Фиктивная• 27 января в 16:09

Догляд за шкірою, сироватки

Дано: комбі з ухилом до сухої взимку шкіра, не схильна до висипань, але при цьому пори забивається максимально швидко якщо засіб не підійшов, є сальні нитки на носі, пори не розширені, пігментацію крім веснянок майже нема
Дівчата, в кого схожа картина, які сироватки вам найбільше підійшли? В мене зараз від терамід віт с, азелаїнка, пептиди. Не подобається нічого. Від віт с обличчя червоне, від азелаїнки ніякого ефекту, від пептидів зволоження тільки якщо нанесу, не накопичується ефект
Що можете порадити? Я хочу вирівняти тон трошки та зволоження, бюджет будь який
Шпондєр• 27 января в 16:12
Добавьте:.
1. Энзимнуь пудру
2. Салициловую кислоту
3. Ниацинамид (до 5%)
Самоучка• 27 января в 16:12
Пользуюсь витамином С Медик8, у меня нет раздражения. Закрываю is clinical репаративной эмульсией
Шпондєр• 27 января в 16:18
Кстати, из терамид ащелаиновуб кислоту можете оставить. Тоже неплохой актив (но как и ниацинамид им долго пользоваться)
А витамин С вам такой по типу кожи не подходит, лучше выбросить водорастворимую форму, но не кислую форму, а более мягкую
Злюсь до кипіння• 27 января в 16:18
Вам салицилка нужна обязательно. У Паолы очень хорошая есть.
Мочалкин блюз• 27 января в 16:22
Попробуйте medik8. Очень качественная косметика и видимые результаты.
автор Фиктивная • 27 января в 16:43
Ответ дляШпондєр
Добавьте:.
1. Энзимнуь пудру
2. Салициловую кислоту
3. Ниацинамид (до 5%)
Дякую! Ензимка є корейська, але не подобається тому я вже замовила від дермалоджика, а саліцилова була від поли чойс, на жаль теж нічого не зробила, було декілька комедонів і вона їх не прибрала за два місяці
автор Фиктивная • 27 января в 16:44
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Дякую, в мене така була в 2022 році, на жаль я її не зрозуміла, алергії не було, але вона декілька невеликим комедонів не змогла прибрати за два місяці. Причому догляд змінився і шкіра більше не забивалась, навіть не знаю чого так
автор Фиктивная • 27 января в 16:45
Ответ дляМочалкин блюз
Маю від них ретиналь під очі та гель з кислотами, все подобається, а на що ще варто звернути увагу? Я якось брала сироватки для зволоження фіолетова здається та синя, не відчула зволоження, навіть на тонер наносила зволожуючий і все рівно стягнута була шкіра
Мочалкин блюз• 27 января в 17:08
Ответ дляФиктивная
Для удобства положила в корзину и заскринила свои любимые средства. Это то, что мне однозначно подходит
автор Фиктивная • 27 января в 17:18
Ответ дляМочалкин блюз
Дякую, біжу дивитись ❤️
Бабуся Бетман• 07 февраля в 21:31
Ответ дляФиктивная
Можете написати про ретиналь під очі детальніше - які бачите покращення, як наносите і чи закриваєте потім зверху і яким кремом?
Я тільки хочу почати, але для мене сума суттєва, тому хочу розібратися
автор Фиктивная • 08 февраля в 00:09
Ответ дляБабуся Бетман
Шкіра стала більш щільною, бо взагалі в мене зона під очима найслабша ділянка, там дуже тонка, чутлива, суха шкіра, до ретиналю мені потрібно було декілька разів на день поновлювати креми (різні пробувала, і дешевші, і дорожчі) аби зволожиьи шкіру.
Місяці через два-три я побачила перші зміни, щільність, зникла потреба постійно зволожувати, немає дискомфорту від сухості, зморшки були не сильні, але реально трохи розгладились, не можу сказати що сталось прямо чудо і вони зникли, але стало краще - це факт, щодо роботи з темними колами не бачу ефекту, як була пандою з дитинства так і залишаюсь 🥲
Загалом раджу пробувати, але не чекайте швидкого результату, ретиналь дає результат якшо не помиляюсь від 3-6 місяців постійного використання, і потім можна підвищувати відсоток діючої речовини ❤️
Вводила спочатку по інструкції від виробника, коли шкіра звикла, користуюсь кожен вечір перед сном, я нічим не закриваю, немає потреби)
Але обовʼязково потрібно коли виходите на вулицю використовувати спф крем, коли уф індекс від 3х
Бабуся Бетман• 08 февраля в 00:16
Ответ дляФиктивная
Дуже дякую за розгорнути відповідь
Будь ласка можете скинути посилання чи фото з якого ретиналю під очі починали ( зараз у Вас вже більший відсоток?)
автор Фиктивная • 08 февраля в 00:22
Ответ дляБабуся Бетман
Дуже дякую за розгорнути відповідь
Поки що найменший, я його з вересня ніяк досі не можу добити, вже менше половини тюбика))
Звісно дуже хочу спробувати більшу концентрацію, але треба добивати що є 😅