Істеріомама• 29 декабря 2024

Дівчата Ви вірите в хіромантію, передноворічні гадання...

Хто вірить в хіромантію,передноворічні гадання? В когось щось збувалось ,якщо вам гадали на майбутнє?Колись за дівочих часів гадали з дівчатами,все збулось)
Хто розуміється і може сказати мені передноворічне передбачення по лініям руки,буду щиро вдячна?❣️
Фиктивная• 29 декабря 2024
Лучше напишите список продуктов на новогодний стол или еще чем нибудь займите себя
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Вже все зробила)))
Барбітта• 29 декабря 2024
У Вас рука така вже потаскана судьбой
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
У Вас рука така вже потаскана судьбой
Так,дуже((((
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
У Вас рука така вже потаскана судьбой
Але я тримаюсь,вірю в краще(((
Барбітта• 29 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Так,дуже((((
Вам по руці десь років до 50. Вірно?
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Вам по руці десь років до 50. Вірно?
До 40)
Барбітта• 29 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
До 40)
Та, не може бути. В мене в 36 виглядає набагато краще. Порада Вам доглядайте за руками: крем, парафін. Бо виглядає печально.
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
38,вже як є так є)Але я не така погана людина,як виглядає моя рука)))
Несу добро людям• 29 декабря 2024
Автор, у вас буде хороший рік. Будуть і випробування. Але не опускайте руки - все вирішиться для вас добре. Трошки більше уваги приділіть здоров’ю.
Шпондєр• 29 декабря 2024
В інеті пошукайте що яка лінія, трикутничок, квадратик, горбик і тд означає, якщо хочете порозважатися :)

По темі гадань колись моя старша сестра дивилась в коридор із дзеркал і побачила там когось схожого до себе. Це було ще в середині 80х. В результаті вони з чоловіком справді чимсь зовні були схожі)).
Я в 13 років дивилась, не знаю правильно чи ні дивилась, але нічого окрім себе і купи дзеркал не побачила.
Можливо, це зорова ілюзія, а те, що сестра з чоловіком були чимсь схожі зовні - співпадіння.
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Це ще найкращий вигляд моїх рук)
Несу добро людям• 29 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Ви хороша людина ❤️
Барбітта• 29 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Я не кажу що Ви погана людина. У вас на руках, навіть жовті лінії. Просто більше кремчика на руки, бо і мозолі видно. Краще зволожувати і буде все добре.
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Плачу від вашого коментаря і назва вашого Ніка прямо в сердечко🫶
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Ні,я не про вас,я так в загальному❤️Сама знаю що треба більше за ними доглядати)
Барбітта• 29 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Давайте Ваше ім’я і питання я Вам подивлюся на Таро, що вас чекає. Бо щось дуже Ви мене взяли своєю щирістю.
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Це ще не мозолі,точніше вже їх немає)Я не встидаюсь своїх рук,мозолів,просто рука схильна до них)
Аnnеt• 29 декабря 2024
просить погадать по руке нужно с помощью узелкового письма, а не через интернет.
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Людмила ,що чекає в 2025?
Барбітта• 29 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Я не хотіла вас образити. Вибачте 😞💐
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Я не хотіла вас образити. Вибачте 😞💐
Ви мене не образили,чесно.Навіть не думайте таке❤️
Барбітта• 29 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Людмила ,що чекає в 2025?
Карти: Закохані, Колісниця, Диявол

Карта на дні колоди: Сімка мечів
Загальна атмосфера року
2025 рік буде насиченим, повним важливих рішень, спокус і внутрішніх викликів. Це період, коли доведеться зробити кілька серйозних виборів, які можуть вплинути на подальше життя. Закохані вказують на необхідність зробити вибір, причому не лише у коханні, але й у важливих життєвих ситуаціях (робота, стосунки, особистісний розвиток). Колісниця символізує рух уперед, досягнення цілей і перемогу, але лише за умови контролю над своїми емоціями та дисципліни.
Диявол попереджає про спокуси, залежності або токсичні зв’язки, які можуть стати перешкодою на шляху до успіху. Крім того слід бути обережною з рішеннями, які прийматимете під впливом емоцій або зовнішнього тиску. Сфера особистих стосунків (Закохані + Диявол)
Рік може принести сильний романтичний зв’язок, але він може виявитися пристрасним і навіть залежним.Можливі як великі зізнання, так і спокуси Існуючі стосунки можуть пройти через важливу перевірку. можете зустріти людину, яка справить сильне враження, але не обов’язково буде позитивним впливом.
Порада: Варто зберігати ясність розуму та не піддаватися ілюзіям.
Кар’єра та фінанси (Колісниця + Сімка мечів)
У професійному плані є потенціал для досягнення серйозних цілей та успіхів.
Колісниця обіцяє рух уперед, можливо, підвищення, нові проєкти або подорожі, пов’язані з роботою.
Однак Сімка мечів застерігає від нечесних колег, інтриг або ризику обману.
Варто ретельно перевіряти інформацію та не довіряти тим, хто здається надто привабливим у своїх обіцянках.
Порада: слід бути обережною з діловими партнерами й уникати сумнівних угод.
Здоров’я (Диявол)
Можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, пов’язані зі шкідливими звичками, перевтомою або стресом.
Можлива залежність від їжі, алкоголю.
Порада: Варто звернути увагу на психічне здоров’я, уникати перевтоми та більше часу приділяти відпочинку.
Порада карт на 2025 рік:
Контролюйте свої бажання: Не дозволяйте спокусам і емоціям керувати важливими рішеннями.
Будьте обережні з оточенням: Можуть бути люди, які намагатимуться обдурити або використати вас.
Довіряйте собі: Колісниця дає вам силу досягти успіху, якщо ви будете діяти впевнено й дисципліновано.
Знайдіть баланс: Розділяйте особисті та професійні аспекти життя, не дозволяйте одному руйнувати інше.
2025 рік — це рік важливих виборів, амбіційних досягнень, але й випробувань на міцність характеру. Важливо зберігати ясний розум, тримати контроль над ситуацією і не піддаватися маніпуляціям або тимчасовим спокусам.
Барбітта• 29 декабря 2024
Играю_на_кларнете• 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
фото
Можна і мені теж,будь ласка?
автор Істеріомама • 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
фото
Щиро дякую🙏❤️
По здоров´ю перевтома і стрес то зі мною постійно(((
Дуже хороші поради і застереження!
Ще раз щиро дякую Вам🌹
Барбітта• 29 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Щиро дякую🙏❤️
Дуже хороші поради і застереження!
Ще раз щиро дякую Вам🌹
Во благо 🙏