/news/3531899/zelenskyyi-ro...
Sofia2008• 24 января 2025
Ответ дляКлементина
От саме бути як Грузія і Білорусь - я не хочу
Хочу як країни Балтіі
Не будет у нас Балтии.
Нам бы остановиться хотя бы на том, что осталось.
Сотни населенных пунктов стёрты, или заминированы. На разминирование уйдет 100 лет. и никто и не будет этим заниматься.
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляРешка7777
т е не голосуют пенсионеры и т д, просто отрезать половину
Пенсы свое уже отголосовали... войну имеем не без их участия в голосованиях ’за гречку’
Еще бы ввести обязательное тестирование на уровень IQ...
Тогда бы все 9/10 ’отрезали бы’
Oxy3• 24 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Будь ласка,конкретніше про більш дешевий спосіб.Це менше смертей українців?
Ви вважаєте, що росія переймається смертями українців?
Olvia1987• 24 января 2025
Ответ дляКокоСина
Ні, в драках не так
Вчора наші 8 полонених були слабші і ’обійшли’ кацапів, тобто здалися. Їх розстріляли , зняли на камеру і весь світ це бачить
І як світ зреагував?Вніс російську федерацію в список терористичних організацій?Чи продовжив відносини і торгівлю далі?
Клементина• 24 января 2025
Ответ дляOxy3
Так, і будуть всіма силами протягувати президентом когось типу Мураєва, Мєдведчука, який задовольнить росію. Це великий шанс росіі захватити Україну більш дешевим способом. Вважаю, що будуть давити на проведення виборів онлайн. Не марно ж хакнули усі реєстри, дані більшості населення.
Так і буде.
На фіга воювати, якщо можна без війни обрати умовного медведчука, який перетворить Україну на аналог Білорусі.
Ось частина суспільства вже вважає, що мураєв то супер.
Sofia2008• 24 января 2025
Ответ дляsky-labs
Тогда бы все 9/10 ’отрезали бы’
💯
КокоСина• 24 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Мова про домовлятися
З ким? З тим хто прийшов вбити і знищити?
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляSofia2008
Не якийсь Мураєв, а хоч би був Мураєв.
Він дуже розумний, каже правду, я б тільки за нього голосувала, без варіантів.
А ви за війну ?
Мураев - кукла оставшегося олигархата...
Olvia1987• 24 января 2025
Ответ дляOxy3
Хочу від вас почути,що означають у вашому коментарі слова ’більш дешевий спосіб’.Тільки і всього.
Olvia1987• 24 января 2025
Ответ дляКокоСина
Мова про домовлятися
Нема слів.І сил читати телемарафон.
Olvia1987• 24 января 2025
Ответ дляКокоСина
Мова про домовлятися
І як Трамп зібрався домовитись?
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляКлементина
Я навіть не сумніваюся що «уставшие от войны» оберуть мураєва і підуть миритися з пуйлом.
Саме тому я не хочу виборів.
Рано или поздно мириться прийдется, ведь победить их у нас не получится.
А вот убиться до последнего лишь бы не мириться - это запросто!
Клементина• 24 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Що ж тут не зрозумілого?
Спочатку русняві боти формують суспільну думку, що Україна все одно програє, треба дружити з рашкою, мир за будь яку ціну, «устали от войны»
Потім суспільство обирає в президенти умовного медведчука. І на папері це може і Україна, а по факту це територія підконтрольна рашці. Білорусь тому приклад
КокоСина• 24 января 2025
Ответ дляOlvia1987
І як Трамп зібрався домовитись?
На нас Трамп напав чи хуйло?
JannyMoney• 24 января 2025
Ответ дляСоната любви
война запада нашими руками.
и война готовилась заранее.
для любой войны нужны люди.
поэтому и людей готовили.

вместо того, чтобы не допустить войну, вести дипломатические переговоры.

5 вересня 2021
Головнокомандувач Збройними силами України (ЗСУ) Валерій Залужний заявив, що хотів би проїхатися на танку по Червоній площі й Арбату в Москві.

до начала войны оставалось около полугода.
за это время можно было землю грызть, бить во все колокола, чтобы не допустить войны.
какие конкретно западные страны выиграли от того, что россия напала на Украину. Назовите хотя бы пять.
Oxy3• 24 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Що ви хочете від мене почути? Провести свого кандитата, маючи реєстри виборців, бюджет на інформаційну війну та 73% за просто перестать стрелять для росії, вважаю, обійдеться значно дешевше, чим військові дії.
Соната любви• 24 января 2025
Ответ дляOxy3
ну порошенко и зе протащили и голосовали все и радовались

и никого не смущало, что порошенко проект пинчука, зе проект пинчука.
как и мураев проект пинчука.

пинчук финансировал предвыборную кампанию байдена, клан обамы-клинтон.
обама в прошлом году посещал ми6.

можете проголосовать за присягнувшего британской короне залужного, он уже окончательно и женщин и детей пустит в расход за интересы британской короны.
Olvia1987• 24 января 2025
Ответ дляКокоСина
На нас Трамп напав чи хуйло?
Всі разом.
JannyMoney• 24 января 2025
Ответ дляOlvia1987
І як Трамп зібрався домовитись?
Никак. 24 часа прошли. Трамп порычал на путина, порычал на Зеленского и занялся своими мексиканцами.
Соната любви• 24 января 2025
Ответ дляsky-labs
Тогда бы все 9/10 ’отрезали бы’
я знаю много молодых людей в возрасте 25-50, которые голосовали за порошенко, за зе
и сейчас с пеной у рта поддерживают зе.

поэтому, не стоит во всем винить пенсионеров.
среди них есть вполне адекватные.
Olvia1987• 24 января 2025
Ответ дляOxy3
А для України що дешевше?
Oxy3• 24 января 2025
Ответ дляСоната любви

как и мураев проект пинчука.

обама в прошлом году посещал ми6.

Почекайте трохи, предвиборчу кампанію ще не оголосили. А ви тут вже розпинаєтеся.
Соната любви• 24 января 2025
Ответ дляJannyMoney
зачем 5 стран.
если основные фавориты сша и британия.
Oxy3• 24 января 2025
Ответ дляOlvia1987
А для України що дешевше?
Буча по всій країні дешевше? Мабуть для росії так, краще вбивати по підвалам, чим на полі бою.
чаревна• 24 января 2025
Ответ дляТАЗератти
Як ви організуєте голосування наших військових які стоять в курській області, на фронтах, тих всіх хто розкиданий по десяткам країн світу?
А кто о них думает, голосовать будут те кто войны и не нюхал. Уже раз проголосовали, выбрали, теперь другие на фронте разгребают
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляКлементина
Я теж хочу закінчення війни, але не ціною приєднання України до рашки.
При этом вы не в окопе...
чаревна• 24 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Чого це у мільйонів людей закордоном нема можливості прийти проголосувати?Хіба у Україна не відкриває виборчі дільниці закордоном?
Чтоб на выбирали нам в Украине, а потом на форумах писали, мы не собираемся возвращаться...
Кудесница полесья• 24 января 2025
Они б уже не помешали
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляКлементина
Цікаво, а чим вони зараз займаються, як не приєднанням шматків України?
Заметьте, делают это без учета вашего ’хочу’...
И будут продолжать, пока не случится хотя бы заморозка
Кудесница полесья• 24 января 2025
Ответ дляSofia2008
Не якийсь Мураєв, а хоч би був Мураєв.
А ви за війну ?
+