Love_Love_Love_• 25 января 2025

Колишня принца Гарі, красотка яких мало

Челсі Деві, а людям ще Меган не подобається
begovelik• 25 января 2025
Смеяться над внешностью. Ну такое...
Стрекоза любви• 25 января 2025
Звичайна, типова британка. Не розумію, до чого тут «красотка»?
автор Love_Love_Love_ • 25 января 2025
Ответ дляbegovelik
Смеяться над внешностью. Ну такое...
Просто всі сміялись над Меган
Berill• 25 января 2025
Як же я гидую людьми, які висміюють зовнішність інших, просто словами не передати(
Максимальне дно дна
А коли це дорослі люди роблять, то взагалі
Алина-1240• 25 января 2025
Нормальная симпатичная женщина.что с ней не так?
mavka.cy• 25 января 2025
А чим вам ця зовнішність не подобається? Мила блондинка. Явно не гірша Меган
автор Love_Love_Love_ • 25 января 2025
Ответ дляmavka.cy
Явно гірша
mavka.cy• 25 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Явно гірша
Це ваша субєктивна думка. Тож ніяк не явно
klaraneill• 25 января 2025
Красивая девушка
Еленка14• 25 января 2025
Ну мені і Меган подобається. Взагалі, глузувати, фукати на зовнішність (окрім змінених) вважаю не правильно. Людина не винна, що отримала у спадок саме таку комбінацію генів. І не розумію фуканння на таких акторів, як Сара Джессіка Паркер, чи ота з Беверлі - в житті зустрічаються різні люди, і різні люди мають щасливе, нещасливе, героїчне чи ще якесь життя. У всіх них (красивих і не красивих, по мірках форумчанок) може трапитися диво, горе, кохання тощо. Тому не зрозуміло, чому всі героїні повинні бути лише красиві, якщо в повсякденному житті це не так. Чому лише красивим (на думку інших людей красивих) можна добиватись успіхів, кохання, принців?

П.с. Діана не красива
GaleTTa• 25 января 2025
Веселая девушка, блондинка,зубы красивые, сиськи имеются.Мужчине больше и не надо)
Еленка14• 25 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Як на базарі худобу вибирати: зуби... вим´я...
GaleTTa• 26 января 2025
Ответ дляЕленка14
Если вы не знали то мужчина подсознательно приблизительно так и выбирает здоровую самку для продолжения рода)
ВалюШок-d20a• 26 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Явно гірша
Я была о вас лучшего мнения,Вам не стыдно
Еленка14• 26 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Якщо ви знали, у жінки також є критерії для вибору носія генів чи для успішного виживання потомства. Підсвідомо.
GaleTTa• 26 января 2025
Ответ дляЕленка14
Знаю.
Еленка14• 26 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Знаю.
Але яке діло іншій жінці до підсвідомого іншої людини? Не собі ж обирає матір для потомства
ВалюШок-d20a• 26 января 2025
Только никто публично не высмеивает внешность другого человека
ЧарівнаЯ• 26 января 2025
Гарна, що не так?
_Juliette• 26 января 2025
Гарна дівчина,що не так?
Mrs.Ochmonek• 26 января 2025
Мені подобається, мила дівчина.

А Меган має репутацію маніпуляторки.
Nerses• 26 января 2025
Челси симпатичная
Perfect look• 26 января 2025
Ответ для_Juliette
Гарна дівчина,що не так?
Автор рассчитывала устроить массовый обсёр девушки и не получилось.
Тоже не понимаю прикола- тащить чужие фото, чтоб высмеять
автор Love_Love_Love_ • 26 января 2025
Ответ дляPerfect look
Саме тому ви зайшли в тему з чужими фото😂
Perfect look• 26 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Что значит поэтому зашла ?
Я что знала, мотив вашей гадкой темы ?
автор Love_Love_Love_ • 26 января 2025
Ответ дляPerfect look
Что значит поэтому зашла ?
Я что знала, мотив вашей гадкой темы ?
І тому ви ніяк покинути не можете мою гадку тему?)))
mama63• 26 января 2025
Ви, автор, знайшли не саме вдале фото, вашої улюблениці Меган таких купу можна знайти. До того ж Челсі - розумна і вчинила чесно, пішовши від Гаррі. Меган же - лицемірка і маніпуляторша
автор Love_Love_Love_ • 26 января 2025
Ответ дляmama63
Ви знайомі зМеган?