П´ята болить як при шпорі, всі симптоми. Періодично не стаю на ногу, після спокою посилений біль. Але на рентгені шпори нема.
Травматолог каже - в тканинах типу запальний процес є, сходи на ударно-хвильову, я ось ходив, робив собі на плечі ці хвилі, вони солі порозбивали і краще стало самопочуття. Типу це така процедура, дає ефект омолодження))
І оце не знаю. Ніби ж і того наросту нема. А курва болить. Піти здатись чи шо, на ті хвилі. Він каже - зробиш і матимеш собі спокій, не будеш знеболи пити чи на мазі тратитись.
Шо порадите, хто з досвідом?)
Читала що воно не надто приємне, ці хвилі.
Але так розрекламував мені.
Шо порадите, хто з досвідом?)
Але так розрекламував мені.
Брюльтик• 24 января 2025
Что можно спутать с пяточной шпорой?
артрит — воспаление сустава;
остеомиелит — воспаление костной ткани;
туберкулез костей — заболевание, которое характеризуется прогрессирующим разрушением костей;
болезнь Бехтерева — патология, при которой могут поражаться места прикрепления связок и сухожилий к костям.
мой совет - искать причину, физиотерапия поможет временно.
артрит — воспаление сустава;
остеомиелит — воспаление костной ткани;
Топтунша• 24 января 2025
Раджу прислухатися до лікаря. Сама шпора (остеоііт пʼятковоі кістки) не болить. Больові відчуття у вас чутко як при планетарному фасциті. Про що вам і сказав лікар. Тут реально лише 2 варіанти лікування
1. УХТ, дорого, треба разів 5-6 сходити
2. Уколоти дипроспан. Стане легше однозначно. Але сама процедура уколу доволі неприємна
3. Лікувальна доза рентгену. Швидко, безболісно, ефективно, але треба знайти хто зробить
Я лікар, маю на обох пʼятках остеофіти. Вже неодноразово робила собі УХТ і задоволена результатом
1. УХТ, дорого, треба разів 5-6 сходити
Потішаюся• 24 января 2025
Ідіть на терапію, робоча штука. Коли буде на рентгені видно нарост, то буде пізно. Ще візьміть силіконові вкладиші під п´яту, з клеєм, щоб не совались. Спеціальні дорогі не беріть, беріть звичайні силіконові, вони такі самі.
Ответ дляТоптунша
1. УХТ, дорого, треба разів 5-6 сходити
Дякую.
За рентген-лікування він казав, що може бути менше ефективність і це треба в онкодиспансер їхати робити.
А оце УХТ краще.
Певно я з понеділка й запишусь.
А оце УХТ краще.
Певно я з понеділка й запишусь.
Ответ дляGvenna
Дякую. Боже, я як вас тут бачу, подумки дякую за те шо врятували мені зуба))
Мене на мин тижні питав один бквш й спортсмен звернувши увагу на мою стопу. Питає: болить ’кісточка’, кажу: та в мене немає кісточки, він...будь уважна до себе, бо тут буде проблема. Стала прислуховуватися що і де болить, дійсно під вечір є біль , я думала, що то втома, але ж втома на одній нозі не буває...
Ответ дляПотішаюся
Ось такі вже купила на розетці за 170 грн за 2 шт.
І ще є стельки масажні.
Топтунша• 24 января 2025
Ответ дляGvenna
Дякую.
А оце УХТ краще.
Певно я з понеділка й запишусь.
А оце УХТ краще.
Певно я з понеділка й запишусь.
Забула написати. Так, УХТ сама по собі процедура не дуже приємна, навіть болісна. Але вона того варта, повірте. Записуйтесь. Я в один з разів загострення зранку навіть зі спальні до туалету ледве доходила через біль. Потім доїду до УХТ і одразу легше, в прямому сенсі одразу після процедури
Ответ дляТоптунша
Дякую.
Того тижня мамографію робила, начиталась шо це боляче. А воно ще й нічого виявилось, можна потерпіти.
Може й це буде більш менш. Ну але да, коли на ногу не можеш стати, то вже пофіг, йдеш і робиш, аби полегшало.
Запишусь з понеділка.
Ответ дляТоптунша
Перепрошую, можна ще дещо спитати у вас?
Раніш зверталась з коліном до цього ж лікаря. Перед призначенням фізіопроцедур спитав, чи є в мене по гінекології проблеми. Та кажу, є вузлики. І він мені призначив магніт і ультразвук, а хотів ще електрофорез, але зза вузликів його типу не можна.
Сьогодні він нічого не питав, а я сама забула спитати, чи можна УХТ при новоутвореннях. Але ось зараз нагуглила, шо небажано. Чи можуть ці хвилі нашкодити, чи користь від них все одно більша ніж можливі ризики.
Та мабуть люди роблять УХТ навіть не особо знаючи, є в них десь якісь вузлики чи ні.
Топтунша• 24 января 2025
Ответ дляGvenna
Можна. Там дія місцева, без електричного або магнітного поля
Ответ дляGvenna
Не пишіть слово ’новоутворення’, новоутворення це не вузлики!