Пургену мне• 25 января в 15:03
А ви вірите в знаки? Мені всюди трапляється вже декілька місяців сердечко
❤️
Це воно просто так чи до чогось?
Ку-кусик• 25 января в 15:04
ПриватБанк змінив значок ще 14-го січня, реклама до дня Валентина почалась за місяць до дати.
Шалена красуня• 25 января в 15:04
Ну, пускай, вам не просто так встречается, а ведет на путь к истинной любви)
ЗаведУющая• 25 января в 15:05
Де саме бачите ці ’знаки’? Ковалдики в унітазі сердечком викладаються?
Висякалася, відкрила серветку/хустинку - а там сердечко?
TANYA 0 0 0 0• 25 января в 15:07
Ну день Валентина скоро))) потім почнуться зайчики і яєчка фарбовані, до сердечок були сніжинки
ЛюбимаЯНЬ• 25 января в 15:12
Вас оточує багато всього, але ви звертаєте увагу саме на сердечко. Або це ваша тема зараз, або хочете кохання.
Це як людина, яка хоче купити диван, всюди звертає увагу на меблі, меблеві магазини, хоча раніше не дивилась на них
Смячиком• 25 января в 15:21
Как тяжело наверное жить таким людям, в любой переписке с магазином в инсте столько сердец насыпят, в каждом видеть знак😅