Пьяная вишня• 26 января 2025
Чому монобанк відмовляє у видачі карти?
Можливо у когось була подібна ситуація? Монобанк відмовляє у видачі картки? С чим це може бути повʼязано? Боржником ніколи не була, кредитів не відкривала, є активні картки в приваті та укрсибі. У підтримці монобанку причину назвати відмовляються, мовляв політика банку? Як можна вирішити проблему?
Ms. Dolly• 26 января 2025
Банк имеет право отказать,а вы имеете право идти в другой банк. У меня был отказ, правда не в Моно,на основании того,что мой муж ’публічна особа’. В Моно мне не отказали, хотя в анкете я тоже честно все написала
Помогалочка• 26 января 2025
Ви про кредитну Моно? Я працювала 15 років в банку. Не дають завжди по причині великої закредитованності, або боргів непогашених або просрочених. Інших причин за мою практику кредитного працівника не було.
І фрази, які ви пишите кажуть майже всі клієнти, але все на екрані видно, то хоч кажи, хоч ні.
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Вы имеете ввиду открыть счет вообще. Или выдать пластик?
Взагалі відкрити рахунок, у застосунку пише «вибачте, ми не можемо випустити картку для вас».
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Якби в мене була хоч якась заборгованість, у мене б не було питань. Я жодного разу не мала кредитів.
Помогалочка• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Рахунок картковий дебетної карти, чи кредитної? Відкрийте в Приваті, в А-Банку . Підіть на відділеня, якщо онлайн не виходить.
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Какой карточки? Дебетной?
Взагалі рахунок не відкривають.
Помогалочка• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Взагалі рахунок не відкривають.
Немає поняття взагалі рахунок: кредитний, дебетовий, розрахунковий, для бізнесу? Для якої цілі вам треба рахунок?
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Та в мене є картки у приваті та ще одному банку, виникла проблема саме з моно, не можу зрозуміти в чому проблема.
Слухи-руки не распускаю• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Что с документами? Если паспорт книжечка, все фото вклеены по возрасту? Вы не гражданин другой страны, рф, беларусь?
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Коли заходиш у застосунок, тобі автоматично вікдкривають картку, я не знаю яка це саме карта. Наприклад я хочу покласти туди власні кошти, щоб нею розраховуватися.
Пацаааааааан• 26 января 2025
Якщо вам аж принципово дізнатися, то для початку можете замовити визначення свого кредитного рейтингу, це можна і через приват зробити.
Помогалочка• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Які? Кредитні?
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
ID карта, я громадянка України, з цим все ок.
Звезда в шоке• 26 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
громадянам раши та белораши моно вiдкриває картки)
Пацаааааааан• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Який застосунок, моно?
От тепер я не розумію взагалі. Ви клієнт монобанку чи взагалі у них не обслуговуєтеся ще?
Помогалочка• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Дебетна.
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Цікаво, спробую.
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Який застосунок, моно?
Взагалі ще не обслуговуюсь.
Звезда в шоке• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Цікаво, спробую.
а що ж там може бути цiкавого,якщо в вас не було кредитiв за вашими словами?)))
Помогалочка• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Цікаво, спробую.
Поручником були в когось по кредитам? ( поручитель).
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Які? Кредитні?
Є універсальна, картки для виплат. Кредитний ліміт ось нещодавно пропонували збільшити, я відмовлялася, бо не було необхідності..
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Теж ні.
Помогалочка• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
А який вже є кредит? Сумма? Якщо велика, то моно може відмовити.
Помогалочка• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Теж ні.
Ну подивіться в застосунку приват свій рейтинг кредитний.
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Наразі ніякого не має, бо відмовилася від кредитних коштів. Звичайна універсальна картка на якій власні кошти є.
Помогалочка• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Дивіться рейтинг. Всяке буває, алеизазвичай це борги. І не обов´язково по кредитам. Навіть по комунальці, або судові впровадження, або паспорт втрачений десь висит в реестрах. Ви давно з новим, а там не змінили.
Авто є, штрафи несплачені?
Помогалочка• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Наразі? А колись були?