Гжегож Бженчишчикевич• 25 января в 17:49

«А в чому проблема самій це зробити?»

Прибираюсь сьогодні. Шкребу віником підлогу. До того перемила гору посуду, плиту, та всяке інше. Чоловік стоїть наді мною, каже: он там коробка (в нього під столом з технікою), треба її вийняти і витрусити (від пилу), я спираюсь на коліно, яке скрипить і болить (бурсит), і кажу: зроби, будь ласка. А він мені: «А в чому проблема зробити це самій?» Після цього закачує скандал, на предмет того, що я влаштовую йому демонстраційні акції. Натомість я зауважую, що ввічливо попросила його про допомогу, оскільки не сама, вибачте, засираю хату. Занавес. Ваші дії? Я особисто від такої подачі просто офігіла.
Шотуткоїться?• 25 января в 17:51
Чия хата, скільки дітей, який дохід?
Якщо край терпіння, розлучайтесь
МинерАлочка• 25 января в 17:51
Только от слова веник меня в жар бросило. У вас в доме нет техники для уборки?
Капитанша• 25 января в 17:52
Це типу перший раз в житті він таке утнув? 20 років все робив, а сьогодні - бунт? Чи від чого ви офігіли?
Шотуткоїться?• 25 января в 17:52
А чому віником ? Пилососом зручніше.
Голодаю• 25 января в 17:52
Ответ дляШотуткоїться?
А чому віником ? Пилососом зручніше.
шкребти?))
Туся муся• 25 января в 17:53
Ответ дляМинерАлочка
А чего только веник? А гора посуды
Сама собі лікар• 25 января в 17:53
Так а чого ви все сама
автор Гжегож Бженчишчикевич • 25 января в 17:53
Ответ дляШотуткоїться?
Чия хата, скільки дітей, який дохід?
Якщо край терпіння, розлучайтесь
Хата орендована, дітей нуль, заробіток нестабільний, то він більше, то я. Квартиру і машину купили 50/50. Грошей достатньо, але треба відкладати на ремонт, тому режим економії. Моєму терпінню вже 16 років.
Почемучка• 25 января в 17:53
Объясните мне, что значит шкрябти веником? Он разве не мягкий, им же подметают. Вроде...
Госпожа_тамагочи• 25 января в 17:53
Господи, скрести веником, на коленях... Пылесос и швабра-лентяйка не таких больших денег стоят. Кому оте жертвы надо. И плиту вытирайте после каждого приготовления, а не зас#райте до того, чтобы её драить.
Шотуткоїться?• 25 января в 17:54
Ответ дляТуся муся
А чего только веник? А гора посуды
Ну если у них ремонт старый, то посудомойка не предвидится. А уж пылесос то всем доступен
Капитанша• 25 января в 17:54
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так а нашо шось терпіти 16 років? Мазохістка?
Шотуткоїться?• 25 января в 17:54
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не зрозуміла .
Хата орендована, квартиру купили.
автор Гжегож Бженчишчикевич • 25 января в 17:55
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Нажаль, пилосос, який є в наявності, не здатний висмоктати все, що накопичується в роздовбаному паркеті часів Микити Сергійовича.
Поліпривіт всім• 25 января в 17:55
А чому ви сама прибираєте?
Голодаю• 25 января в 17:55
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
то за 16 років ви вже маєте бути тренована. чого це вас тільки зараз вкурвило?
МинерАлочка• 25 января в 17:56
Ответ дляТуся муся
А чего только веник? А гора посуды
Ну посуда то такое. Автора всё устраивает
автор Гжегож Бженчишчикевич • 25 января в 17:56
Ответ дляКапитанша
Мазохістка в терапії з дуже стрьомним дитинством. Нажаль, тільки зараз деякі речі стали очевидними.
Шеллар• 25 января в 17:56
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Зрозуміла, душа у Вас вимагає подвигу - пораджу замість тряпки візьміть зубну щітку, буде виглядати ще жертовніше.
Шотуткоїться?• 25 января в 17:56
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я б задумалась про розлучення. Продати і поділити. Чоловік з роками буде все нудніший. Нащо той ремонт, купити окреме житло і мати спокій.
Дітей нема. Ні допомоги, ні поваги. Що вас з ним тримає, крім звички і страху самостійного життя?
Голодаю• 25 января в 17:56
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
може й не треба смоктати у Микити Сергійовича? він вже не оцінить
автор Гжегож Бженчишчикевич • 25 января в 17:57
Ответ дляСама собі лікар
Так а чого ви все сама
От в тому і питання… Мив посуд за два роки напевно рази два.
МинерАлочка• 25 января в 17:57
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А что там накопычуэться?
Голодаю• 25 января в 17:57
Ответ дляМинерАлочка
А что там накопычуэться?
скарби
Капитанша• 25 января в 17:58
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви ж написали 16 років терпите. Це зовсім не ’зараз’
автор Гжегож Бженчишчикевич • 25 января в 17:58
Ответ дляШотуткоїться?
Не зрозуміла .
Хата орендована, квартиру купили.
Ту, що купили, тільки добудували. Вона без ремонту, голий бетон.
Просто красавица• 25 января в 17:58
Ответ дляГолодаю
шкребти?))
Якщо раз в рік прибирати то пилосос швидко забється
Капитанша• 25 января в 17:58
Ответ дляШотуткоїться?
Квартиру вони вже купили
Сама собі лікар• 25 января в 17:59
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так це типу до нас питання?😀 а ми ж не знаєм)
Шалена невинність• 25 января в 17:59
Ответ дляШотуткоїться?
Чия хата, скільки дітей, який дохід?
Якщо край терпіння, розлучайтесь
Подайте третьего