Смячиком• 24 января 2025
Орендар, несправний лічильник опалення і нарахування
Як бути в ситуації
Лічильник опалення невірно показує, а опалення нам нараховано
Орендар каже як так, якщо вони беруть цифри із лічильника, а лічильник давно не крутить
І відмовляється платити ту квитанцію
Цукрові вишні• 24 января 2025
Ответ дляКусачая Я
Тобто орендар має знати що лічильник поламаний, орендатор має знати коли проходити повірку? Це зона відповідальності хозяїна
насправді, вони оба зацікавлені в тому, щоб жити без проблем)кому потрібні конфлікти?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 января 2025
Ну, арендатор- непорядочный человек, избавляйтесь от него, если не идёт на компромисс, но сумма 11000 явно преувеличена, откуда она? У вас же там не 200 и площадь
Не зацілована• 24 января 2025
Ответ дляКусачая Я
Не вина орендаря, що хозяїн не попіклувався про справжність лічильника. Людина знімає вашу квартиру, із розрахунку економити на опаленні, а тут на тобі
О всех поломках арендатор должен сообщить арендодателю. Он же видел, что счётчик не работает, но молчал.
Кусачая Я• 24 января 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Орендарю пофіг, він зніме іншу квартиру, з справним лічильником, якщо для нього це важливо, а от до орендодавця заїдуть нові люди, і проблема буде та сама
Добрая свекровь• 24 января 2025
Ответ дляНе зацілована
як він то міг бачити? скинув показники - і чекає скільки винен за комуналку. чи ви щодня свої лічильники перевіряєте?
Пожмаковна• 24 января 2025
Ответ дляКусачая Я
Ви спочатку розберіться в термінах. В потім стартуйте. Терміну ’орендатор’ не існує взагалі.
Орендар-винаймач.
Орендодавець-власник.
А тепер перечитайте мій і свій пост. Про ’хозяїна’ взагалі промовчу...
Орендар-винаймач.
Орендодавець-власник.
Прагматик флегма• 24 января 2025
Это не первая ваша тема. Вы изначально знали, что счётчик не работает. Меры не приняли, а теперь ищите себе оправдания.
Цукрові вишні• 24 января 2025
Ответ дляКусачая Я
а якщо він за копійки живе у класній квартирі? нюанси невідомі
Не зацілована• 24 января 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Когда снимал показатели, то видел что счётчик не работает.
Не рахую, а вважаю• 24 января 2025
Ответ дляЦукрові вишні
а якщо у минулий сезон було вимкнено? ) а з цього року по вимкненим пів норми нараховують, до речі
Есть методика, она не менялась.
No problems• 24 января 2025
Ответ дляСмячиком
Поясніть
неработающий счетчик, по которому должен платить арендатор - это чей провтык?
Редиска Я• 24 января 2025
Вы собственник, вам и платить за то, что не позаботились об исправном счётчике
Редиска Я• 24 января 2025
Ответ дляКусачая Я
Нет, не должен. Да, это зона ответственности собственника. Именно это и написано в посте, на который вы отвечаете
Цукрові вишні• 24 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Есть методика, она не менялась.
у нас в місті змінилася, маю лічильник, в курсі
Сарафанное радио• 24 января 2025
Ответ дляСмячиком
Так несправний лічильник і ще самого початку був як виявилось, просто він заїхав тоді коли вже опалення не було
А опалення почало включалося в листопаді і в грудні і ось нарахували за ці місяці 11000 грн
А він каже, з якого переляку я маю їх платити якщо по лічильника нічого не накрутило
Але опаленням він користувався в нього було тепло, це 100 %
Питання перше - коли лічильник повірявся останній раз?
Повинен раз на 4 роки.
Коли останній раз в лічильнику мінялась батарейка? Бо не всі при повірці батарейку міняють.
Задайте ці питання господарю квартири. Якщо протерміновано повірку, то нараховують по будинковому - звідти в цифри
У мене теж індивідуальний лічильник тепла на квартиру.
Повинен раз на 4 роки.
Редиска Я• 24 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Повинен раз на 4 роки.
Автор и есть господар квартиры
Сарафанное радио• 24 января 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Згодна
Я наприклад не пам´ятаю яка цифра була минулого місяця. Побачила б що та сама, лише коли б заповнювала показники для сплати. Тобто побачила б що різниця ноль. Тоді б перевірила чи не перекритий вентель та регулятори. І тільки якщо все відкрите, а показники різниця ноль - тоді б зрозуміла, що лічильник не рахує.
Тоді б дивилась коли останній раз була повірка і заміна батареї і дзвонила б в компанію яка цим займалась.
Сарафанное радио• 24 января 2025
Ответ дляНе зацілована
Ви пам´ятаєте показники які були минулого місяця?
Сарафанное радио• 24 января 2025
Ответ дляРедиска Я
Автор и есть господар квартиры
Це суті не міняє
Власник квартири повинен це перевірити і виправити.
Не зацілована• 24 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
По одной квартире помню, по двум- нет. Но квитанцию за ноябрь квартирант же видел. А вот видела ли арендатор квитанцию за ноябрь? Некоторые собственники не проверяют счётчики, доверяют оплату квартиры квартирантам. Может и автор такая. Опомнилась когда в привате показало долг 11 тыс. Или автор знала о поломке и думала что квартирант будет платить по среднему. Но тогда и в договоре надо было этот момент указать.
Янгол в камуфляжі• 24 января 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Фигали ему платить пополам за ее косяки?
Але ж 2 місяці опаленням він користувався і розумію що не економив, раз не бачив, що лічильник не крутить. Або бачив, але вирішив промовчати. Коли прийшли платіжки в грудні за листопад, то квартиранта теж нічого не турбувало
Янгол в камуфляжі• 24 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Коли подаєте показники, то бачите, що показники не змінилися
Прибираю щодня• 24 января 2025
Зробіть перерахунок з постачальником. Напишіть їм листа (хоча вони вже знають про зламаний лічильник) вони вам виставлять рахунок і орендар його сплатить. Рахунок буде сформований або як середній по споживанню минулих років, або за нормативом за кв.м. опалюваної площі. Ви маєте повідомити це орендарю. Якщо він відмовляється сплачувати - виїжджає за три дні без повернення застави.
Послугу теплопостачання орендар отримав, тож має сплатити.
Свезло так свезло• 24 января 2025
У меня живет квартирант, в первый месяц когда он выслал счетчик света, я попросила бм подъехать и проверить действительно ли такие показания. Т к было слишком мало.
Вы же на ситуацию забили. Теперь разгребайте.
ИграйМойГормон• 24 января 2025
Автор, ви як власник, не контролювати передачу показників лічильника надавачу послуг, сплату за послуги?
Електрохарчування• 24 января 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вы на приколе? Как можно видеть счетчик тепла? И чего вобще на него смотреть? У нас он на этаж ниже, я его ни разу не видела за 5 лет.
И что что в декабре? Может у такой хозяйки это долг с прошлого отопительного.
Максимум что можно оплатить, это узнать сумму в счете в квартире такой же по этому стояку