булоТАЙминуло• 24 января 2025
Педіатри, бронхопневмонія...
Добрий вечір, дівчата!
Була у 2 педіатрів, два різні абсолютно висновки. Кому вірити?
Хворіє дитина 5й день, є ренген, темпер була невисока пару днів, ніс закладений, горло чисте.
Є кашель, вже сухий (Бронхолітин даю, зразу поміг), Сінупрет, флуацил рино, рясне пиття.
Державний педіатр: все погано, хрипи, аугментін.
Добробут,давно з ним: бронхіт, ніяких антибіотиків.
От що робити?
Дякую за пораду.
От що робити?
Дякую за пораду.
булоТАЙминуло
• 24 января 2025
Ответ дляСумчатая кошка
ОАК?
Завтра зроблю, хоча ніхто не рекомендував з двох лікарів.
Фея_3уровень• 24 января 2025
Просто скажу, що зараз повалтно пневмонія в усіх хворих.
Ми всією сім´єю перехворіли і в усіх пневмонія. Поки не пропили антибіотики було всім погано дуже. Кожен з нас по тижню намагались обійтись без, але ставало з кожним днем тільки гірше. Кашель посилювався, сил ніяких не було, у дитини температура тиждень була в межах 38-39. Майже не вмтавав і не їв нічого.
Спостерігайте, звичайно.
Але я не шкожую, що пили антибіотики, бо могли в лікарню попасти
Спостерігайте, звичайно.
Сумчатая кошка• 24 января 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Шо то за лікарі такі?
булоТАЙминуло
• 24 января 2025
Ответ дляФея_3уровень
Спостерігайте, звичайно.
5 днів хворіє, темпер нема. У вас також спочатку не було?
Фея_3уровень• 24 января 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Ні, у нас у всіх з першого дня була теипература, але в мене тільки 3 дні 38 максимум, а в сина і чоловіка біььше тижня
СкиниУскачи!• 24 января 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
+ Срб
Мульйонерша• 24 января 2025
Дитині сьогодні виписали антибіотик. 3-й день 39,2-39,5. Збивається максимум до 38,2((( свистить, важко дихає. Все почалося за одну ніч. Ні нежиті, ні болю в горлі. Просто звечора лягла спати здорова дитина, зранку прокинулася вже з бронхітом.
Тому антибіотик купили одразу, навіть не роздумували, на вечір вже дали. Подивимось чи допоможе. Дуже не хочу її в лікарню віддавати((