Всім привіт, мене звати Яна і в мене є "залежність" від покупки одягу! Я живу з хлопцем і він має одну поличку з речима, а все інше в шафі займає мій одяг.
Ми плануємо переїзд, але є проблема гори МОГО ОДЯГУ, аксесуарів,косметики,техніки і посуду. Що з чим робити я не знаю, бо мій одяг специфічний і короткі топи,спідниці і тд.. віддати таке на благодійність це перебір😄 Я зібрала декілька пакетів базового одягу для гуманітарного фонду, те що з плямами я залишила біля смітнику. АЛЕ стоїть питання куди можна віддати,продати інші мої речі🫣 І що робити з купую посуду, косметичних засобів і всього мого "барахла"? Прошу вашої поради, як справитися з синдромом Плюшкіна, і як ви діяли би в моїй ситуації?
Kristal2013• 26 января в 20:36
На склад до волонтерів віддаю. Продавати не хочу, немає часу, бажання і багато - в продажі для мене.