Нічний дожор• 26 января в 02:50

Боюсь что у меня красная волчанка…

На лице началась сыпь как эффект бабочки . И сыпь это тогда , когда болит голова . Именно боль напряжения ( диагноз) страшно. Муж говорит не оно не накручивай . Но у меня иногда суставы крутят .
Ща как дам• 26 января в 02:52
покажите фото для начала
автор Нічний дожор • 26 января в 02:52
После душа видно
автор Нічний дожор • 26 января в 02:56
Фото но пятна ярче
Алина-1240• 26 января в 02:57
Сдайте анализ.но это не бабочка
Ща как дам• 26 января в 02:58
Ответ дляНічний дожор
Фото но пятна ярче
ну вы серьезно? Там же нет линии, обычный румянец. Или после горячего душа, или с холода пришли. У той бабочки четкие окантовки до скулы.
Сходите к ревматологу чтобы снять этот страх
автор Нічний дожор • 26 января в 02:59
Ревмопробы ок.
Верочка 100%• 26 января в 03:01
Розацеа, может
любименькая• 26 января в 05:01
О, вовчанка.
Цікаве щось.

А то тиск та інсульт.
Менее Более• 26 января в 05:13
Ответ длялюбименькая
О, вовчанка.
Цікаве щось.

А то тиск та інсульт.
Вы думаете это одна и та же?
Менее Более• 26 января в 05:14
Автор насколько я знаю то все органы нпересиают нормально работать при такой болезни
Кучерявочка• 26 января в 05:18
Ответ дляМенее Более
Вы думаете это одна и та же?
Одна и та же серия людей с псих расстройствами
любименькая• 26 января в 05:19
Ответ дляМенее Более
Вы думаете это одна и та же?
Та бозна.
Але якщо у людини інсульт після кашлю і миття підлоги, то десь в комплексі може і вовчанка бути?

Якщо що, то я перших темах про інсульт теж переживала і давала поради.
Потім стало зрозуміло. Чиста іпохондрія.
Кучерявочка• 26 января в 05:19
Ответ длялюбименькая
Та бозна.

А переживали чего?
любименькая• 26 января в 05:20
Ответ дляКучерявочка
А переживали чего?
Емпатія, бессердечна сука .
Стебель березы• 26 января в 08:33
Это розацеа.Вам горячего нельзя ни пить ни душ. Острое, алкоголь под запретом
Seehund• 26 января в 08:42
Ответ дляКучерявочка
Видимо открыли для себя прекрасный и удивительный мир медицинского справочника.
75В• 26 января в 08:50
Ответ дляНічний дожор
Фото но пятна ярче
У вас розацеа
Мрію про космос• 26 января в 08:54
Не видумуйте. У близької подруги ця страшна хвороба вже більше 10 років. Лише для діагнозу правильно пішло купа часу(

У вас не воно на обличчі
Привіт з ботойбіччя• 27 января в 20:26
Здайте аналізи. Ще якісь симптоми є? Я здала аналізи, чекаю результатів. Теж почало схоже з´являтись, але ще є симптоми.
годовасик• 01 февраля в 20:51
У мене у донькі підлітка вже місяця 3-4, спочатку з´являлась тимчасово, а потім проходила, зараз вже постійно і яскравіше, ніж у вас на фото. Теж щоки, скули, ніс. Здали аналізи, в тч аутоіммуний скринінг. Лікарі ставлять розацеа
годовасик• 01 февраля в 20:57
Але я хочу сказати, що хоч тут і пишуть не воно, але я поки чекала результати купу інфи перерила, при вовчаку метелик може бути будь-яким, від леть помітного до яскраво-вираженого, від маленького до повністю покриваючого обличчя. Якщо у вас є супутні скарги, як то біль у суглобах, то варто все таки сходити до ревматолога для свого спокою. Хоча вже ж таки розацеа більш ймовірна.
Птица Говоруша• 08 февраля в 15:41
У мене 5 років СКВ, а меиелика на обличчі немає. Здавайте скрінінги і не морочте голову. Будете знати точно.
Привіт з ботойбіччя• 23 февраля в 21:06
Ответ дляПтица Говоруша
Розкажіть будь ласка які у вас були симптоми, коли поставили діагноз ? Я вже майже рік з симптомами, а аналізи чисті, діагнозу нема...
Птица Говоруша• 23 февраля в 23:31
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Суглоби вранціболіли, з цим і пішла до ревматолога. Ну і сипалося волосся сильно.
А далі аналізи показали.
А потім, вже на фоні лікування фотосенсибілізація, кропивниця, люпус-нефрит, вовчакова нейропатія...
Який в вас загальний аналіз крові? Ана2? Загальні антитіла до аутоімунки?
Привіт з ботойбіччя• 26 февраля в 22:42
Ответ дляПтица Говоруша
А далі аналізи показали.
Аналізи всі в нормі. З підозрілого тільки фактор комплементу 3 на 0,1 нижче референсу. Суглоби болять після пологів вже 9 місяців, зараз після вулиці червоніє і болить обличчя. Темп 37 +- багато років. Буду мабуть перездавати аналізи ще раз через місяць, кажуть,що можуть спочатку бути негативні. Але який то вже початок як 9 місяців пройшло. Аналізи здавала вже кілька разів, нічого не показують
Птица Говоруша• 26 февраля в 22:48
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
95% у Вас не вовчак. За багато років темпи він би Вас просто з´їв без лікування. Зазвичай спочатку аналізи, потім симптоми, але звичайно перездайте, якщо буде спокійніше
У чоловіка температура 37-37.5+слабкість майде рік була від грибкової інфекції, методом виключення додумався до цього кардіолог. Ревматолог, невролог, сфмейний та травматолог ігнорували темпу як сиптом, або додавали до інших хвороб. Після лікування антигрибковими таблетками темпа пройшла.
Привіт з ботойбіччя• 26 февраля в 22:52
Ответ дляПтица Говоруша
Але ж багато симптомів. Ревматолог підозрює дебют. Загострення після пологів. Суглоби(руки переважно, набрякають і слабкі вранці), на холоді дубіють просто. Це червоне обличчя (більшість зона метелика), прям пече як після опіку на сонці. З лікування пропонують гормони, але не наполягають, бо аналізи не показують і треба завершувати гв
Птица Говоруша• 26 февраля в 22:53
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А зак який у Вас?
Птица Говоруша• 26 февраля в 22:54
Аутоімунка не одразу вовчак. Може бути артит. І суглоби і темпа. А шкіра чутлива окремо.
Привіт з ботойбіччя• 26 февраля в 22:54
Ответ дляПтица Говоруша
5 років температура, після ГРЗ з´явилась і не пройшла. За цей час була слабкість, зір впав. Більше ніяких симптомів. Під час вагітності її не було, а потім з´явилась вже з симптомами