Love_Love_Love_• 25 января в 23:44

Колишня принца Гарі, красотка яких мало

Челсі Деві, а людям ще Меган не подобається
begovelik• 25 января в 23:46
Смеяться над внешностью. Ну такое...
Стрекоза любви• 25 января в 23:47
Звичайна, типова британка. Не розумію, до чого тут «красотка»?
автор Love_Love_Love_ • 25 января в 23:48
Ответ дляbegovelik
Смеяться над внешностью. Ну такое...
Просто всі сміялись над Меган
Berill• 25 января в 23:51
Як же я гидую людьми, які висміюють зовнішність інших, просто словами не передати(
Максимальне дно дна
А коли це дорослі люди роблять, то взагалі
Алина-1240• 25 января в 23:54
Нормальная симпатичная женщина.что с ней не так?
mavka.cy• 25 января в 23:54
А чим вам ця зовнішність не подобається? Мила блондинка. Явно не гірша Меган
автор Love_Love_Love_ • 25 января в 23:55
Ответ дляmavka.cy
Явно гірша
mavka.cy• 25 января в 23:55
Ответ дляLove_Love_Love_
Явно гірша
Це ваша субєктивна думка. Тож ніяк не явно
klaraneill• 25 января в 23:55
Красивая девушка
Еленка14• 25 января в 23:58
Ну мені і Меган подобається. Взагалі, глузувати, фукати на зовнішність (окрім змінених) вважаю не правильно. Людина не винна, що отримала у спадок саме таку комбінацію генів. І не розумію фуканння на таких акторів, як Сара Джессіка Паркер, чи ота з Беверлі - в житті зустрічаються різні люди, і різні люди мають щасливе, нещасливе, героїчне чи ще якесь життя. У всіх них (красивих і не красивих, по мірках форумчанок) може трапитися диво, горе, кохання тощо. Тому не зрозуміло, чому всі героїні повинні бути лише красиві, якщо в повсякденному житті це не так. Чому лише красивим (на думку інших людей красивих) можна добиватись успіхів, кохання, принців?

П.с. Діана не красива
GaleTTa• 25 января в 23:58
Веселая девушка, блондинка,зубы красивые, сиськи имеются.Мужчине больше и не надо)
Еленка14• 25 января в 23:59
Ответ дляGaleTTa
Як на базарі худобу вибирати: зуби... вим´я...
GaleTTa• 26 января в 00:01
Ответ дляЕленка14
Если вы не знали то мужчина подсознательно приблизительно так и выбирает здоровую самку для продолжения рода)
ВалюШок-d20a• 26 января в 00:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Явно гірша
Я была о вас лучшего мнения,Вам не стыдно
Еленка14• 26 января в 00:03
Ответ дляGaleTTa
Якщо ви знали, у жінки також є критерії для вибору носія генів чи для успішного виживання потомства. Підсвідомо.
GaleTTa• 26 января в 00:03
Ответ дляЕленка14
Знаю.
Еленка14• 26 января в 00:04
Ответ дляGaleTTa
Знаю.
Але яке діло іншій жінці до підсвідомого іншої людини? Не собі ж обирає матір для потомства
ВалюШок-d20a• 26 января в 00:04
Только никто публично не высмеивает внешность другого человека
ЧарівнаЯ• 26 января в 00:06
Гарна, що не так?
_Juliette• 26 января в 00:08
Гарна дівчина,що не так?
Mrs.Ochmonek• 26 января в 00:14
Мені подобається, мила дівчина.

А Меган має репутацію маніпуляторки.
Nerses• 26 января в 00:19
Челси симпатичная
Perfect look• 26 января в 00:19
Ответ для_Juliette
Гарна дівчина,що не так?
Автор рассчитывала устроить массовый обсёр девушки и не получилось.
Тоже не понимаю прикола- тащить чужие фото, чтоб высмеять
автор Love_Love_Love_ • 26 января в 00:36
Ответ дляPerfect look
Саме тому ви зайшли в тему з чужими фото😂
Perfect look• 26 января в 00:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Что значит поэтому зашла ?
Я что знала, мотив вашей гадкой темы ?
автор Love_Love_Love_ • 26 января в 00:47
Ответ дляPerfect look
Что значит поэтому зашла ?
Я что знала, мотив вашей гадкой темы ?
І тому ви ніяк покинути не можете мою гадку тему?)))
mama63• 26 января в 00:48
Ви, автор, знайшли не саме вдале фото, вашої улюблениці Меган таких купу можна знайти. До того ж Челсі - розумна і вчинила чесно, пішовши від Гаррі. Меган же - лицемірка і маніпуляторша
автор Love_Love_Love_ • 26 января в 00:48
Ответ дляmama63
Ви знайомі зМеган?