Вкуси мене• 24 января в 15:53

Поясніть різницю між освітніми ступенями

Молодший спеціаліст, молодший бакалавр та фаховий молодший бакалавр?
Бочка порохУ• 24 января в 15:54
Капец. Это что-то новенькое?
автор Вкуси мене • 24 января в 15:55
Ответ дляБочка порохУ
Капец. Это что-то новенькое?
Роки три вже мабуть
Налитое яблочко• 24 января в 16:00
Немає такого
Love_Love_Love_• 24 января в 16:00
То десь в приватному універі? Бо так то « фаховий@ виглядає наче збрили додаткове бабло за пару букв в дипломі
автор Вкуси мене • 24 января в 16:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, зараз усюди так, я закінчила в 21му році з дипломом мол.спеціаліста, після мене пішли випуски з тієї ж спеціальності з дипломами фахових молодших бакалаврів, коледж державний
Love_Love_Love_• 24 января в 16:06
Ответ дляВкуси мене
Ну мол спеціаліст то і є бакалавр - хіба не так?
Так це не закінчена вища, типу як диплом магістра коледжу різного рівня акредитації
Новорічна пальма• 24 января в 16:07
Сейчас убрали специалистов есть только бакалавр и магистр
ИМХОля• 24 января в 16:10
Молодший спеціаліст - кассир в атб

молодший бакалавр - продавец консультант

фаховий молодший бакалавр - заведующий зала
дама_из_декрета• 24 января в 16:22
молодший спеціаліст це –освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка закінчила коледж, опанувала повний курс професійних дисциплін відповідно до вимог кваліфікаційної характеристики та навчального плану певної спеціальності й здобула неповну вищу освіту.
молодший бакалавр - це випускник закладу фахової передвищої освіти, який здобув освіту відповідно до Закону України “Про фахову передвищу освіту”. А молодший бакалавр - це той, хто здобув освіту на початковому рівні (короткому циклі) вищої освіти відповідно до Закону України “Про вищу освіту

якщо коротко, то відрізняеться кількістю кредитів ECTS
руки_Крюги• 24 января в 16:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, це все до універів, коледжі, колишні ПТУ
руки_Крюги• 24 января в 16:28
Молодший спеціаліст і молодший бакалавр - це одне й те ж, просто реформа, з коледжів викустилися. Фаховий молодший бакалавр - це для певних спеціальностей, коледжі, що колись ПТУ були й училища. Здається, якось так
Блондинка в Шоколаде• 24 января в 16:36
Ответ дляВкуси мене
Ступінь ’молодший спеціаліст’ скасовано в 2014р і замінили на молодшого бакалавра

Молодшого бакалавра скасували минулого року 2024

Фаховий молодший бакалавр - це певні напрямки:
Спорт
Військові
Медицина
Мистецтво
Блондинка в Шоколаде• 24 января в 16:46
Ответ дляLove_Love_Love_
Бакалавр наразі це закінчена вища освіта
Просто магістр - це наступний рівень, вже більш науково- академічного рівня. Для людей, які пов´язують спеціальність з наукою або викладанням.
Love_Love_Love_• 24 января в 16:47
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я не про бакалавра говорю, про молодшого спеціаліста, бакалавра
Кусман Сиру• 24 января в 19:54
Все це випускники коледжів: до 2014 року вони називалися молодшими спеціалістами, потім молодшими бакалаврами, а ті, хто вступив до коледжу у 2024 році, отримають диплом фахового молодшого бакалавра.
Блондинка в Шоколаде• 24 января в 20:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Вище написала
Молодшого спеціаліста скасували в 2014
А молодшого бакалавра минулого року
Эскиз бесконечности• 24 января в 21:09
Тепер практично у всіх коледжах фахові молодші бакалаври
Кицюююня• 25 января в 00:45
Ответ дляВкуси мене
Ну фаховий молодший бакалавр - це не базова вища освіта, після нього в магістратуру не можна йти. А при закінченні вишу і отримавши освітній рівен бакалавр, можна йти далі в магістратуру.
Кицюююня• 25 января в 00:45
Ответ дляLove_Love_Love_
після коледжу не можна отримати магістра
Love_Love_Love_• 25 января в 01:26
Ответ дляКицюююня
Я кому не поставила