Чучало яблуні• 25 января в 11:02
Вперше в житті роблю бронь на Букінг. Де знайти номер телеофну господаря?
Є нюанси по зйому, треба запитати
Мене вже так розтривожило, ніде не бачу(((
Всіх підсаджую• 25 января в 11:10
Там є форма задати питання. Телефон вам надішлють тільки після бронювання
Автор, в мене теж була така проблема
Номер телефону на букінгу не знайшла
АЛЕ
Знайшла це ж житло на аірбнб і саме на аірбнб є можливість задати питання власнику напряму і в моєму випадку відповіли швидко.Вартість на аірбнб вища,тому отримавши відповіді на всі запитання ,забронювала через букінг
Або можна ще пошукати сайт готелю(якщо це готель) і там точно буде номер телефону
Номер телефону на букінгу не знайшла
АЛЕ
Чучало яблуні
• 25 января в 11:16
Ответ дляvecya
вы когда забронируете, вам откроются данные для связи с хозяином
коли забронюю, це вже і оплата зніметься?
мені треба питання задати до оплати
ГороховаЯ• 25 января в 11:20
Ответ дляЧучало яблуні
мені треба питання задати до оплати
Там є форма на сайті задати питання . Навіть після бронювання і оплати там телефон не з´явиться
Бентливуман• 25 января в 11:21
Ответ дляГороховаЯ
Інколи є телефон , але не завжди
ГороховаЯ• 25 января в 11:28
Кстати, посмотрела в приложении, где то есть форма задать вопрос,а где то и нет
Патріотка з дивану• 25 января в 11:30
Ответ дляSweet_Cat
Автор, в мене теж була така проблема
Номер телефону на букінгу не знайшла
АЛЕ
Номер телефону на букінгу не знайшла
АЛЕ
аирбнб предоставляет гораздо более качественный сервис. там невозможно обмануть. а на букинге нас кидали несколько раз и обращение в их сервис не дало никакого результата.
автору посоветовала бы в аирбнб бронировать. там и вопросы можно предварительно задать и видно через сколько отвечает хозяин(сайт обязывает хозяина отвечать на вопрос в течении определенного времени) и жалобу быстро принимают.
Залетна Я тут• 25 января в 11:56
Ответ дляЧучало яблуні
мені треба питання задати до оплати
А умови бронювання почитати Вам що забороняє? Передоплата, оплата з картки з певної дати, оплата на місці? Там все є.
Оябунчик• 25 января в 13:11
Ответ дляЧучало яблуні
мені треба питання задати до оплати
Не завжди відразу. Читайте умови.