Скільки смертей можна було би уникнути в майбутньому. Потім буде набагато важче. Жаль шо люди не розуміють елементарних речей. Поки до влади не прийшли праві у Словаччині і всюди. Потім у спину вдарять - не подивляться
ОленаЖабаЗелена• 09 января в 17:39
Ответ дляkissaniya
Чииииво??? Поляки воевать? Да они за себя воевать не будут не только что за Украину
а як же фермери? доволі войовничі
Красавишна-Улыбавишна• 09 января в 17:50
Коротка память - прочитайте историю, поляки нам не друзья.
Чудом выбороли мы независимость и офигенно её просрали.
ОленаЖабаЗелена• 09 января в 17:53
Ответ дляJENYABEST
Странная логика ...
Вступить в войну это как раз наоборот увеличить количество смертей...не говоря уже о политике, вступить в войну ...закончить свою карьеру....
тілько шото у пу кар’єра ніяк не скінчиться....
Блумберг рахував
Скільки коштує Сша утримувати зараз Україну і скільки коштуватиме, Якщо все пустити на самотік, так ось Утримання загрози в Европі і демократіям, і там вже війна, то на 800 млд ( якщо не помиляюсь) буде більше. Тобто це дорого, така статистика.
Щодо сценаріїв Польші, то вони мали ще 10 р назад по моделюванню піти за Віслу і все покинуть.
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Та не ради нас, ради самих себе. Коли росія на них нападе - у Європі уже буде права більшість яка буде триматись осторонь
Красавишна-Улыбавишна• 09 января в 18:01
Ответ дляlilu1990
Все кто призывает в свою страну иностранный контингент для меня полностью сумасшедшие люди и предатели. ни о какой защите речи нет - понятно даже ребенку. это признак уже окончательного дерибана.
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Я написала - вступила би у війну. Є різниця. Вступити у війну можна в різний спосіб