Найщасливіша• 26 января в 12:23

Дівчата, є такі, що на АД не набрали вагу?

В мене тривожниц, депресивний розлад. АД призначали ще до війни. Я все тягнула... А тут був стрес і все, ’кукуха улєтєла’, по іншому не скажеш. Перехід дороги на червоне світло, ПА, не відчуваю себе у просторі, плачу постійно, руки трясуться, серцебиття прискорене, не хочу нічого робити, апатія повна, веду себе, як неадекват. До стресу, я була активна, постійно щось робила, готування, прибирання, рух, прогулянки. Отже, прийшлося приймати АД, бо я зрозуміла, що без них ніяк. Я мама, несу відповідальність за дитину, мені її піднімати, а я сама перетворилася на дитину чи стару людину з деменцією. Призначили Єсцитам Асіно. Приймаю два тижні. Дуже турбує набір ваги. Напишіть, хто приймав про свій досвід. Дякую.
Домашка• 26 января в 12:29
Подруга приймає вже тривалий час. Вона навпаки схудла, а до прийому в стані депресії навпаки багато набрала, напевно кілограмів 10. Як стабілізувався стан так і схудла. Приймає напевно рік, десь минулої весни або навіть в лютому почала, ще зовсім холодно було. А в кінці травня вже доволі гарно схудла
Жирафовое варьенье• 26 января в 12:31
Я сейчас сертралин принимаю, то от него вес не растет. А вот когда-то на амитриптилине набрала, кг 5-6.
автор Найщасливіша • 26 января в 12:31
Ответ дляДомашка
Дякую! Лікар також сказала, що деякі люди худнуть, коли стабілізується емоційний стан. Але так багато дівчат пишуть про набір ваги. Їдять менше, рухаються більше, а вага виросла.
автор Найщасливіша • 26 января в 12:31
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую!
Гарантую неперелевки• 26 января в 12:38
Естественно. Пила раз 5. Ни одного кг. Только худела. Эсциталопрам всегда пила.
Дуболом• 26 января в 12:39
Ответ дляНайщасливіша
За рахунок чого росте вага? Ті дівчата прибрехують, очевидно. АДи -це не гормональні препарати, там не може сама по собі рости вага, якщо тільки не їсти більше і калорійніше.
Гарантую неперелевки• 26 января в 12:39
Ответ дляЖирафовое варьенье
Пила его, не набирала никогда.
Это всё индивидуально. Никто понятия не имеет как поведет себя организм.
автор Найщасливіша • 26 января в 12:40
Ответ дляГарантую неперелевки
Дякую!
автор Найщасливіша • 26 января в 12:43
Ответ дляДуболом
Щось пишуть про кортизол, серттонін і все таке... Ну тіпа, це організм сам так реагує, та й лікарі не дуже заперечують. Щодо гормональних препаратів, в мене мірена вде друга, все норм.
автор Найщасливіша • 26 января в 12:43
Ответ дляГарантую неперелевки
Пила его, не набирала никогда.
Дякую!
Дуб береза• 26 января в 12:45
Має значення кількість з´їденою за добу їжі. В мене коли пройшла тривожність на фоні прийому АД, то я почала значно більше їсти і відповідно набирати вагу. Потім схаменулася і половину набраної ваги скинула, але 3 зайвих кг так і залишилися.
автор Найщасливіша • 26 января в 12:46
Ответ дляДуб береза
Дякую!
Омлетик• 26 января в 12:50
Ответ дляГарантую неперелевки
Этот препарат по рецепту?
Біле пальто• 26 января в 13:10
Ответ дляОмлетик
Этот препарат по рецепту?
Все АД по рецепту.
Гарантую неперелевки• 26 января в 16:55
Ответ дляОмлетик
Этот препарат по рецепту?
Конечно
Ленне-Рейма• 26 января в 17:42
Я п´ю вже 7 місяців, мені взагалі не дуже хочеться тепер їсти. Не набрала ваги.
Ленне-Рейма• 26 января в 17:43
Ответ дляОмлетик
Этот препарат по рецепту?
Всі АД не лише по рецепту, а й по спеціальній схемі дозування підбирається від найменшого і до потрібного Тому такі речі без лікаря не приймають
автор Найщасливіша • 26 января в 20:24
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую!