Злива інформації• 26 января в 04:36

Обструктивний бронхіт чи гайморит

Перший день 39,9 червоне горло ( 9 років)
2-3 день зʼявився кашель не сильний , лікар сказала бронхіт , виписала лікування антибіотик та інгаляції .
І тут зʼявляється з носа не соплі , не зелені , які білі жовті , я в шоці тепер.
Це гайморит ?
Запшикала флуацил рино, вийшло трошки зелених.
Температура зараз 38
Рівно місяць назад лежали в лор , гайморит чи ні точного дз ніхто не поставив , кололи цефтріаксон, допоміг.
Пушка заряджена• 26 января в 04:39
До ЛОРа на огляд везіть дитину. Пазухи болять у нього, тиск відчуває в пазухах при нахилах голови?
автор Злива інформації • 26 января в 04:41
Ответ дляПушка заряджена
Немає такого
Пушка заряджена• 26 января в 04:44
Ответ дляЗлива інформації
Немає такого
Вже добре. Їдьте сьогодні до чергового ЛОРА, його оглянуть, якщо треба зроблять знімок, а там по результатам лікар надасть рекомендації.
Україна понад усе!• 26 января в 04:50
Обычные сопли при простуде, мама, вы чего?
автор Злива інформації • 26 января в 05:00
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мне не похоже так.
Шлях до зірок• 26 января в 05:16
Вы не описали симптомы гайморита. ( Сопли и гайморит- разные вещи).
Бронхит не исключает насморк. Они могут быть одновременно.
автор Злива інформації • 26 января в 05:19
Ответ дляШлях до зірок
Настораживает температура высокая все эти дни …
Мнение врачей месяц назад расходилось , делали снимок , все отделение смотрело , и ничего не видели . Каждый день хотели что то вырезать , как не аденоиды то гланды . Ну и проколы делать .
рукиЖимолости• 26 января в 05:36
И при гайморите сопли зелёные (бактериальные)
автор Злива інформації • 26 января в 05:46
Ответ длярукиЖимолости
Да тогда была бактериальная кровь .
Сегодня попрошу анализ ну и к ЛОР.
Антибиотик то уже принимает.Вот будет ли он действенным если это гайморит 😰
Viktoriia2024• 26 января в 06:57
Ответ дляЗлива інформації
Да тогда была бактериальная кровь .
Сегодня попрошу анализ ну и к ЛОР.
Коли у сина був гайморит , то у нього був закладений ніс без соплів , зовсім
Ну і звичайно погано чув
Все що сходиться це температура довгий час -більше 38
Але діагноз поставили тільки по результатах рентгену
Viktoriia2024• 26 января в 07:01
Ответ дляЗлива інформації
Да тогда была бактериальная кровь .
Сегодня попрошу анализ ну и к ЛОР.
До того , як через місяць його поклали в лікарню -йому теж приписали антибіотик (я вже не памʼятаю назви ) … через місяць у лікарню поклали -був вже запущений стан ((
Каркуша Клара• 26 января в 07:22
Ответ дляЗлива інформації
Мне не похоже так.
Зробіть тест на грип. В сина так грип починався, кашель, горло, соплі, температура. Після нього я захворіла, тест зробила а це грип. Цілий місяць лікувалися
Дикая Роза• 26 января в 07:25
А обструктивний бронхіт до чого тут?
автор Злива інформації • 26 января в 08:52
Ответ дляViktoriia2024
Робили проколи ?
Тоді ( місяць назад )темпа була під 40 , не збивалась , тільки уколами або система .
автор Злива інформації • 26 января в 08:53
Ответ дляДикая Роза
А обструктивний бронхіт до чого тут?
Не знаю
Теж дивно, обструктивний бронхіт сильний кашель ?
Viktoriia2024• 26 января в 15:38
Ответ дляЗлива інформації
Робили проколи ?
Робили проколи через 2 тижні після капельниць , уколів … але пробивали вуха , а не ніс 😢