Там уже в полную силу протесты против Фицо.
Іллюха Перчик• 24 января в 21:05
Все сталося настільки миттєво що порадниці ще не встигли зорієнтуватися.А все дійсно сталося миттєво за 1 день.
Ответ дляalisarich
Ну так , а что он хочет за 30€, фермерам за протесты и то по 50€ давали прошлой весной
а ви там зараз?
я в Кишиневі як була, то там місцевим ’мітингувальникам’ платили по 15 єврів, але й привозили організовано автобусами туди й назад по колхозах. багато було.
Coffee is Love• 24 января в 21:27
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Ага-ага, краще ж словакам і далі бути під керівництвам прокацапського президента, головне щоб Майданів не було
Словаки самі вибрали цю партію. Вона отримала більшість в парламенті. Що там головний Фіцо всі знали. Доречі це його вже другий прихід до влади. Всі говорили що він справжній мафіозі-та чьомусь знову вибрали їх. Така ось народна забава. Але розумні словаки, після приходу до влади цієї партіі казали- це дууже дуже погані справи.
Ответ дляskay_ua
Как почему? От противного, он же трепал, что все беды от украинцев. Теперь тоже трепет, но после отмены всех программ глаза видать открылись
Coffee is Love• 24 января в 22:00
Ответ дляrybka21
вже пішло гівно по трубах, тобто, вкиди в коментарях на ТК - пасматрітє чьто на украінє дєлається. тоже доскакалісь.
Те ж самісіньке кацапська бидлота писала під рілсами про Грузію
spart-5037• 24 января в 22:05
Ответ дляalisarich
Цыганам в Кошице наверное побольше выделили ) самый активный город был
Фіцо вже охрестив протести ’переворотом’, знайшов участь групи ’експертів’, які брали участь у ’подіях в Грузії’ та Революції в Україні. А також звинуватив США у фінансуванні акції, пообіцявши зупинити протест і уважно слідкувати за розвитком подій, бо боїться захоплень урядових будівель (’Діпи’)