Всім привіт. Власне, можливо, питання буде трохи дивне від дорослої людини, але задам :)
Ніколи в житті не пив каву. Взагалі. Два роки тому почав, але з розчинної. Потім була рік перерва і зараз купив кавомашину (як на фото) DELONGHI Magnifica Start ECAM220.60.B і не розумію, як під неї вибирати каву. Наприклад знаю, що на пачці кави (маю на увазі тільки в зернах) якщо намальована кавомашина, то така кава підходить для цієї кавомашини. А якщо кава в зернах, але на ній не намальована кавомашина, то чи можна і, чи доцільно таку каву робити в цій кавомашині ?
Дякую за відповіді. Також відповім на деякі питання і послухаю по цій кавомашині.
Ответ дляДюагональ
Любое зерно подходит
а для чого тоді малюють кавомашину на пачках з зерновою кавою?
ПриснитсяЖЕ• 26 января в 16:31
Почитайте інструкції до кавомашини. Не можна використовувати ароматизовані зерна.
А всі решта на ваш смак і гаманець
Дюагональ• 26 января в 16:34
Ответ дляVovchik_1978
Честно сказать ни разу не рассматривала пачку за 10 лет пользоыювания уже третьей машиной.
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А всі решта на ваш смак і гаманець
а як дізнатись чи ароматизоване зерно чи ні ?
ПриснитсяЖЕ• 26 января в 16:37
Ответ дляVovchik_1978
Читати дуже допомагає) на упаковці буде вказано з ароматом шоколаду, віскі і тд.
Играю у края• 26 января в 16:38
Смачнішою буде кава не з супермаркету, а від обсмажувачів, тільки но обсмажена, не більше 2 місяців тому.
Якщо є можливість, замовляйте каву від обсмажувачів, наприклад Doppio, 25coffeeroasters та ін.
На їх сайтах можна вибрати каву, обсмажено саме для кавомашини, саме для приготування молочних напоїв. Вона відрізняється від кави, обсмаженої для фільтра, наприклад.
Також можна почитати відгуків покупців - кому які ноти смаку і запаху чути і вибрати собі на свій смак.
Кава в пакетах з супермаркету на порядок гірше, як на мене.
Помеха справа• 26 января в 16:39
Просто зверніться в ростерню і скажіть що вам для домашньої кавомашини.
На пачках різні значки бо зерно може бути під фільтр (чорна альтернативна кава), для молочних напоїв, тощо.
Під чорну каву йде зазвичай темна обсмажка, для еспресо - середня.
Ответ дляПриснитсяЖЕ
так щось мені здається, то навіть на тих пачках де є кавомашина пише про аромати шоколаду і тд.. але ок, поичтаю, дякую :)
Играю у края• 26 января в 16:53
Ответ дляVovchik_1978
Кожен сорт кави має свої ноти, типу - шоколад, сухофрукти, хоріхи. Це норм.
Не можна каву, в яку штучно додано якісь ароматизатори. Здається на ній так і пишуть ’ароматизована’.
Ответ дляИграю у края
ясно. Дякую!
Ответ дляVovchik_1978
’Аромат шоколаду’ и ароматизатор ’шоколад’ это разные вещи. Иногда ’аромат шоколада’- это описание букета данного купажа без аромодобавки
Ответ дляКіна не буде
в машинку можно насыпать и зерна и уже молотый кофе
мелена кава не цікавить. Я уточнював в дописі :) Цікавить саме в зернах
Ответ дляLediBlac
ясно, дякую.. трохи заплутався з ароматом і ароматизатором :)