Просто болталка• 24 января 2025
Вибори в Україні тільки після війни.
Вибори в Україні відбудуться, як тільки закінчиться війна. Зробимо все відповідно до закону, - Зеленський
Ответ дляЛюблю кетчуп
Цікаво читати деяких дур
Кацапня пре і пре щодня, як таракани. Їх вбивають, а нові лізуть щоб зайняти територію. А Зеленський затягує війну, не рашка.
Що змінять вибори? Нічого. І у мільйонів людей за кордоном, на лінії фронту, в окупації немає можливості прийти проголосувати. Голосувати в дії? Так он місяць реєстри не працювали після хакерської атаки
Выборы поменяют Зеленского, при котором сложилась благоприятная для продвижения русни ситуация
Ответ дляЛюблю кетчуп
Цікаво читати деяких дур
Еще большой вопрос - была ли атака
Ответ дляА шо сталося?
Я за вибори.
Але я не уявляю як їх організувати.
І треба розуміти, що з виборами не закінчиться війна. Хіба що до влади прийде якийсь мураєв і здасть Україну рашці без війни.
Але я не уявляю як їх організувати.
Не якийсь Мураєв, а хоч би був Мураєв.
Він дуже розумний, каже правду, я б тільки за нього голосувала, без варіантів.
А ви за війну ?
Соната любви• 24 января 2025
Ответ дляJannyMoney
ах вот почему война. Потому что на западе изучили менталитет украинский. А путин вообще ни причем? Просто какой то неважный старикан?
война запада нашими руками.
и война готовилась заранее.
для любой войны нужны люди.
поэтому и людей готовили.
вместо того, чтобы не допустить войну, вести дипломатические переговоры.
5 вересня 2021
Головнокомандувач Збройними силами України (ЗСУ) Валерій Залужний заявив, що хотів би проїхатися на танку по Червоній площі й Арбату в Москві.
до начала войны оставалось около полугода.
за это время можно было землю грызть, бить во все колокола, чтобы не допустить войны.
и война готовилась заранее.
для любой войны нужны люди.
поэтому и людей готовили.
5 вересня 2021
Клементина• 24 января 2025
Ответ дляSofia2008
Не якийсь Мураєв, а хоч би був Мураєв.
А ви за війну ?
Я навіть не сумніваюся що «уставшие от войны» оберуть мураєва і підуть миритися з пуйлом.
Саме тому я не хочу виборів.
Борисфенка• 24 января 2025
Ответ дляКлементина
Саме тому я не хочу виборів.
Кажуть люди, що знайшли компромісний варіант - вибори будуть, але місцеві.
Тобто Зеленський залишиться, щоб не обрали якогось Мураєва.
Клементина• 24 января 2025
Ответ дляSofia2008
Уставшие от войны с первых дней сидят в европах, а я вообще не выезжала, даже на запад. И да, я хочу прекращения войны.
Я теж хочу закінчення війни, але не ціною приєднання України до рашки.
Клементина• 24 января 2025
Ответ дляSofia2008
Да, я уже поняла, границы 91 и вся эта потужная чушь.
Вашу чушь о том, что надо выбрать мураева и дружить с рашкой я тоже поняла.
Клементина• 24 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Рашкі і нафіг не треба приєднувати всю Україну.
Цікаво, а чим вони зараз займаються, як не приєднанням шматків України?
Киев_Елена• 24 января 2025
Ответ дляtarveldy
Ану розкажіть як ви бачите організацію виборів
Так же как и в 2019 году. Когда тревога - участки закрываются. Военные голосуют не одним днем, а более длительное время. Было бы желание
Клементина• 24 января 2025
Ответ дляSofia2008
В драке, если слабее - обойди.
Мы воюем не своими ресурсами. Завтра помощи не будет и все закончится.
Надо петлять, как Белорусь и Грузия, например.
От саме бути як Грузія і Білорусь - я не хочу
Хочу як країни Балтіі
Ответ дляА шо сталося?
Я за вибори.
Але я не уявляю як їх організувати.
Посмотрите на Казахстан. Почему раша с ними не воюет (хотя желание и возможность есть)?
Вести сбалансированную внутреннюю и внешнюю политику, не давая повода и возможности напасть - не равно сдать страну рашке
И только Украина почему-то не сможет вести такую политику...
Ответ дляКрижана бурулька
Та будут выборы,только слепой не видит,что Трамп решил мутить договорняк
Так, і будуть всіма силами протягувати президентом когось типу Мураєва, Мєдведчука, який задовольнить росію. Це великий шанс росіі захватити Україну більш дешевим способом. Вважаю, що будуть давити на проведення виборів онлайн. Не марно ж хакнули усі реєстри, дані більшості населення.
Ответ дляSofia2008
В драке, если слабее - обойди.
Ні, в драках не так
Вчора наші 8 полонених були слабші і ’обійшли’ кацапів, тобто здалися. Їх розстріляли , зняли на камеру і весь світ це бачить
Киев_Елена• 24 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Чого це у мільйонів людей закордоном нема можливості прийти проголосувати?Хіба у Україна не відкриває виборчі дільниці закордоном?
Открывает конечно) каждые выборы показывали как украинцы голосуют то в США, то в Австралии)))
Ответ дляOxy3
Будь ласка,конкретніше про більш дешевий спосіб.Це менше смертей українців?