Лупаю цю скелю• Изменено 27 января 2025

Виплати Пакунок малюка

Дівчата, хто народжував в кінці 2024 і не брав Пакунок в пологовому, вам прийшла компенсація? Я народила в кінці листопада, 7 грудня подала документи, а компенсація так і не прийшла. Зараз читаю, що в 2025 ці виплати поки призупинили, от тепер цікаво я взагалі їх отримаю чи ні
Lux Aeterna• 28 января 2025
родила 6 декабря, пакунок малюка пришел через 10 дней. Подавала заявку через е-малятко в роддоме 7 декабря
сама себе прекрасная• 05 февраля 2025
Зайшла подивитись як у інших справи, бо мені ще не прийшли гроші. Народила в листопаді, у середині грудня подала заявку через соц страх. Дніпро 🤪
автор Лупаю цю скелю • 06 февраля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Я звонила в наш ЗАГС, сказали чекати в лютому. Миколаїв
ПесиКот• 15 февраля 2025
Я сегодня получила
Подавала 21.01