Дівчатка, може тут є колорист? Донька 3 роки фарбувалася риженькою, захотіла змінити - пофарбували зовсім на те що хотіла, змили, тепер просто жах. Чи можна зараз фарбувати? Чи потрібно чекати трохи ?
diamond_shop• 25 января 2025
по автору та доньці плюсуюся до порад, бо маю досвід виходу у світле з червоного та рудого, буде апельсин все одно, тільки зрощувати тихенько, бо те все змивати та освітлювати, точно що пообламується все волосся й дитина плакатиме що лиса, а не що темна
Lena-Lena12• 25 января 2025
Дарма ви так. На 3 фото гарне волосся, з блиском, колір також гарний. Я спершу думала, що невдале, це 2 чи 1 фото. Навіть тему ще раз перечитала. Вище вам добре написали, потихеньку своє відрощувати, потроху зрізати та берегти те, що є.
Файна_зупка• 25 января 2025
Ответ дляvitysya
А ось такий хотіла результат
и почему ужас? кроме прядей разницы в цвете я не вижу ужаса, так всегда после покраски и несколько моек происходит
катерина12009• 25 января 2025
Как знакомо.. я была крашеная хной, ни один мастер не взялся меня вывести из неё. Я все же вышла в рыжий, потом цыплячий. Потом меня таки покрасили так как хотела ваша дочь. Но.. через год я была уже стриженая под мальчика с 4 длинны, все пообламывалось🤦♀️
Беляшик-cd4c• 25 января 2025
Я выходила из хны. Просто несколько раз осветлялась, потеряла половину волос, их пришлось отрезать и выпало много.
Но я дома сама делала
Ответ дляKarinka3445
В такий як хотіла вона не вийде
Це хіба що зі свого кольору
Сильно зіпсує волосся при освітленні
+ він теж буде жовтіти і треба буде тонувати постійно вдома масками шампунями і в майстра фарбою
Це хіба що зі свого кольору
Сильно зіпсує волосся при освітленні
Интересно а мастер предупредила что с рыжего никак не получится?
Ответ дляvitysya
Донька показала картинку, гроші не питання, вона відразу попередила що не хоче темне, сумнівалася дуже / бо саме боялася темного. Перукар сказала все буде добре, темне не буде. Питання тепер що робити з цим , щось дівчинці вже не довіряю , і розумію - що зараз там намішано всього у волоссі, як то виправити ?
Так темне набагато краще їй ніж оте риже
Ответ дляvitysya
Да было бы за что рыдать. Объясните ребенку, что рыжий сложно вывести, придется смириться или с темным или ждать, когда отрастет. На фото, что хочет, окрашивание с осветлением
Ответ дляPrervana
Ну если вы не планируете отдать баксов 300 за работу колориста, то можете даже не пытаться вытравить эту прекрасную мандариновую рыжесть. Она неубиваемая. Говорю как человек, который прожил в огненно-рыжем цвете полжизни)
Только сращивать, или очень, очень дорого
извините, вы в рыжую какой краской красились? видела вас, хороший рыжий был)
Ответ дляvitysya
Фахівця для такої покраски шукайте високого рівня.Може по інстаграм де в великих містах.Це дуже складна техніка.
Стороння Тиша• 24 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Ага,только то смывка,волос пустой.он в помойку пойдет если не забить пигментом...для светлого пигмента не хватает обесцвечивания
Вибачте будь ласка, але чи можете ви розповісти як забивати пігментом? Мені зробили вимивання з чорного, я думала на цьому справа закінчена. А тут бачу ваш коментар, що волос пустий, не чула взагалі що таке може бути, і як це погуглити не знаю)
Алина-1240• 25 февраля 2025
Ответ дляСтороння Тиша
В конце потонировать должны были после смывки
Wida Winter• 09 апреля 2025
Є прекрасна дівчина з адекватними цінами. Але на Троєщині. Або ж ще працює в центрі, але в тому салоні захмарні ціни