Просто болталка• 24 января 2025

Вибори в Україні тільки після війни.

Вибори в Україні відбудуться, як тільки закінчиться війна. Зробимо все відповідно до закону, - Зеленський
https://m.censor.net/ua/news/3531899/zelenskyyi-ro...
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляsnejs
почему когда был янык пророссийский, Украину не приеднали? откуда вот это вот про приеднання?
Оттуда же, откуда и переговоры = капитуляция и Буча размером со всю Украину...
Oxy3• 24 января 2025
Ответ дляsky-labs
О поставить на колени в назидание другим - ваши сугубо личные домыслы...

Появилась возможность - воспользовались.

Не дали бы им такой возможности - ничего бы и не было!

Жирная точка
О господи, а яка ще мета цієї війни для росії, як не демонстрація військової сили та залякування інших? Інакше вони б просто скупили наших політиків з потрохами, як зробили це в Грузії.
JannyMoney• 24 января 2025
Ответ дляsky-labs
Не знаю к кому обращение, но отвечу.
В ветке моего диалога речь шла о том что развитые страны НЕ ведут войн.. Но они ведут.
Да, не напрямую, потому что очень цивилизованные (?), а поддерживая противоборствующие стороны оружием и деньгами с целью поставить своего карманного правителя во главе страны.

Украина, можно сказать ни при чем, т.к. не является стороной конфликта ... так, просто продавала туда оружие...

Свое видение на условия, сделавшие эту войну реальной, я, как мне кажется, в полной мере раскрыла выше.

’Никогда такого не было’ чтобы рашка на кого-то нападала! И вот опять...
но при этом из развитых вы назвали одну, францию, и не смогли даже сказать в каком конфликте она участвует.
Потому что ни в каком. Можете проверить мой ответ.
Поэтому высказывание что они участвуют, обогащаются считаю неверным. Участвует рашка, но она недоразвитая.
Ольга520• 24 января 2025
Ответ дляТАЗератти
Як ви організуєте голосування наших військових які стоять в курській області, на фронтах, тих всіх хто розкиданий по десяткам країн світу?
Як людям з прифронтових територій піти на ці вибори? Це ж дорога в один кінець
Ольга520• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Цікаво читати деяких дур
Кацапня пре і пре щодня, як таракани. Їх вбивають, а нові лізуть щоб зайняти територію. А Зеленський затягує війну, не рашка.
Що змінять вибори? Нічого. І у мільйонів людей за кордоном, на лінії фронту, в окупації немає можливості прийти проголосувати. Голосувати в дії? Так он місяць реєстри не працювали після хакерської атаки
Людина просто віщає з того регіону, де війни не було жодного дня
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляOxy3
Ось тут я не зрозуміла. Ви про сильну Київську Русь з якою метою згадали? При твердженні, що росіян ніколи братами не вважали? Сильні країни свою історію ведуть століттями, а Україна лише 30 років незалежна, при чому більшість часу прожила при відлунні радянського виховання ’ната погане, росіяни браття’. Тільки нове покоління почало вважати себе українцями, а не радянськими людьми, і тут його за таку наглість сусідня країна вирішила знищити.
Киевская Русь при том, что мы - жалкие наследники славных предков...

Это ’При твердженні, що росіян ніколи братами не вважали’ не поняла к чему?
К Руси? Россия и россияне к Киевской Руси не имеют отношения, у них было свое Московское царство...

Вы много знаете про СССР? Сколько лет при власти были украинцы, сколько русские?
Сталин - 17 лет, НЕ русский, напомню на всякий случай...
Хрущев - украинец (11 лет, практически сразу за предыдущим), при нем в Украине было репрессировано под 200 тыс человек, но и он (под влиянием жены) продвигал украинизацию населения Украины...
Брежнев - украинец (18 лет)
СССР просуществовал ровно 69 лет почти 30 лет - украинцы, это практически половина...
Вот теперь задайтесь вопросом, КТО формировал то самое пресловутое совеЦкое воспитание?!

Заодно уточните какой завод, школу, садик, больницу, та даже бомбоубежище! построили, начавшие себя считать украинцами?

Почему вы решили что украинцы в СССР не были украинцами? Графа национальность была в КАЖДОМ паспорте!

Уже устаю спрашивать - если Украина сбежала в ночнушке и тапках посреди ночи от одвичного ворога, то почему же тогда мы продавали оружие, производимое на заводах, к слову, заботливо построенных для нас нашими предками в УССР?

Почему не готовились после ’Тузлы’ ?!
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляOxy3
Так они и скупили в свое время, наводнили все сферы своими людьми...

Цель их кровожадна, как и они сами, это итак ясно-понятно

А наша цель, жить без оружия с одвичным ворогом под боком, который то и дело устраивал провокации и экономические тычки?
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляJannyMoney
С какого года не участвует?
До вывода войск она не считалась развитой?
Можете не отвечать
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляОльга520
Никак!
Я и многие впо как и я, не сходили в 14ом и ничего...вас это не остановило
JannyMoney• 24 января 2025
Ответ дляsky-labs
С какого года не участвует?
Можете не отвечать
сейчас не участвует. Как и сша не участвует во всяких местечковых гражданских противостояниях. У всех кроме рашки включился мозг. А эти как дикие, бегают по миру и машут дубиной.
Если рашка напала на Украину это ни фига не гражданский конфликт. И нельзя сказать про страну, на которую напал сосед, что она сама виновата или что виноваты другие соседи, которые этого бешенного не натравливали, не трогали и он им на хрен не нужен в таком людоедском виде как сейчас.
Страна в войне потому что на нее напала россия. Всё. Выключить россию - не будет войны.
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляJannyMoney
В 2003 году они сунулись на Тузлу и, получив по щам, отползли...
Нападение с их стороны случилось потому что ’ну вот такие они’...
Но мы смогли его легко отбить!
Потому что была политическая воля и было ЧЕМ

После Тузлы желание никуда не пропало, но ждали более подходящего случая - когда мы будет безоружными.

Поэтому война началась когда раша напала в первый раз - в 2003 году!
А мы не поняли...
Вот тогда для особо непонятливых она напала снова в 2014 году
И снова напала 2022, потому что у нее появилось еще больше возможностей это сделать, а у нас еще больше непонятливых!

Выключать не входит в планы спонсоров, а сами мы уже давно не спроможні
Oxy3• 24 января 2025
Ответ дляsky-labs

Брежнев - украинец (18 лет)

Почему не готовились после ’Тузлы’ ?!
Національність в паспорті зовсім нічого не значить. В мене є знайомий, який воює на боці росії та вбиває таких, як мої сусіди, з записом в паспорті українець, але українцем він себе мабуть не вважає. Так можна сказати і про всіх ’українців’ про яких ви згадали.

Заводи, школи, садки, ви претензії до кого пред`являєте? До виходців з радянського союзу, які звикли красти все що бачать? Щоб змінити це виховання потрібне не одне покоління виховати інакше.

Чому Україна не озброювалась? Мене теж дуже цікавить це питання. Вважаю, що відповідь саме в совєцькому вихованні, більшість не відчувало загрози такого винищення з боку росії. Ви, як мешканка Луганської області, повинні це прекрасно знати.

На сьогодні мене не цікавить питання ’бути українцем’, я зовсім не ідеолог національності чи мови (пишу лише про себе). На сьогодні мене, як і багатьох, цікавить питання виживання. Просто здатися погане рішення для мільйонів жителів нашої країни і поки я не бачу розумного та прийнятного виходу з цієї ситуації. На дворі 2025, ’так як в Криму’ в Києві не буде.
Мама Никитки-2• 24 января 2025
Ответ дляПросто болталка
Не розумію як так, в 2019 році у нас війна і вибори проводяться, 2025 війна і вибори не проводяться. Це як називається?
Я вам більше скажу. Вибори 2004 року незаконні. Як і 2014.
Мама Никитки-2• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Цікаво читати деяких дур
У людей закордоном мільйон можливостей проголосувати. Так було є і буде.
Питання організації виборів на фронті і всередині України. Щоб в час пік не прилетіло по якійсь дільниці.
Мама Никитки-2• 24 января 2025
Ответ дляБелоснежко
Через дию.
Да щаз.. кібератака на вибіркові реєстри вас ні на які думки не наштовхує? Особливо перед аудитом штатів.
Мама Никитки-2• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
За попередні роки який відсоток людей приймав участь в голосуванні? Якщо в Португалії виборчий округ був в Лісабоні, а мой мамі до лісабона було їхати 280 км. Люди просто не їздили
Ну то це рішення вашої мами, а не проблема України. А як пропонуєте в окопі організувати вибори?
Мама Никитки-2• 24 января 2025
Ответ дляAntoninaya1
А хтось про щось вже починає розуміти.
Замовна стаття. Фокс Ньюс ще та магівська помийка.
Мама Никитки-2• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ні, це проблеми всіх українців за кордоном які не живуть у великих містах.
Пропонуєте в кожному склі відкрити дільниці? Або ще краще по домам їздити. Щоб ньюєвропейки жопи з місця не підіймали?
Мама Никитки-2• 24 января 2025
Ответ дляТепличная
у меня дома офлайн-копии всего важного есть, а шоб у реестра такого - и не было? Ха-ха. Кто понял, тот понял
Шапочку, шапочку фольги вже маєте? А краще дві
ProstoKoschka• 24 января 2025
Так війну він же не об´явив. То в чому проблема?
Oxy3• 24 января 2025
Ответ дляsky-labs

Як у вас уживається поряд ’скупили в свое время, наводнили все сферы своими людьми’ та звинувачення, що в нас немає зброї? Це не один ланцюг тягнеться? При бажанні фінт як в Грузії пройшов би в нашій країні значно легше. Але не було такого бажання, була потреба в демонстрації російської віськової сили.
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляOxy3
Легко уживается.
При наличии политической воли, а именно для этого и проводятся выборы президентов, зачистить кремлевских крыс было бы реально.
Но даже тот же Ющ смотрел на все сквозь пальцы... Порох туда же, нынешний ... так вообще вопрос на чью пользу он так потужничает

Короче мы были обречены...
sky-labs• 24 января 2025
Ответ дляProstoKoschka
В том что ’Вообще не хочет уезжать с Банковой! Так душевно, по-домашнему’...
Oxy3• 24 января 2025
Ответ дляsky-labs

Брежнев - украинец (18 лет)

Почему не готовились после ’Тузлы’ ?!
І ще про національність. За спостереженнями ще одного мого знайомого, який довгий час працював у Москві, найбільшими прихильниками доказать велич Вєликой Расії є саме бувші українці. Корінні москвичі зазвичай до цього питання відносились спокійно. Не знаю як це працює, мабуть якісь комплекси. Тому національність для мене зовсім ні про що не каже.
spart-5037• 24 января 2025
Ответ дляКонтрольница
Ви дійсності вважаєте, що він хоче на другий термін?
Кто его спрашивать будет, что он хочет или нет. Скажут- пойдёт. Как хозяева решат
AtomicX• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Цікаво читати деяких дур
Удалено администрацией...
spart-5037• 24 января 2025
Ответ дляAntoninaya1
А хтось про щось вже починає розуміти.
То они ещё аудит не провели
Filomena• 24 января 2025
Для Скай лабс про українських Хрущова та Брежнєва. Взято з рос Вікіпедії щоб не виникало зайвих питань.
Takamaka• 24 января 2025
Ответ дляТАЗератти
Питання не до мене, але дозвольте відповісти, що з біженцями так само, як і раніше з емігрантами — голосування в консульствах. З військовими — так, інша справа.
Takamaka• 24 января 2025
Ответ дляOxy3
Плюс мільйон.
Давно помітила те саме.