Манка Я• 27 января в 19:37
Не встигла стерилізувати кішку
І знов почалося.
Я не витримаю ще тиждень-2.
Буквально 1-1,5 тижні тому закінчилась перша тічка, і знов.
Хтось давав такі таблетки? Допоможуть припинити?
Я не витримаю ще тиждень-2.
ОдинРазНадетое• 27 января в 19:39
Ответ дляМанка Я
Ось
Не вздумайте. Это приговор. Этот раз уже перетерпите и несите на стерилизацию сразу
Може ще третю?• 27 января в 19:40
Соседка по даче пичкала кошку такими, экономила на стерилизации. В итоге у кошки опухоли вылезли, еле спасли беднягу
Амбасадор щастя• 27 января в 19:40
У Людки нет грошей на это. А тема для выманииь от тех, кто ее не знает
Чтооооооооооо?• 27 января в 19:41
У нас собака, тоже не успели, так вот во время течки нельзя, но можно сразу после и это 5 дней примерно
Летчица• 27 января в 19:41
Краще спитайте ветеринара.
Бо у знайомої кицьки від якихось таких пігулок була страшенна алергія.
Не ризикуйте.
Вподобайден• 27 января в 19:42
Таке буває нажаль. У нас так було, також після першої тічки пройшов лише тиждень і почалася друга. Друга буде значно коротшою. Дочекатись і одразу везуть до лікарні, як тільки 10 днів пройде від закінчення. Ніяких пігулок не давати(мені так вет.лікар казав)
Млинець Мій• 27 января в 19:43
Ответ дляШобВам_КакНам
Сейчас стерилизуйте. И да, можно во время течки.
Не радять, збільшується матка, яєчники, стають товсті судини, лікар каже, що краще коли пройде.
Заела_пластинка• 27 января в 19:43
Ніяких пігулок та крапель. Перетерпіти і стерилізація! Ми так наробили біди,робили операцію,яка вийшла набагато дорожче чим стерилізація
Млинець Мій• 27 января в 19:44
Ответ дляВподобайден
Нам теж радили після тічки через тиждень везти, не раніше. Коновали тільки в тічку стерелізують.
Неваляшкина• 27 января в 19:45
В мене таке було. Перші 2-÷3 тічки по 3-4 дні. А чому ви одразу не пішли. ? В нас закінчилося в четвер і в суботу я вже була у ветеринара. 5 міс кішці. До цього спасалася Кот Баюн. Ловила-виливала у рот вемь шприц. І вона спала. Не давайте таблетки. Бо будете мати проблеми з раком. Одного разу достатньо щоб зіпсувати кішці всю горм.систему. прошляпили-потерпите ще тиждень. Я мочила її. Давала Кот Баюн. Норм. Кот Баюн це суміш 18 трав.
Угадайс• 27 января в 19:55
Ответ дляЧтооооооооооо?
Кошек можно вроде, если у хорошего врача. Но лучше уточнять у ветеринара.
Дюйм оф о4ка• 27 января в 19:56
Мы звонили в ветеринарку и объясняли, что течки идут через 10-14 дней. Нам сказала выждать неделю после окончания и нести на операцию. Всё прошло идеально.
Помеха справа• 27 января в 20:04
Ответ дляМайская киска
Лучше капли, мы коту даём, его нельзя стерилизовать
Почему?
Вподобайден• 27 января в 20:19
Ответ дляМлинець Мій
От нам також сказали, що заборонено в період тічки і меньше ніж за тиждень після. Нам взагалі сказали 10 днів вичекати в ідеалі і тільки тоді везти. І ще лікар сказав ніяких пігулок, уколів, має сама пройти,щоб ніяких ускладнень не було в майбутньому
Ответ дляВподобайден
У меня кошка вошла в течку и не могла отойти в течении почти 2 мес , мои нервы сдали и я созвонилась с нашим врачом , вот она и посоветовала укол и затем через неделю операцию ( что бы уменьшить опасность кровотечения ) , но так получилось , что на день укола , был 7 день тишины , и вместо укола , ее кастрировали , оказались кисты.
Вподобайден• 27 января в 20:36
Ответ дляЛЮБА
Я вас дуже розумію, у нашої перша також майже 2 місяці була, ми рік(2019 тоді) як в іншу країну переїхали, я ще на місцеві права сдавала, мову досить погано знала, ще вчила, то взагалі треш був, ночами за отого єууу, мєуууу не спала, вона півричнім кошенком прибилась, ми тільки від паразитів обробили, вивікували вушного кліща, зробили паспорт і тічка почалася, меньше через тиждень друга, я думала з розуму зійду. Але нам лікарь тоді заборонив щось давати чи колоти, можливо різні правила і закони, то чекали як друга пройде, тільки тоді повезли. Але то був просто треш. Я пам´ятаю ледь на уроці за кермом не заснула, бо вєу вєу, мєу меу цілими днями. Добре, що сусіди виявилися дуже розуміючими, бо вона так завивала, що на 2 поверхи до низу було її чути.
Дуже рада, що у вас все добре закінчилось і своєчасно вирішили проблему.
А Автору порада з вет.лікарем проконсулюватися, є різні препарати і усюди різні закони.
Але по моєму досвіду, друга дуже коротка була, якщо перша майже 2 місяці, друга 11 днів і вже слабкіша, не так потойбічно завивала як перший раз, ми 10 днів вичекали і до лікарні поїхали.
Ответ дляВподобайден
Дамочке уже 8 лет .она у нас скороспелка с 5 мес начала песни петь . Нам она досталась больная , и решали проблемы по жкт .так как не занимаюсь выставками и племенным разведение , все мои животные кастрированные .
Манка Я
• 27 января в 20:47
Ответ дляКоварная Зая
Так а чого зараз не стерилізуєте. Що лікар каже
В сенсі що каже? В період гульок не можна робити.
Я тільки записалась на стерилізацію і ось знову.
Вподобайден• 27 января в 20:47
Ответ дляЛЮБА
Нашій буде 7)) ось на карантині 10 день(від сказу щорічна вакцина, так вона на самовигулі, де я живу, то норм), ще 4 дня витримати, то також концерти робить, хоче гуляти))
Ви дуже хороша людина, дякую вам! Нажаль не всі люди такі відповідальні і так відповідально до тваринок відносяться. Багато щасливих років вашим хвостикам!❤️🫂 і вам всього найкращого ❤️
Майская киска• 27 января в 21:04
Ответ дляПомеха справа
Почему?
Сердце слабое, делали анализы и эхо, сказали нельзя и возраст уже 7 лет
Ответ дляМанка Я
Я вам выше написала что делать - укол ( останавливает течку , через 7-10 дней можно смело делать операцию ), делаете укол и сразу обговариваете дату операции .за эти дни можно сделать анализы и узи сердца . Иногда и за кист бывает затяжные или частые течки .
Теща дочки• 29 января в 15:26
Ответ дляМоже ще третю?
В смысле - спасли? У котов большинство опухолей злокачественны. Удаление без химиотерапии ничего не дает, опухоли рецидивируют через 1-3 мес. По сути, онко - это приговор для кошек