Сама купляю квіти• 27 января 2025

Умывальник чаша с деревянной стрлешницей

Умывальник чаша с деревянной столешницей. Типа как на фото. Ужасно не практично. Бывает я в них м что-то стираю да и вообще при умывании и ТП вода брызгает на деревянную столешницу. А она же от этого портится
Ещё на этапе выбора умывальника я мужу говорила что это непрактично. И т.п. Теперь постоянно скандалы.... Муж вопит что столешница забрызгана. Да задолбали ее уже вытирать после каждого использования. Или я и ребенок просто неаккуратно пользуемся?
Техпаспорт на медузу• 27 января 2025
Друзі теж замінили,в них ще й чорна була
Кукусик• 27 января 2025
Загально відомо
Незручна
Примарочка• 27 января 2025
У нас такого плану, це пздц, фарба злазить, фарбували вже не раз, тріснула біля раковини, тупо треш
На паровозе• 27 января 2025
Заменить на нормальную раковину.
Тріль підпільний• 27 января 2025
Просто витирайте після кожного використання. До цього можна звикнути.
Не будь КакСвета• 27 января 2025
Терпеть не могу эти тазики. Дома никогда в жизни такое не поставила бы.
Дурная мода.
автор Сама купляю квіти • 27 января 2025
Ответ дляТріль підпільний
Навіщо воно потрібно. Якщо можна поставити нормальну модель. А на оце і нічого не витирати!
Тріль підпільний• 27 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Так воно у вас вже стоїть хочете переробляти, то переробляйте. Але простіше просто витирати.
Стрекоза любви• 27 января 2025
А нічим не можна покрити це дерево? Може який лак потужний є?
Новорічна пальма• 27 января 2025
У меня умывальник чаша с деревянной столешницей.
Мне отлично, но я никогда ничего в раковине не стирала.
Щебетуха• 27 января 2025
Не переживай автор, а нас пів будинку їх вже повикидали, лише в квартирах на зйом залишились. Мода завжди була і буде. Згадаємо сині кухні, скляні підставки під телевізор і т.д.
Natalia505• 27 января 2025
Заклеїти, пофарбувати, замінити. Варіантів маса. Якби мій чоловік дозволив собі верещати на мене за стільницю, це був би останній день його життя. Вам не про стільницю варто турбуватись
Жирафовое варьенье• 27 января 2025
Есть специальный лак для яхт, они как известно деревянные). Можете покрыть ним свою столешницу.
Мій не такий• 28 января 2025
Аналогічний умивальник, жодного дискомфорту, але ми в ньому не перемо і дітей малих немає... Нічого у нас не бризкає...стільниця звичайний сосновий щит, покрито яхтним лаком тіккурілла
КохайтесьЧорнобровi• 14 февраля 2025
У нас стільниця з грубих дошок, покривали самі воском для дерева в 3 шари: текстуру дерева класно видно, і це не фарба, тому не облазить та колір не вимивається, хоч і приходиться час від часу всяку діч віддраювати. А ще мене пре, бо можна в таку стільницю втирати ароматичні олії. У нас таким методом ще й підвіконня зроблені. Також крута штука палубна олія, батькам таким покривали.