Диви яка я пава!• 27 января в 00:47
Подобається мені, а спілкується більше з подругою
На роботі є хлопець до якого маю симпатію. Ми іноді трохи спілкувались, але на дуже поверхневі теми. З нами теж працює моя подруга, то я помітила - він з нею спілкується більше.
До того ж сам ініціює розмову, може пожартувати, пропонував їй перейти до нього в філіал. Вже кажу подрузі - у тебе вже є чоловік, не забувай. Подруга хоче з ним щось мати?
Рассказница• 27 января в 01:10
Ответ дляДиви яка я пава!
Та може як колега просто спілкується
Только с вами
Форточка• 27 января в 06:24
Ответ дляДиви яка я пава!
Що?
Шо-шо.. Ми з попередньої теми про подругу і її підвищення зрозуміли, що ви їй заздрите, вважаєте що їй все легко дається.
А у вас відмазка ’у мене дитина’, мені важче.
А в темі про те, що подруга багато працює стало ясно як сильно вас жаба душить 😁, що в неї і гроші, і підвищення, і чоловік, і увага колеги.
Може б ви змінили роботу і перестали спілкуватися з подругою раз вам так погано? А то і до неврозів чи депресії дійде?
Форточка• 27 января в 06:25
Ответ дляДиви яка я пава!
В моєму розумінні лише слова все підтверджують. Жінки часто накручують собі
От як ви себе накручуюте?