Помилуйте мадам• Изменено 24 января 2025

Броварчани, мої співчуття

❗️На місці влучання працює комісія, яка визначить обсяги завданих збитків.

Постраждалим надається уся необхідна допомога.

Загалом постраждало понад 12 приватних будинків та приміщення магазину. Станом на зараз відомо про двох загиблих, інших звернень від мешканців даного мікрорайону до лікарні не було.
Галябалована• 24 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Про захист то вообще хоть би не позорились, подивилися би статистику по Киеву i областi, кожну майже нiч розбивають будинки в областi, пiдприемства ((( i тривоги по обоастi бiльше набагато.
Я про це і пишу! А ви не зрозуміли?
З вишневого садка• 24 января 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Ви б ще координати скинули
Перестаньте! Вже купа фото будинку в мережі. Він дуже легко впізнаваний по фасаду .
Виннипуховна• 24 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Удалено администрацией...
100pudov• 24 января 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
В 2.35 вже в інсті був прямий ефір, знімали як горять квартири в моєму під´їзді. Ще навіть пожежних не було.
Поддакиваю иногДА• 24 января 2025
Ответ дляМиллениалка
А можна ще точніше вкзати місцерозташування мобільних груп ппо? Можливо, у вас є карта і ви зможте там точки поставити? Спасіба!
Ви розумієте слово мобільні?
Пиши-пропало• 24 января 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Я з Броварів
співчуваю всім звичайно
Ви не знаєте в якрму районі міста сталась ця трагедія? Я на торгмаші нічого не чула
Голубка миру• 24 января 2025
Ответ дляГалябалована
От якраз навпаки, Ви праві! Щоб до Києва не долетіло то збивають над областю, якого фіга тоді вони захист відміняють((((((
Только в Киев оно все равно долетает, и его сбивают над плотной жилищной застройкой. Не так давно сбивали над Банковой, чтоб до Офиса Президента не долетел, упал на жилой дом, люди погибли и дому хана.
Пиши-пропало• 24 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Броварчанам теж спiвчуваю, це рулетка я так зрозумiла, побачила шикарний будинок, новий на фото, i пара сiмейна бiля 60 рокiв, думали доживать вiка, все зообили, i тут в хатi смерть знайшла (
І собака сидить біля тіл((
Може, десь і діти є в нещасних, і внуки.
Шкода дуже
СкокоМнеДадите• 24 января 2025
Ответ дляПиши-пропало
І собака сидить біля тіл((
Шкода дуже
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 января 2025
Так багато людей ставлять цей дебільний смайл 🤦🏻‍♀️але ніде в каналах та по ТВ про це не пишуть .До чого цей смайл ? Я так розумію, що приліт .В тг каналах показують лише Львівщину
Пошаманю• 24 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Жах, і не тільки в Броварах. Пролітав цей шахед над будинком, єдина думка була, щоб не влетів в квартиру, живу високо. І таке кожну ніч тепер😓
Я на 20 этаже возле жулек и с видом на них. Уже даже не сосчитаю , сколько их пролетело мимо балкона , над домом , сколько сбили перед окнами . Да и ракет тоже … счет давно пошёл 100+
ФруктЕщеТот• 24 января 2025
Я сьогодні також трохи переср... мала, такий був страшний звук прольоту. Бровари.
Трохи ми розслабились, не йдем на 1 поверх коли шахеди, а воно он як будинок понівечіло. Може б якщо люди були внизу, то вижили б 😭
Дева Мария• 24 января 2025
То треба у зелі запитати, чому його леді летіє дорогим приватним бортом до Європи та живе в найдорожчих номерах .куди йдуть мільйони вкрадених коштів. Мільйони , що по находили в її фігурантів фіктивних довідок ? А тут за 3 роки війни не купить гелікоптерів , щою збивали над полями , а не над будинками .
Вот Она Я• 24 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Я живу на першому поверсі, і спускатись нема куди,відчуття були як і у вас(