Всех анонимов аноним• 27 января в 01:24

Хто має хронічні захворювання вже почалося у вас весняне загострення?...

Дівчата,хто має хронічні захворювання,у вас вже почалось весняне загострення?
Бо в мене нервова система і щось підкралось непомітно...Вже тиждень не можу прийти до себе і мучаюсь від симптомів(((
Бутербродница• 27 января в 01:28
Себорея полізна на обличчя.
Гормональна мазь знов.
Алесс• 27 января в 01:30
Почалось. Пора вже колотись
Ms. Искренность• 27 января в 01:31
Кроме депрессии зимней ничего
Мюллерная• 27 января в 01:31
Теж дуже важкий був останній місяць(
Але як на мене, то для весняного загострення ще рано
Я поки що списую це на магнітні бурі сильні і часті і загальні погодні коливання різкі
Ну і особисто в мене тригером було сильне психоемоційне перевантаження на свята
автор Всех анонимов аноним • 27 января в 01:33
Ответ дляМюллерная
Теж дуже важкий був останній місяць(
Я так само думаю що зашвидко і можливо забагато психоемоційного перевиснаження останнім часом і не витримала.Чим спасаєтесь?
Папобус• 27 января в 01:46
У меня от солнца обостряется, сейчас наоборот наслаждаюсь ремиссией
Мюллерная• 27 января в 03:29
Ответ дляВсех анонимов аноним
Майже нічого серйозного не можна по іншим супутнім захворюванням, то поки трикардин глушу
Скоро зіпʼюся, він на спирту
Кидаю курити• 27 января в 05:02
Ответ дляМюллерная
Теж дуже важкий був останній місяць(
Магнитные бури круглый год ежемесячно.
Млинець Мій• 27 января в 15:38
В мене самі тяжкі грудень і січень для нервів. А весною ЖКТ, десь березень-квітень.