Единорог помог• 25 января в 20:17
Зажим нерва
Доброго вечора,чи може бути оніміння обличчя,не всього, деяких ділянок,та рука,бути причиною зажатого нерву у шиї?Бо шия також болить,голова,і плечі,і головокружіння присутні,не постійно
Відірву та викину• 25 января в 20:20
Ще й як може, я сім місяців ходила з перекошеним обличчям через проблеми з нервом, ще й око відкривалось на половину, все минуле літо і осінь в окулярах виходила
Единорог помог
• 25 января в 20:21
Ответ дляВідірву та викину
Нічого собі...Як лікували?
Відірву та викину• 25 января в 20:23
Ответ дляЕдинорог помог
Нічого собі...Як лікували?
Невролог це як основа, вітаміни, уколи ставили, це дуже довгий шлях. Спуціальна гімнастика обличчя. Навіть зверталась до центру східної медицини, робили голковколювання. Не знаю що саме допомогло, але як згадаю
Відірву та викину• 25 января в 20:25
Ответ дляЕдинорог помог
Нічого собі...Як лікували?
Перш за все вам до невролога потрібно, і щоб вас на МРТ направили
Единорог помог
• 25 января в 20:25
Ответ дляВідірву та викину
У вас у шиї нерв зажало?
Відірву та викину• 25 января в 20:26
Ответ дляЕдинорог помог
У вас у шиї нерв зажало?
Тройничний, але воно давало і на шию мені
сказочное_Бали• 25 января в 20:26
Ответ дляЕдинорог помог
Нічого собі...Як лікували?
Якби це було від шиї,це б оніміння було постійне,а не так сьогодні воно є,а завтра немає
Единорог помог
• 25 января в 20:30
Ответ длясказочное_Бали
Ну у мене чомусь так співпадає,що болить шия,і терпне обличчя,не все звісно,а то буває скроня,то край губ
сказочное_Бали• 25 января в 20:32
Ответ дляЕдинорог помог
Бо є проблеми з шиєю,може м´язами.Але оніміння у вас від чогось іншого.Проблеми з хребтом,дають постійні симптои,вони не змінюються,не проходять,просто так,без лікування.Сходіть до невролога
Алина-1240• 25 января в 20:42
Ну если сделали мрт и там норма(что 99%так)то хз от чего оно.шишонина попробуйте
Алина-1240• 25 января в 20:42
Ответ дляЕдинорог помог
Тройчатка схватила