Ловлю капці• 27 января в 09:32
чи реально в Британії вийти заміж за місцевого?
46 років, 2 дітей (15 і 5 років), реально при таких умовах вийти заміж в Британії? хочу тут залишитися
Ловлю капці
• 27 января в 11:30
Ответ дляНагайна
так вы не содержите себя даже
звісно ні, я к я б змогла це зробити за 2 роки?
Нагайна• 27 января в 11:31
Ответ дляЛовлю капці
я не розглядаю саме ’британця’ це ж не кіт, але турки для мене тумач
У меня муж аргентинец, который тут лет 15 живет легко ., в парке познакомились.
Ну я сама все оплачивала и детей. Работа хорошая+ пассивный с Украины,
хотим в более хороший климат
Нагайна• 27 января в 11:31
Ответ дляЛовлю капці
я с делала . тоже в марте с Востока выехала с голой попой
Ловлю капці
• 27 января в 11:32
Ответ дляБлиск думки
А вы чего ожидаете?
Он де понимает, что это бартер - он вам визу, вы ему обслуживание.
По любви хотите?
чому наші жінки такі не підтримуючіц, це прям показковий топ. щастя вам
Перша леді колгоспу• 27 января в 11:33
Ответ дляЛовлю капці
хз, активні тут тільки турки)))
А чем вам турок плохо?
Вообще реально, почему нет? Просто смотреть реально на свой контингент, которому вы соответствуете
Тракторні війська• 27 января в 11:34
Тут з літа 22, знаю купу українок, чоловіків собі знайшли буквально пара дівчат. Я навіть не уявляю, де тут можна познайомитись.
Ловлю капці
• 27 января в 11:34
Ответ дляПерша леді колгоспу
А чем вам турок плохо?
особисте упередження
Ловлю капці
• 27 января в 11:34
Ответ дляТракторні війська
знайомитися ніде, так
Нагайна• 27 января в 11:35
Ответ дляMs. Iphone
Я тут с начала войны) моя цель найти работу приличную, а не мужика)
+++ да , точно, тоже на это уклон + слезть с подачек
Гадаю_По_шнуркам• 27 января в 11:35
Ответ дляЛовлю капці
хочу поєднати ці два процеси
Якщо у вас ще досі не з´явилося більш-менш підходящих варіантів, то поєднати ці два процеси для вас на жаль схоже ’just too good to be true’.
Нагайна• 27 января в 11:36
Ответ дляЛовлю капці
А в чем вас поддержать . у вас украинская модель -проблемы решать другими людьми
Ловлю капці
• 27 января в 11:36
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
заклеймили так заклеймили
Козяка-маляка• 27 января в 11:37
Ответ дляЛовлю капці
А як підримати завідомо ризиковану вашу бредову ідею. Немолода жінка з 2 дітьми, яка не в змозі себе та дітей утримувати шукає чого? Пригод з ризиком для своїх неповнолітніх доньок? Тобто апріорі ви шукаєте домінанта, від якого будуть повністю залежати не тільки ви, а й ваші діти...
Ловлю капці
• 27 января в 11:38
Ответ дляНагайна
я не сиджу склавши руки, це не про мене
Гадаю_По_шнуркам• 27 января в 11:38
Ответ дляЛовлю капці
У нас люди озлоблені, особливо анонімно, це так. Але тим не менш тут говорять абсолютно адекватні речі, на які треба звертати увагу. Можливо просто у трохи агресивній формі.
Ловлю капці
• 27 января в 11:38
Ответ дляКозяка-маляка
добре, може у вас є кращій план? давайте, я відкрита до ідей
Ловлю капці
• 27 января в 11:39
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
ок, куди рухати далі?
Козяка-маляка• 27 января в 11:40
Ответ дляЛовлю капці
Кращий план- це незалежність, коли ви можете у випадку форс-мажору утривувати себе та дітей, а не розраховувати на принца на білому коні у вашому віці. Це дивно.
Блиск думки• 27 января в 11:41
Ответ дляЛовлю капці
Ну, если вы действительно замужем, то поддерживать не в чем...
Гадаю_По_шнуркам• 27 января в 11:41
Ответ дляЛовлю капці
ок, куди рухати далі?
Я би порадила сайти знайомств, можливо не тіндер, а ті, що тут раніше порадили і спробувати походити на побачення. Тільки не йти з першими попавшимися, а попереписуватися і відібрати більш-менш адекватних. Ну або ходіть на якісь активності у себе в місті, де є спілкування і можуть бути вам цікаві чоловіки.
Ловлю капці
• 27 января в 11:42
Ответ дляКозяка-маляка
я працюю, на дітей ще платять соціал, житло так, компенсують, ’карьєра’ - хз як тут рухатись, вискочек не люблять, постійно кажу керівнику, що готова рухатися далі, в Україні 1,5 квартири у власності, одну здаю, інша спільна із чоловіком (поки не розвелася, є юрист). то на кого я розраховую?
Ловлю капці
• 27 января в 11:44
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
в церкву хожу, хости на обіди запрошують - хожу, українські двіжухи - те ж
Гадаю_По_шнуркам• 27 января в 11:45
Ответ дляЛовлю капці
Ну ось церква норм, а українські двіжухи хіба що для себе, раз ви шукаєте британця.
Козяка-маляка• 27 января в 11:46
Ответ дляЛовлю капці
Ось й я питаю, на кого ви розраховуєте,якщо не можете самостійно існувати в Британії? Жінки, що швидко виходять заміж за британців зазавичай або фінансово незалежні або молоді, або 2 в 1. Якщо бідна та залежна від чоловіка, то це потенційні жертви для абьюзерів та педофілів
Ловлю капці
• 27 января в 11:48
Ответ дляКозяка-маляка
тобто якщо зараз із допомогою держави я самостійна, то відносини мені не потрібні? будуть заважати? не допоможуть легалізуватися так як я хочу? хочу неможливого?
Козяка-маляка• 27 января в 11:50
Ответ дляЛовлю капці
Хотіти ніхто не забороняє, головне щоб ваші дівчата не постраждали з вашими пошуками пригод. Попелюшка, то мабуть ваша улюблена казка
Ловлю капці
• 27 января в 11:51
Ответ дляКозяка-маляка
я читала лоліту, не переймайтеся
Светка-пипетка• 27 января в 11:53
Ответ дляЛовлю капці
Автор, зачем вы с нами спорите? Идите на сз, пообщайтесь, походите на свидания, попробуйте строить отношения. Мы же не знаем чего вы ожидаете от мужчины кроме документов. Может 50/50 вас устроит- тогда ваши шансы больше. Но вы понимаете, вам нужен не просто мужчина для отношений, а тот кто готов будет за 1.5 года сделать предложение.
Нагайна• 27 января в 12:14
Ответ дляЛовлю капці
На оману , ви заміжня
Нагайна• 27 января в 12:15
Ответ дляЛовлю капці
Вам розлучення потрібно , для британця ви одружена