Дівчатка, може тут є колорист? Донька 3 роки фарбувалася риженькою, захотіла змінити - пофарбували зовсім на те що хотіла, змили, тепер просто жах. Чи можна зараз фарбувати? Чи потрібно чекати трохи ?
Karinka3445• 25 января 2025
Рудий під тон ніяк не приберете
Виходила з чорного, він буде постійно проявлятись
Купіть тоную у маску по спектру кольорів гляньте протилежну синю чи фіолетову та шампунь теж такий буде нейтралізувати під тон
Алина-1240• 25 января 2025
Ответ дляvitysya
А ось такий хотіла результат
Вы издеваетесь?это сложное окрашивание,там обесцвеченны пряди..а вы с рыжего покрасив в темный ...светло русый с прядями хотите
Karinka3445• 25 января 2025
В такий як хотіла вона не вийде
Це хіба що зі свого кольору
Сильно зіпсує волосся при освітленні
+ він теж буде жовтіти і треба буде тонувати постійно вдома масками шампунями і в майстра фарбою
Це хіба що зі свого кольору
Сильно зіпсує волосся при освітленні
Алина-1240• 25 января 2025
Забить пигментом до фото 2 и не маятся хренью...иначе поотламывается по длинне,там длинна напрочь обстрепанная
Алина-1240• 25 января 2025
Вам этот исходник не высветлит никто с сохранением длинны,он смывки не переживет
Донька показала картинку, гроші не питання, вона відразу попередила що не хоче темне, сумнівалася дуже / бо саме боялася темного. Перукар сказала все буде добре, темне не буде. Питання тепер що робити з цим , щось дівчинці вже не довіряю , і розумію - що зараз там намішано всього у волоссі, як то виправити ?
Алина-1240• 25 января 2025
Ответ дляvitysya
На 6 -ке без рыжего забить пигментом в однотон
Ответ дляvitysya
Дочка не экспериментатор, да? Стрижку ультракороткую типа пикси, и выращивать свой цвет, который тонировать масками и красиво выгорать летом в естественный эиртач - так бы делала я.
Алина-1240• 25 января 2025
Ответ дляvitysya
Він буде схожий до фото 2 ? Чи не такий темний?
Будет примерно фото 2
Алина-1240• 25 января 2025
Ответ дляIncol
Фото 3 виглядає досить непогано, як свої, блиск гарний, може не так вже все й погано, як здається.
Ага,только то смывка,волос пустой.он в помойку пойдет если не забить пигментом...для светлого пигмента не хватает обесцвечивания
Жінка-Кишка• 25 января 2025
Буквально щось подібне було зі мною, коли я виходила з рудого. При тому, що рудою я була менше року. Ще одна спроба зробити волосся світліше, і дочка буде плакати від того, що пообпадають кінчики….мені допомогло лише чекати, відрощувати своє, потроху стригти старе. Десь через 1-1.5 року змогла нормально пофарбуватись
Perfect look• 25 января 2025
Ответ дляPrervana
Ну если вы не планируете отдать баксов 300 за работу колориста, то можете даже не пытаться вытравить эту прекрасную мандариновую рыжесть. Она неубиваемая. Говорю как человек, который прожил в огненно-рыжем цвете полжизни)
Только сращивать, или очень, очень дорого
Та легко!
Покрасившись в черный 😂
Алина-1240• 25 января 2025
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
На 6-ке будет норм и сведется
Perfect look• 25 января 2025
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Я красилась после рыжего в холодный черный, с первого раза закрасилось и на солнце норм было, у меня гладкие блестящие волосы, видимо на пористых сложно.
Но уже давно эиртач)
diamond_shop• 25 января 2025
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
це залежить який у Вас природній, у мене ніфіга ніколи не вилазило з чорного, але я взагалі не вигораю, свій колір - темний шатен, майже чорний, тільки сивини багато, як я собі сама меліровку роблю то взагалі капець
ще ж сивину заникать треба, але мені гроші шкода на салон, тим більше, що результат може бути неочікуванним за великі кошти