Звезда в шоке• 26 января 2025
Мені 25 років, і я давно борюся із зайвою вагою.
Це не тільки про цифри на вагах, а ще й про купу думок у голові. Раз у раз ловлю погляди, ніби я якась ледача тітка, яка не може за собою стежити. Ну серйозно, це ж маячня! Я ж не на дивані лежу. Намагаюся. Бігаю, дотримуюся дієт... Але щойно хлопець у приватних повідомленнях пише, "Ти не мій тип", аж серце в п’яти провалюється. Гаразд, у всіх різні смаки, але ж прикро, правда?
Віск, шугаринг... Так, я все це знаю! Але іноді думаю, а навіщо? Щоб хтось сказав молодець? Або, може, краще знайти того, кому буде байдуже на моє волосся і складки на боках?
Так, я розумію, що це можна змінити, але чи варто підлаштовуватися під чиїсь стандарти? Чи, може, краще знайти людину, яка прийме мене такою, яка я є?
Кукарачка• 26 января 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Українською будь-ласка.
Вони просто не знають, що втрачають. Тому це їхні проблеми.
Так можна казати, коли ви звертаєтесь до сфери послуг, адміністрацій і т.п, а на анонімному форумі, де просто вільне спілкування, ви не маєте права вказувати/робити зауважень, якою мовою людині писати.
Тим більш, що самі реагуєте якось вибірково, то відповідаєте адекватно, то з вказівками
Впораюсь зі всим• 26 января 2025
Ответ дляSo_so
Сочувствую, я была не прямо огромная, но почти всегда самая толстая девочка из всех (во дворе, в классе, в компании). Во всех смыслах это тяжело. И всю жизнь следить за тем, что ешь. Меня вчера в одной теме спросили про цену лаваша, а я подумала, что про вес и начала объяснять, потому что я знаю сколько вес и калорийность каждого кусочка(.
А зараз яка у Вас ситуація?
Моя улюблена страшко• 26 января 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Скільки є, всі мої! Вага це моя таємниця, і я не збираюся її розкривати тільки тому що хтось цікавиться
То і ви бережете свою таємницю?) То ваша справа, хочете, то будьте товстою.
Мама Карло• 26 января 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
А все понятно, фиг вы кого то найдете себе. И подруг наверное тоже нет
Мама Карло• 26 января 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Ми тут, між іншим, насолоджуємося красою мови, ніби перебираємо найсоковитіші шматочки борщу. Бо хто, як не ми, зробить цей світ кращим?
Боже боже
Впораюсь зі всим• 26 января 2025
Ответ дляSo_so
Лежу вот голодная, такая ситуация)
165/59
Так супер параметри. Значить все вдалося
Стриптизерка• 26 января 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Українською будь-ласка.
Припиніть вже писати - будь ласка через дефіс. Це безграмотно
Ответ дляВпораюсь зі всим
Как посмотреть. Вчера в теме про ужины смотрю, кто-то такой аппетитный борщ с салом на ночь ест, ну сказочный. А я всю жизнь или жирная или голодная, никак иначе.
Сейчас лежу торгуюсь с собой, завтра рано вставать, может не идти на спорт...или лучше себя заставить. Такое.
Впораюсь зі всим• 26 января 2025
Ответ дляSo_so
Я вас прекрасно розумію, худну з дуже великої ваги. Але в основному я вже не голодна, навчилася збалансовувати
П.с.На спорт йти)